Search

  Yocan Stixvape Pen Review & Instructions

  Yocan Stixvape Pen Review & Instructions

  Jednak nie wszystkie marki są oryginalne, w rzeczywistości większość z nich oferuje podrobione długopisy. Na szczęście w tym artykule recenzujemy jedną z najbardziej zaufanych i oryginalnych marek na rynku: Yocan Stix Pen. Zobaczmy, jak wyróżnia się z tłumu.

  Jak używać pióra Yocan Stixvape?

  Chcesz używać pióra Stixvape? Wykonaj następujące kroki

  Ładowanie i podłączanie

  1. Upewnij się, że bateria jest w pełni naładowana, aby uzyskać pożądane rezultaty palenia. Po pełnym naładowaniu możesz włączyć urządzenie, klikając pięć razy przycisk zasilania (prostokątny). Teraz czas na załadowanie ulubionym e-liquidem.
  2. Weź swój ulubiony e-liquid, czy to Juice N Power, Ohm Boy, czy Doozy Vapes.
  3. Długopis nie posiada osobnego otworu do napełniania. Musisz zdjąć ustnik, ponieważ otwór jest pod nim ukryty. Teraz przekręć go w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, wyjmij i połóż na czystej powierzchni.
  4. Po zdjęciu ustnika zobaczysz złącze, które łączy ustnik z systemem baterii. Zdejmij je, aby uzyskać dostęp do otworu do napełniania.
  5. Po wyjęciu tej części weź strąk, ustaw go do góry nogami i zacznij napełniać go wybranym e-liquidem. Upewnij się, że nie wypełniasz go po brzegi, ponieważ może to spowodować rozlanie się płynu po podłączeniu do systemu baterii.
  6. Poczekaj, aż e-liquid opadnie, zanim połączysz strąk z baterią. Gdy już opadnie, możesz je połączyć, pamiętając, aby nie dokręcać ich zbyt mocno, ponieważ może to uszkodzić gwint. Teraz czas na vape!

  Vaping

  1. Zanim zaczniesz się bawić, upewnij się, że pióro jest w pełni naładowane. Pozwala to cieszyć się wapowaniem przez dłuższy czas i zapewnia, że para ma pożądaną temperaturę.
  2. Po pełnym naładowaniu, zbliż Stixvape Pen do ust.
  3. Naciśnij i przytrzymaj prostokątny przycisk zasilania i umieść ustnik w ustach. Trzymając nadal przycisk zasilania, zrób maksymalny wdech, a następnie wyjmij ustnik z ust.
  4. Teraz wystarczy powtarzać ten proces tyle razy, ile potrzeba, aż do wyczerpania baterii.

  Zmiana ustawień temperatury

   

  Przyznajmy, nie za każdym razem masz ochotę na gorącą parę. Czasami chcesz, aby była letnia, a na szczęście ten długopis pozwala na wybór pomiędzy pożądanymi ustawieniami temperatury. Zobaczmy, jak możesz to zrobić.

  1. Jak zawsze, upewnij się, że pióro jest w pełni naładowane.
  2. Włącz go, naciskając przycisk zasilania pięć razy. Po włączeniu przycisk zacznie migać. Jeśli nie, powtórz proces.
  3. Po włączeniu, naciśnij przycisk zasilania trzy razy, aby móc wybrać pomiędzy ustawieniami temperatury.

  Czerwony: najniższe ustawienie

  Zielony: ustawienie średnie

  Niebieski: najwyższe ustawienie

  1. Po wybraniu żądanego ustawienia należy zwolnić przycisk zasilania, aby zaczęło ono obowiązywać. To wszystko, można zaczynać!

   

  Jak konserwować Yocan Stixvape Pen?

  Jeśli chcesz używać tego długopisu przez dłuższy czas, powinieneś przestrzegać określonych procedur konserwacji. Na szczęście nie posiada on wielu części, a te, które posiada, są łatwe do wyjęcia, wyczyszczenia i zamontowania. Oto jak go wyczyścić:

  1. Przy włączonym piórze, odkręć ustnik od systemu baterii, obracając go w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.
  2. Podobnie jak przy napełnianiu, odwróć go do góry nogami.
  3. Teraz naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania przez co najmniej pięć sekund. Powtórz ten krok trzykrotnie. Ma to na celu upewnienie się, że wszystkie pozostałości zostały roztopione, aby mogły wyparować.
  4. Pozostaw urządzenie do ostygnięcia i wytrzyj jego elementy papierowym ręcznikiem. Zmontuj je ponownie do przyszłego użytku.

  Recenzja pióra Yocan Stixvape Pen

  Design

  Yocan Stix ma kompaktowy minimalistyczny design, który jest łatwo ukryty w dłoni. Pozwala to na noszenie go gdziekolwiek jesteś. Poza tym jest lekki i nie zajmuje dużo miejsca w kieszeni lub torbie. Możesz oczekiwać, że umieścisz go w każdej małej przestrzeni, którą masz. Dostarczona torba zapewnia, że można ją bezpiecznie przechowywać w dowolnym miejscu.

  Nie daj się zwieść jego lekkości, gdyż pióro to wykonane jest z wysokiej jakości wytrzymałego materiału, który sprawia, że wytrzymuje ono upadki, uderzenia i obicia. Pozwala to na używanie go nawet w trudnych warunkach. Spodoba Ci się również konstrukcja sztyftu, która nie zajmuje dużo miejsca w torebce/kieszeni i pozwala na wygodne wapowanie w podróży.

  Kolejną zaletą Yocan Stix jest to, że nie posiada on wielu przycisków. Za pomocą jednego przycisku - przycisku zasilania - możesz go włączyć i wybierać pomiędzy ustawieniami temperatury. Port ładowania jest strategicznie umieszczony w podstawie, dzięki czemu możesz palić nawet podczas ładowania. Możesz wybrać jeden z pięciu kolorów (pomarańczowy, czarny, niebieski, stal nierdzewna i czerwony). Jeśli jesteś entuzjastą mody, to wiesz, że możesz dopasować każdy strój.

  Funkcje

  Co sprawia, że ten długopis wyróżnia się na tle konkurencji? Po pierwsze jest wyposażony w baterię 320 mAh, która pozwala na dłuższe użytkowanie. Aby ją uzupełnić, możesz skorzystać z portu USB znajdującego się w podstawie. Oznacza to, że możesz ładować za pomocą power banku, laptopa i innych urządzeń USB, aby móc palić w podróży.

  Pod przyciskiem zasilania znajduje się wskaźnik LED, który informuje o włączeniu, ładowaniu i ustawieniu temperatury. Dzięki temu jest to idealne pióro do palenia zarówno dla początkujących jak i doświadczonych vaperów.

  Nie ogranicza się on do jednego strąka, ale dzięki złączu w podstawie, można przechowywać dodatkowe strąki, co pozwala na nieprzerwane doświadczenie palenia. Zbiornik na olej pozwala na łatwe napełnienie dowolnego e-liquidu.

  Smak

  Yocan Stix jest wyposażony w wydajną cewkę, która podgrzewa smak i olejek, dzięki czemu można uzyskać bogaty smak. W przeciwieństwie do innych piór vape, które używają przewiewnej konstrukcji MTL vape, to pióro jest bardziej restrykcyjne i nie pozwala na żaden wyciek pary. W związku z tym, będziesz cieszyć się gęstą, bogatą w smak oparą.

  Łatwość użycia

  Cóż, Yocan Stix jest prawdopodobnie jednym z najprostszych piór vape do użytku na rynku. Z jednym przyciskiem, można go obsługiwać bez awarii. I ładowanie go nie jest kłopotliwe, ponieważ wszystko, czego potrzebujesz to kabel USB i urządzenie i jesteś gotowy do pracy.

  Ceramiczna cewka i dodatkowe strąki są również łatwe do wyjęcia i wymiany. Wystarczy odkręcić ustnik i wymienić je według własnych upodobań. W przeciwieństwie do innych długopisów, które mogą być trudne do określenia, kiedy bateria jest w pełni naładowana, sprawdzenie, czy bateria Yocan Stix jest naładowana jest łatwe. Jeśli wskaźnik LED wyłącza się podczas ładowania, oznacza to, że bateria jest pełna.

  Kolejną rzeczą, którą pokochasz w tym długopisie jest łatwość włączania i wyłączania. Wystarczy kliknąć pięć razy, aby włączyć i kolejne pięć, aby wyłączyć. Chcesz zmienić ustawienia temperatury? Kliknij przycisk zasilania trzy razy w krótkim odstępie czasu i możesz wybrać pomiędzy ustawieniami wysokim, średnim i niskim. Poza tym, możesz łatwo stwierdzić, kiedy strąk wymaga uzupełnienia dzięki półprzezroczystej konstrukcji komory.

   

  FAQ

  Skąd mam wiedzieć, że moje pióro Stix jest naładowane?

  Po podłączeniu pióra Stix do źródła zasilania, wskaźnik LED pod przyciskiem zasilania zaświeci się. Po pełnym naładowaniu wyłączy się. W ten sposób wiesz, czy pióro jest naładowane.

  Pióro vape Stix nie działa

  • Upewnij się, że bateria jest w pełni naładowana.
  • Jeśli nadal nie działa, może to oznaczać, że olej zatkał otwory w kartridżu. Upewnij się, że rozgrzałeś kartridż, aby olej się rozpuścił. Możesz to zrobić pocierając go między dłońmi. Możesz również uderzyć go na sucho, aby odparować nadmiar oleju.
  • Innym powodem może być to, że styki baterii mogą być pokryte olejem. Wystarczy przetrzeć je szmatką nasączoną alkoholem.
  • Wreszcie, upewnij się, że styk wkładu nie jest wciśnięty zbyt głęboko, ponieważ może to utrudniać łączność.

  Jak używać pióra vape Stix?

  (załącz filmik)

  Po pierwsze, upewnij się, że bateria pióra jest w pełni naładowana. Jeśli tak, naciśnij przycisk zasilania pięć razy. Kiedy wskaźnik LED zacznie migać, możesz zaczynać.

  Aby rozpocząć wapowanie, trzymając ustnik między ustami, naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, wdychając opary.

  Aby go wyłączyć, ponownie naciśnij przycisk zasilania pięć razy. Pióro pozwala również na zmianę ustawień temperatury. Wystarczy kliknąć przycisk zasilania trzy razy, aby wybrać pomiędzy niskim, średnim i wysokim ustawieniem.

  Aby ponownie napełnić strąk, odkręć ustnik od systemu baterii, usuń złącze podstawy i ponownie napełnij strąk umieszczony do góry nogami.

  Wniosek

  Jeśli jesteś zapalonym vaperem i potrzebujesz minimalistycznego, ale satysfakcjonującego pióra vape, kup sobie pióro Yocan Stix. Nie tylko jest ono przenośne i lekkie, ale oferuje Ci bogaty w smak opar za naciśnięciem jednego przycisku. Zdobądź swoje już dziś!

  AGE VERIFICATION

  To use the UPENDS website you must be aged 21 years or over. Please verify your age before entering the site.