Search

  Yocan Stix Oil Vape Pen. Cechy, wydajność i jak używać

  Yocan Stix Oil Vape Pen. Cechy, wydajność i jak używać

  Co to jest pióro vape Yocan stix do olejków?

  Pióro Yocan Stix jest nowym piórem vape, które jest kompatybilne z olejkami eterycznymi i e-liquidami. Jest wyposażone w szczelne uszczelki, które zapewniają szczelność i ceramiczne cewki używane jako element grzewczy.

  Pióro Yocan Stix ma na celu zapewnienie niezawodnej i wygodnej sesji vape, oferując jednocześnie poziom wydajności, który może być porównywany z droższymi i bardziej złożonymi zestawami vape na rynku.

  Cechy pióra Yocan stix vape pen

  Niezależny, szczelny schowek

  Ten solidny i trwały magazynek jest łatwy do złożenia i użytkowania. Funkcja szczelności daje najbardziej satysfakcjonujące doświadczenie vape, które pozwala na dodanie soku do vape.

  Wysokiej jakości zaawansowane cewki ceramiczne

  Ceramiczne cewki w Yocan stix vape pen dają rozległe i idealnie czyste opary, zwłaszcza jeśli chcesz najwyższej jakości vape.

  Funkcja regulacji napięcia

  Możesz łatwo dostosować napięcie wyjściowe, aby dopasować je do różnych okazji. Kliknij przycisk zasilania trzy razy szybko, aby dostosować poziom napięcia.

  Port ładowania micro USB

  Port micro USB na baterii zapewnia łatwy i wygodny sposób ładowania baterii. Dzięki niemu możesz ją wszędzie zabrać ze sobą i mieć ją cały czas pod ręką.

  Gwint 510 ułatwia montaż elementów pióra i pasuje do wielu innych zbiorników z gwintem 510.

  Mały i przenośny

  Pióro vape Yocan Stix różni się od innych piór vape swoim uproszczonym designem, jest małe i wystarczająco dyskretne, aby ukryć się, gdy trzymasz je w ręku. Kompaktowa konstrukcja jest stworzona dla operacji stealth i daje Ci maksymalną przenośność, abyś mógł korzystać z niej w dowolnym momencie.

  Wydajność pióra Yocan stix vape pen

  Pomimo tego, że jest to małe urządzenie, Yocan stix vape pen sprawia wrażenie niesamowicie solidnego i dobrze zaprojektowanego bez bycia ciężkim i masywnym. Yocan stix vape pen można znaleźć w kolorze czarnym, stali nierdzewnej, niebieskim, czerwonym i pomarańczowym.

  Każdy z jego wzorów wygląda świetnie, dzięki trwałemu i wysokiej jakości wykończeniu, które może wytrzymać próbę czasu.

  Każdy z zestawów Yocan stix vape pen jest dostarczany z podstawą urządzenia, która mieści wewnętrzną baterię 320mAh. Otrzymujesz ceramiczną cewkę, złącze podstawy i komorę olejową, która działa jako ustnik.

  Bateria pióra Yocan Stix vape pen może być łatwo naładowana za pomocą kabla micro USB dołączonego do zestawu.

  Na obudowie Yocan stix vape pen znajduje się przycisk zasilania służący do włączania i kontrolowania temperatury moda w zależności od stylu palenia. Jest on wyposażony we wskaźnik LED, który obrysowuje przycisk wypalania, co pozwala wiedzieć, ile naładowania pozostało w urządzeniu.

  Jakość smaku pióra Yocan stix vape pen

  Jakość smaku Yocan stix oil vape pen jest nieskazitelna, z jego ceramicznymi cewkami są używane do waporyzacji olejków w smakach i zachowania smaków. Yocan stix vape pen są nadal daleko od projektowania dużych wkładów przepływu powietrza, które większość e-papierosów używać dzisiaj.

  W tej chwili mają one restrykcyjny i ciaśniejszy system przepływu powietrza z ust do płuc, który skutkuje bogatym, gęstym doświadczeniem wapowania, które jest związane z ustawieniami wapowania, które masz na miejscu.

  Mały rozmiar Yocan stix vape pen i brak przycisków operacyjnych nie powstrzymuje go od przyjścia z jego uczciwym udziałem opcji, które pozwalają na dostrojenie doświadczenia vapingu. Z opcjami ustawienia temperatury urządzenia vape, od niskiej, średniej i niebieskiej, dostajesz więcej kontroli nad gęstością vapingu, którego używasz.

  Łatwość użycia

  Dzięki jednoprzyciskowej konstrukcji pióra Yocan stix vape pen, konfiguracja i obsługa urządzenia jest prosta. Wszystko co musisz zrobić, to naładować urządzenie za pomocą kabla micro USB do dowolnego bloku USB i uzyskać zasilanie.

  Kiedy diody LED zgasną, oznacza to, że Twoje urządzenie Yocan jest w pełni naładowane i gotowe do użycia. Możesz łatwo wyjąć ceramiczne cewki i wymienić je, odkręcając górną nasadkę.

  Pięciokrotne kliknięcie w przycisk odpalania włącza urządzenie, kolejne pięć kliknięć wyłącza je, a przełączanie pomiędzy trzema trybami temperatury wymaga trzykrotnego kliknięcia w przycisk odpalania i to szybkimi ruchami.

  Nawet jeśli komora na olejek nie jest duża, nadal możesz cieszyć się najlepszym vape z doskonałym rozmiarem Yocan stix vape pen. Jest on wyposażony w półprzezroczysty materiał, który pozwala Ci uzyskać dobry widok na to, ile koncentratu użyłeś, dzięki czemu możesz uzupełnić, gdy potrzebujesz.

  Przenośność

  Przenośne urządzenie jest jedną z ogromnych korzyści, które otrzymujesz dzięki marce Yocan stix vape pen. Pióro to jest mniej więcej mniejsze niż długopis i pasuje prawie wszędzie, czy to w torebce, kieszeni, czy nawet w maleńkiej przegródce w plecaku.

  Mały rozmiar jest również akceptowalny dla dyskretnych sesji vapingu, zwłaszcza w miejscach publicznych. Dlatego też Yocan stix vape pen jest stealth vape dla olejków i koncentratów.

  Jak używać pióra Yocan stix vape pen?

  1. W pierwszej kolejności należy wyjąć urządzenie z opakowania, odkręcić złącze podstawy, a następnie odkręcić plastikową podstawę od komory na olejek.
  2. Napełnij komorę olejową, pamiętaj, aby napełnić ją do 3/4, aby uniknąć przelania i rozlania. Przykręć komorę z powrotem do złącza podstawy.
  3. Wkręć wkład olejowy do pióra i upewnij się, że jest idealnie dopasowany.
  4. Naciśnij szybko przycisk zasilania pięć razy, aby włączyć urządzenie. Aby ustawić idealną temperaturę wapowania, kliknij przycisk zasilania trzy razy szybkimi ruchami, aby zasygnalizować urządzeniu dostosowanie napięcia.

   

  Jeśli urządzenie wymaga od Ciebie szybkiego naciskania przycisków, upewnij się, że nie zatrzymujesz się lub nie zwalniasz, ponieważ urządzenie może nie zarejestrować polecenia.

  Plusy i minusy pióra Yocan stix oil vape pen

  Plusy

  • Jest prosty w konstrukcji i bardzo przenośny, co jest wygodne do użycia w dowolnym miejscu
  • Posiada funkcję regulacji napięcia, aby zmaksymalizować doznania podczas wapowania
  • Wyposażony we wskaźniki LED, aby powiadomić Cię o ilości napięcia, na którym wapujesz
  • Port ładowania Micro USB, aby zapewnić Ci nieprzerwane wrażenia z palenia.
  • Oddzielny zbiornik, który pozwala na łatwe napełnianie
  • Gwint 510 dla łatwego montażu i podłączenia

  Wady

  • Bateria o pojemności 320mAh jest niewystarczająca dla urządzenia, mimo że jest niewielka.

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące pióra Yocan stix vape pen

  Dlaczego mój Yocan stix vape pen nie działa?

  Może być wiele możliwych powodów, dla których Twój Yocan stix vape nie działa. Dzieje się tak, ponieważ masz baterię, która się wyczerpała lub nie włożyłeś prawidłowo komponentów.

  Być może źle nacisnąłeś przycisk zasilania. Upewnij się, że nacisnąłeś go szybko pięć razy bez zatrzymywania się.

  Twoja bateria mogła się wyczerpać, więc będziesz musiał podłączyć swoje pióro vape stix do źródła ładowania, aby je zasilić. Spróbuj je włączyć, a jeśli nie odpowiada, będziesz musiał wymienić baterie.

  Twoje cewki vape mogą być zużyte, więc sprawdź, czy cewki są nadal w dobrym stanie. Jeśli wyglądają na zużyte, kup zamiennik.

  Alternative Vape: UPENDS

  UPENDS Upcott

  Świetny system napełnianych kapsułek

  Wprowadzając innowacyjną i prostą strukturę, Upcott pozbywa się zbędnych wydatków i daje Ci przyjemną alternatywę vapingu za rozsądną cenę.

  Dla regularnych użytkowników jednorazowych zestawów, Upcott zredukował koszty o prawie 50% i uczynił vaping przystępnym.

  Ustnik Upcott wyposażony jest w organiczną bawełnę, która zapobiega przeciekaniu, pluciu i wyskakiwaniu. Używając Upcott masz pewność nadzwyczajnej jakości.

  Podsumowanie

  Yocan Stix vape pen jest urządzeniem, którego trudno nie lubić, z jego wysoce przenośnym, małym rozmiarem i lekkością. Jest to dobra opcja do użytku osobistego, ponieważ jest dyskretny, co sprawia, że łatwo jest używać vape w każdym miejscu, w którym się znajdujesz.

  Kompatybilność z większością magazynów olejków daje Ci lepsze doznania z waporyzacji, których nie doświadczysz z innymi vaporizerami.

  AGE VERIFICATION

  To use the UPENDS website you must be aged 21 years or over. Please verify your age before entering the site.