Search

  Yocan Hit Recenzja i instrukcja Wszystko o Yocan Hit Vaporizer

  Yocan Hit Recenzja i instrukcja Wszystko o Yocan Hit Vaporizer

  Znajdź Vape Shops, które sprzedają Yocan Hit Vaporizer Open w pobliżu mnie (moja lokalizacja)

  Za pomocą tego darmowego narzędzia lokalizacyjnego Vape znajdziesz sklepy sprzedające Yacan Hit Vaporizer w pobliżu mnie (moja lokalizacja).

  Yocan Hit jest prawdopodobnie liderem w branży vape, Yocan Hit vaporizer jest najnowszym vaporizer suche zioło z chińskich gigantów, Yocan. Nowy Yocan Hit jest odświeżenie Yocan IShred serii ., Dążąc do poprawy i dostosowania na tej nowej Vaporizer.

  Większość vapów ma kształt pudełka, ale Hit ma smuklejsze ciało, które jest bardziej kompaktowe i mniej nieporęczne. Wykonany jest z aluminium i ma metaliczną niebieską powłokę, która pozostawia piękne błyszczące wykończenie w nim. Przy czterech calach wysokości z cylindrycznym kształcie ciała, jest przenośny i idealny do dyskretnego wapowania.Wyposażony jest w piec konwekcyjny przeznaczony do waporyzacji Twoich ulubionych ziół, co sprawia, że Yocan Hit wybija się ponad inne waporyzatory botaniczne na rynku.

  Hit posiada prawie wszystkie niezbędne cechy suchego vaporizera, z wbudowanym mieszadłem, ogromną baterią 1400mAh i wibratorem dla dodatkowej korzyści. Posiada również szybki czas nagrzewania i dobre ustawienia temperatury. Możesz ustawić ją na 480 stopni w 30 sekund.

  Może się pochwalić dwoma trybami czasu nagrzewania. Możesz wybrać pomiędzy 3 minutami a 5 minutami w zależności od potrzeb w danym momencie. Aby zmienić ustawienia, wystarczy nacisnąć przycisk zasilania i w dół, aby przełączyć czas pracy. na środku pióra znajduje się ogromny ekran OLED.

  Podaje on istotne informacje, takie jak temperatura i poziom naładowania baterii.Drogi oddechowe znajdują się z boku urządzenia, a pod nimi znajduje się pokrętło temperatury.

  Cechy Yocan Hit Vaporizer

  • 117 mm wysokości i 23 mm obwodu
  • Ogrzewanie konwekcyjne
  • Zastosowanie: Suche zioła, kwiat CBD
  • Czas Vape 3 minuty, 5 minut (regulowany)
  • Ładowanie przez USB-C.
  • Dostępny w wielu kolorach (czarny, srebrny, czerwony i szampan)

  Design i jakość vaporizera Yocan Hit

  Większość vapów ma kształt pudełka, ale Hit ma smuklejszy korpus, który jest bardziej kompaktowy i mniej nieporęczny. Jest wykonany z aluminium i ma metaliczną niebieską powłokę, która pozostawia piękne błyszczące wykończenie. Przy czterech calach wysokości i cylindrycznym kształcie jest przenośny i idealny do dyskretnych doświadczeń.

  Na środku urządzenia znajduje się duży ekran OLED, na którym wyświetlane są wszystkie niezbędne informacje, takie jak temperatura i poziom naładowania baterii. Drogi oddechowe znajdują się z boku urządzenia, a pod nimi znajduje się pokrętło temperatury.

  Podczas gdy wiele urządzeń przenośnych nadal korzysta z technologii micro USB, Yocan Hit Vaporizer oferuje najnowszy i najszybszy transfer danych i energii dzięki opcji ładowania przez USB-C. Dzięki wyposażeniu w kabel ładujący USB -C, czas ładowania jest znacznie szybszy, a moc dostarczana jest bardziej stabilna.Hit jest wyposażony w baterię 1400 mAh, która może trwać około kilku godzin umiarkowanego doświadczenia. Ta pojemność baterii może utrzymać się do 5 lub 6 sezonów przed rozładowaniem.

  Ustnik jest magnetycznie połączony z baterią, którą można łatwo wyjąć, aby załadować lub wymieszać zioła. Hit ma tę samą wadę, co inne małe vaporizery - ciepło nie ma gdzie się rozproszyć i pozostaje zamknięte w urządzeniu, co sprawia, że jest gorące do trzymania, a opary mogą stać się ostre przy wyższych ustawieniach temperatury.

  Przepływ powietrza jest wspaniale rozproszony przez trzy otwory powietrzne z boku pióra, co zapewnia czystszy i gładszy vape.Hit posiada ustnik z wbudowanym narzędziem do mieszania, które niektórzy użytkownicy mogą uznać za pomocne. Możesz mieszać pomiędzy sesjami ziołowymi, aby zapewnić równomierne spalanie ziół i dostarczyć mocniejsze opary.

  Hit jest jednak vaporizerem konwekcyjnym, więc nie będziesz go używał tak często, jak w przypadku innych waperów.innych vapów-Czas nagrzewania wynosi około 30 sekund, następnie urządzenie wibruje i może przyspieszyć z 200 do 480 stopni w ciągu 30 sekund.

  Hit wykorzystuje konwekcyjną metodę ogrzewania i ma ceramiczny piekarnik, który pozwala na waporyzację ziół bez "spalania". Ma otwory wlotowe powietrza i ekran na dole piekarnika, który jest łatwy do czyszczenia, napełniania, a nawet opróżniania. Ma też gładką powierzchnię na górze i można szybko włożyć zioła do piekarnika.

  Opary emitowane przez Hit są smaczne i skondensowane. Nie dostaniesz tego od pióra za 100 dolarów. Dzięki możliwości mieszania, możesz zmaksymalizować jakość swoich oparów w sezonie, upewniając się, że każdy kawałek jest w pełni vaped.Zawsze możesz przepakować swoją substancję, gdy się rozładuje. Przepakowanie na dabie prowadzi do komplikacji, które mogą skrócić jego żywotność.

  Jak używać Yocan Hit vaporizer

  • Przygotuj swoją substancję, zaleca się rozdrobnienie jej na mniejsze i delikatniejsze kawałki dla uzyskania lepszego efektu.
  • Otwórz komorę poprzez podniesienie magnetycznego ustnika z dala od baterii.
  • Ostrożnie załaduj swoją substancję do ceramicznej komory. Użycie małej, złożonej kartki papieru do załadowania substancji pozwala uniknąć strat i oszczędza czas.
  • Załóż ustnik na miejsce, podłączając go z powrotem do magnetycznego złącza baterii.

   

  • Upewnij się, że Twój Yocan Hit vaporizer jest w pełni naładowany przed jego użyciem
  • Następnie wciśnij ustnik atomizera między wargi i przygotuj się do wdechu.
  • Aby zatrzymać/uruchomić nagrzewanie, przytrzymaj przycisk zasilania przez dwie sekundy. Możesz zmienić tryb sesji 3 i 5 minutowej, przytrzymując jednocześnie przyciski zasilania i zmniejszania.
  • Po dokładnym rozgrzaniu urządzenie zawibruje, dając znać, że czas na inhalację.

  Jak czyścić Yocan Hit

  Yocan Hit jest vape'em na suche zioło. Jak każde inne suche zioło, vape'y wymagają regularnego czyszczenia i konserwacji, aby zagwarantować wydajność i długowieczność. Aby wyczyścić urządzenie, będziesz musiał je rozmontować i namoczyć w roztworze izopropylu.

  Upewnij się, że słoik z pojemnikiem jest pusty, stukając jego pełną zawartością w kosz. Po 20 minutach moczenia, wyjmij części i wytrzyj je czystą szmatką.

  Ustniki mogą być szklane, plastikowe lub gumowe; upewnij się, że używasz środka czyszczącego, który ich nie rdzewieje. Czyszczenie baterii jest również bardzo ważne. Usuń wszystkie zatkane cząstki z powierzchni baterii, a także wytrzyj wszystkie zanieczyszczenia, które utknęły pomiędzy baterią a komorą grzewczą. Zapewnia to nieprzerwany przepływ energii i eliminuje przypadki nieprawidłowego zapłonu.

  Częste czyszczenie Hit maksymalizuje wydajność i długowieczność urządzenia. Najważniejsze jest jednak to, aby wiedzieć, jak bezpiecznie czyścić Vaporizer. Obejmuje to zapoznanie się z odpowiednim sprzętem czyszczącym i rozwiązaniami. Mamy nadzieję, że po przejściu przez ten wskaźnik, można teraz iść naprzód i wyczyścić Hit.

  Plusy i minusy Yocan Hit

  Zalety

  • Łatwość użycia i załadunku
  • Przenośny
  • Dobra żywotność baterii
  • Łatwe przełączanie na różne opcje
  • Krótszy czas nagrzewania
  • Wspaniały smak
  • Długotrwały atomizer

  Wady

  • Nie nadaje się do dużych dabów
  • Szybsze wyczerpywanie się baterii

  FAQS na temat Yocan Hit

  Ile kosztuje Yocan Hit?

  Pomimo bogactwa funkcji, Hit handluje za $44.95.Możesz mieć szczęście, aby uzyskać zniżki od preferowanych dostawców.

  Czy Yocan Hit jest tego wart?

  Cóż, jest to przyzwoite urządzenie, jest to budżetowy suchy vape na zatłoczonym rynku, i choć nie wyróżnia się pod żadnym względem, jest w porządku. Działa dobrze, wygląda dobrze, jest przenośny, a wbudowane narzędzie do mieszania jest wygodne. Na szczycie jest ładowanie USB-C, nawet jeśli bateria jest nieco mniejsza.

  Oto film pokazujący, jak zlokalizować Vape Shop otwarty w pobliżu mnie;

  UPENDS: Hurtownia Vape

  UPBOX

  Upbox wyposażony jest w baterię o pojemności 850 mAh, która wytrzyma cały dzień palenia. Waży 38,4 g ze słoiczkiem o pojemności 2 ml. Upbox korzysta również z technologii ładowania USB-C. Posiada również cewkę główną Etchip 2.0 dla natychmiastowej satysfakcji. Ustnik jest magnetycznie przymocowany do atomizera.

  Kliknij tutaj, aby zostać naszym partnerem:

  Kliknij tutaj, aby skontaktować się z nami i zobaczyć więcej najnowszych produktów:

  PODSUMOWANIE

  Yocan Hit jest przyzwoitym urządzeniem z niezbędnymi funkcjami, które wyróżniają go na rynku vapów. Jest prosty i wygodny w codziennym użytkowaniu. Yocan Hit jest wart każdej złotówki.

  AGE VERIFICATION

  To use the UPENDS website you must be aged 21 years or over. Please verify your age before entering the site.