WARNING:  This product contains nicotine, Nicotine is an addictive chemical.
Home / Media / PL

Yocan Hit Recenzja i instrukcja Wszystko o Yocan Hit Vaporizer

17th Feb 2022 | 78 | ZengGreta

Znajdź Vape Shops, które sprzedają Yocan Hit Vaporizer Open w pobliżu mnie (moja lokalizacja)

Za pomocą tego darmowego narzędzia lokalizacyjnego Vape znajdziesz sklepy sprzedające Yacan Hit Vaporizer w pobliżu mnie (moja lokalizacja).

Yocan Hit jest prawdopodobnie liderem w branży vape, Yocan Hit vaporizer jest najnowszym vaporizer suche zioło z chińskich gigantów, Yocan. Nowy Yocan Hit jest odświeżenie Yocan IShred serii ., Dążąc do poprawy i dostosowania na tej nowej Vaporizer.

Większość vapów ma kształt pudełka, ale Hit ma smuklejsze ciało, które jest bardziej kompaktowe i mniej nieporęczne. Wykonany jest z aluminium i ma metaliczną niebieską powłokę, która pozostawia piękne błyszczące wykończenie w nim. Przy czterech calach wysokości z cylindrycznym kształcie ciała, jest przenośny i idealny do dyskretnego wapowania.Wyposażony jest w piec konwekcyjny przeznaczony do waporyzacji Twoich ulubionych ziół, co sprawia, że Yocan Hit wybija się ponad inne waporyzatory botaniczne na rynku.

Hit posiada prawie wszystkie niezbędne cechy suchego vaporizera, z wbudowanym mieszadłem, ogromną baterią 1400mAh i wibratorem dla dodatkowej korzyści. Posiada również szybki czas nagrzewania i dobre ustawienia temperatury. Możesz ustawić ją na 480 stopni w 30 sekund.

Może się pochwalić dwoma trybami czasu nagrzewania. Możesz wybrać pomiędzy 3 minutami a 5 minutami w zależności od potrzeb w danym momencie. Aby zmienić ustawienia, wystarczy nacisnąć przycisk zasilania i w dół, aby przełączyć czas pracy. na środku pióra znajduje się ogromny ekran OLED.

Podaje on istotne informacje, takie jak temperatura i poziom naładowania baterii.Drogi oddechowe znajdują się z boku urządzenia, a pod nimi znajduje się pokrętło temperatury.

Cechy Yocan Hit Vaporizer

 • 117 mm wysokości i 23 mm obwodu
 • Ogrzewanie konwekcyjne
 • Zastosowanie: Suche zioła, kwiat CBD
 • Czas Vape 3 minuty, 5 minut (regulowany)
 • Ładowanie przez USB-C.
 • Dostępny w wielu kolorach (czarny, srebrny, czerwony i szampan)

Design i jakość vaporizera Yocan Hit

Większość vapów ma kształt pudełka, ale Hit ma smuklejszy korpus, który jest bardziej kompaktowy i mniej nieporęczny. Jest wykonany z aluminium i ma metaliczną niebieską powłokę, która pozostawia piękne błyszczące wykończenie. Przy czterech calach wysokości i cylindrycznym kształcie jest przenośny i idealny do dyskretnych doświadczeń.

Na środku urządzenia znajduje się duży ekran OLED, na którym wyświetlane są wszystkie niezbędne informacje, takie jak temperatura i poziom naładowania baterii. Drogi oddechowe znajdują się z boku urządzenia, a pod nimi znajduje się pokrętło temperatury.

Podczas gdy wiele urządzeń przenośnych nadal korzysta z technologii micro USB, Yocan Hit Vaporizer oferuje najnowszy i najszybszy transfer danych i energii dzięki opcji ładowania przez USB-C. Dzięki wyposażeniu w kabel ładujący USB -C, czas ładowania jest znacznie szybszy, a moc dostarczana jest bardziej stabilna.Hit jest wyposażony w baterię 1400 mAh, która może trwać około kilku godzin umiarkowanego doświadczenia. Ta pojemność baterii może utrzymać się do 5 lub 6 sezonów przed rozładowaniem.

Ustnik jest magnetycznie połączony z baterią, którą można łatwo wyjąć, aby załadować lub wymieszać zioła. Hit ma tę samą wadę, co inne małe vaporizery - ciepło nie ma gdzie się rozproszyć i pozostaje zamknięte w urządzeniu, co sprawia, że jest gorące do trzymania, a opary mogą stać się ostre przy wyższych ustawieniach temperatury.

Przepływ powietrza jest wspaniale rozproszony przez trzy otwory powietrzne z boku pióra, co zapewnia czystszy i gładszy vape.Hit posiada ustnik z wbudowanym narzędziem do mieszania, które niektórzy użytkownicy mogą uznać za pomocne. Możesz mieszać pomiędzy sesjami ziołowymi, aby zapewnić równomierne spalanie ziół i dostarczyć mocniejsze opary.

Hit jest jednak vaporizerem konwekcyjnym, więc nie będziesz go używał tak często, jak w przypadku innych waperów.innych vapów-Czas nagrzewania wynosi około 30 sekund, następnie urządzenie wibruje i może przyspieszyć z 200 do 480 stopni w ciągu 30 sekund.

Hit wykorzystuje konwekcyjną metodę ogrzewania i ma ceramiczny piekarnik, który pozwala na waporyzację ziół bez "spalania". Ma otwory wlotowe powietrza i ekran na dole piekarnika, który jest łatwy do czyszczenia, napełniania, a nawet opróżniania. Ma też gładką powierzchnię na górze i można szybko włożyć zioła do piekarnika.

Opary emitowane przez Hit są smaczne i skondensowane. Nie dostaniesz tego od pióra za 100 dolarów. Dzięki możliwości mieszania, możesz zmaksymalizować jakość swoich oparów w sezonie, upewniając się, że każdy kawałek jest w pełni vaped.Zawsze możesz przepakować swoją substancję, gdy się rozładuje. Przepakowanie na dabie prowadzi do komplikacji, które mogą skrócić jego żywotność.

Jak używać Yocan Hit vaporizer

 • Przygotuj swoją substancję, zaleca się rozdrobnienie jej na mniejsze i delikatniejsze kawałki dla uzyskania lepszego efektu.
 • Otwórz komorę poprzez podniesienie magnetycznego ustnika z dala od baterii.
 • Ostrożnie załaduj swoją substancję do ceramicznej komory. Użycie małej, złożonej kartki papieru do załadowania substancji pozwala uniknąć strat i oszczędza czas.
 • Załóż ustnik na miejsce, podłączając go z powrotem do magnetycznego złącza baterii.

 

 • Upewnij się, że Twój Yocan Hit vaporizer jest w pełni naładowany przed jego użyciem
 • Następnie wciśnij ustnik atomizera między wargi i przygotuj się do wdechu.
 • Aby zatrzymać/uruchomić nagrzewanie, przytrzymaj przycisk zasilania przez dwie sekundy. Możesz zmienić tryb sesji 3 i 5 minutowej, przytrzymując jednocześnie przyciski zasilania i zmniejszania.
 • Po dokładnym rozgrzaniu urządzenie zawibruje, dając znać, że czas na inhalację.

Jak czyścić Yocan Hit

Yocan Hit jest vape'em na suche zioło. Jak każde inne suche zioło, vape'y wymagają regularnego czyszczenia i konserwacji, aby zagwarantować wydajność i długowieczność. Aby wyczyścić urządzenie, będziesz musiał je rozmontować i namoczyć w roztworze izopropylu.

Upewnij się, że słoik z pojemnikiem jest pusty, stukając jego pełną zawartością w kosz. Po 20 minutach moczenia, wyjmij części i wytrzyj je czystą szmatką.

Ustniki mogą być szklane, plastikowe lub gumowe; upewnij się, że używasz środka czyszczącego, który ich nie rdzewieje. Czyszczenie baterii jest również bardzo ważne. Usuń wszystkie zatkane cząstki z powierzchni baterii, a także wytrzyj wszystkie zanieczyszczenia, które utknęły pomiędzy baterią a komorą grzewczą. Zapewnia to nieprzerwany przepływ energii i eliminuje przypadki nieprawidłowego zapłonu.

Częste czyszczenie Hit maksymalizuje wydajność i długowieczność urządzenia. Najważniejsze jest jednak to, aby wiedzieć, jak bezpiecznie czyścić Vaporizer. Obejmuje to zapoznanie się z odpowiednim sprzętem czyszczącym i rozwiązaniami. Mamy nadzieję, że po przejściu przez ten wskaźnik, można teraz iść naprzód i wyczyścić Hit.

Plusy i minusy Yocan Hit

Zalety

 • Łatwość użycia i załadunku
 • Przenośny
 • Dobra żywotność baterii
 • Łatwe przełączanie na różne opcje
 • Krótszy czas nagrzewania
 • Wspaniały smak
 • Długotrwały atomizer

Wady

 • Nie nadaje się do dużych dabów
 • Szybsze wyczerpywanie się baterii

FAQS na temat Yocan Hit

Ile kosztuje Yocan Hit?

Pomimo bogactwa funkcji, Hit handluje za $44.95.Możesz mieć szczęście, aby uzyskać zniżki od preferowanych dostawców.

Czy Yocan Hit jest tego wart?

Cóż, jest to przyzwoite urządzenie, jest to budżetowy suchy vape na zatłoczonym rynku, i choć nie wyróżnia się pod żadnym względem, jest w porządku. Działa dobrze, wygląda dobrze, jest przenośny, a wbudowane narzędzie do mieszania jest wygodne. Na szczycie jest ładowanie USB-C, nawet jeśli bateria jest nieco mniejsza.

Oto film pokazujący, jak zlokalizować Vape Shop otwarty w pobliżu mnie;

UPENDS: Hurtownia Vape

UPBOX

Upbox wyposażony jest w baterię o pojemności 850 mAh, która wytrzyma cały dzień palenia. Waży 38,4 g ze słoiczkiem o pojemności 2 ml. Upbox korzysta również z technologii ładowania USB-C. Posiada również cewkę główną Etchip 2.0 dla natychmiastowej satysfakcji. Ustnik jest magnetycznie przymocowany do atomizera.

Kliknij tutaj, aby zostać naszym partnerem:

Kliknij tutaj, aby skontaktować się z nami i zobaczyć więcej najnowszych produktów:

PODSUMOWANIE

Yocan Hit jest przyzwoitym urządzeniem z niezbędnymi funkcjami, które wyróżniają go na rynku vapów. Jest prosty i wygodny w codziennym użytkowaniu. Yocan Hit jest wart każdej złotówki.