WARNING:  This product contains nicotine, Nicotine is an addictive chemical.
Home / Media / PL

Vuber Vape Pen Instrukcja obsługi 2021

17th Feb 2022 | 52 | ZengGreta

Czym jest długopis Vuber?

Firma Vuber, założona w Waszyngtonie przez Brandona Gallaghera, potrzebowała niewiele czasu, aby zaznaczyć swoją dominację w branży vapingu i marihuany. Marka rozrosła się w ogromnym tempie, docierając do większości części kraju. Dzięki przemyślanemu planowi utrzymania konkurencyjności i przewagi nad konkurencją, firma zrobiła dobre wrażenie, wprowadzając na rynek wysoce wszechstronne, wygodne i kieszonkowe vaporizery.

Dzięki ich innowacjom, doświadczyliśmy ich talentu poprzez 29 produktów dostępnych obecnie na rynku. Linia produktów Vuber obejmuje szereg vaporizerów przeznaczonych do różnych zadań, a także nowe zestawy baterii na rynku, urządzenia dab oraz wiele vape penów. Te wspaniałe produkty są wspomagane przez linię akcesoriów, które maksymalizują doświadczenie i prostotę użytkowania.

Firma Vuber jest bardzo zainteresowana poprawą wydajności i jakości swoich produktów, co widać po produktach, które ostatnio wypuściła na rynek. Ich dążenie do ulepszania technologii vape jest niezrównane.

Vuber vape pen Instrukcja

Wymagane jest wkręcenie wkładu do pióra vape pen i rozpocząć vaping bez konieczności rozgrzewania. Pióra są zaprojektowane tak, aby utrzymać smak olejów, aby uzyskać więcej rysunków, jednocześnie regulując temperaturę, aby uniknąć spalania.

Te długopisy mogą odczytać każdy opór wkładu i dostosować ustawienia ciepła do wymaganych napięć. Ekrany LED umieszczone na długopisach wyświetlają żywotność baterii, opór wkładu, napięcie i wiele innych drobnych szczegółów.

Recenzja piór vape Vuber

Zestaw baterii Vuber pulse

To konkretne urządzenie znane jest jako inteligentny zestaw baterii, ponieważ automatycznie wykrywa opór wkładu, a następnie dostosowuje wymagane warunki, aby zapewnić lepsze wrażenia z palenia. Każdy wkład pasujący do zestawu baterii Vuber Pulse można łatwo podłączyć poprzez przykręcenie go.

Po trzykrotnym naciśnięciu przycisku, przechodzimy pomiędzy trzema ustawieniami napięcia: niskie daje 2,6 V, średnie 3,4 V, a wysokie 3,8 V. Te zmiany napięcia są pokazywane na ekranie LED, gdzie można wyświetlić moc, opór i żywotność ogniwa.

Aby go włączyć lub wyłączyć, należy nacisnąć przycisk pięć razy, aż do pojawienia się lampki sygnalizującej sukces. Naciśnij przycisk dwa razy, aby uruchomić funkcję wstępnego podgrzewania, która jest niezbędna do dostarczenia większej ilości chmur.

Żywotność ogniw w tym vape'ie jest również godna uwagi, z referencjami wyszczególniającymi, że wystarczy naładować go dwa razy, by móc go konsekwentnie używać. Ustawienie i moc watów określają, jak długo ogniwo będzie działać, ale upewnij się, że uzyskasz od 4 do 8 dni, jeśli jesteś regularnym użytkownikiem. Najbardziej zaawansowaną cechą jest to, że możesz używać go podczas ładowania, by zmniejszyć opóźnienia.

Plusy

 • Bardzo łatwy w użyciu
 • Nie trzeba czekać na zaciągnięcie się
 • Wyraźny smak po każdym zaciągnięciu
 • Możliwość używania podczas ładowania
 • Łatwa regulacja napięcia podczas używania

Wady

 • Nie wytwarza dużo pary w porównaniu do innych zestawów

Vuber dabber

To małe przenośne urządzenie dabbingowe uwzględnia każdy szczegół niezbędny do dabbingu. Z wyglądu może być niewielkie, ale zapewnia tak pożądany zastrzyk energii, jakiego oczekuje się od wysokiej jakości rigów. Nie używa butanu, cewek i palników. Jest gotowe do użycia, a Ty jedynie zakładasz szklany ustnik. Z Vuber dabber otrzymujesz ćwierć grama na dab.

Szklany pojemnik należy wypełnić wodą, ustnik zabezpieczyć klipsem, a następnie wybrać gwoździe wykonane z kwarcu, ceramiki lub tytanu. Kliknij na przycisk od 3 do 5 razy, aby uruchomić go na niskich i wysokich temperaturach. Dabber może być używany do umieszczenia preferowanego płynu, a następnie zamknąć go za pomocą karbonu. Otrzymasz dożywotnią gwarancję na ten vape.

Vuber dabber posiada 16 cykli pracy, a pełne naładowanie pozwala na uzyskanie 2-3 dziennych wciągnięć. Ładowanie trwa dwie godziny, a nagrzewanie trwa tylko 45 sekund przy wysokiej temperaturze.

Plusy

 • Ceramiczna nasadka zapewnia doskonały smak
 • Łatwy do przenoszenia
 • Szybko się nagrzewa

Wady

 • Żywotność ogniw jest krótka w porównaniu z użytkowaniem

Vuber C2 core cartridge

Firma Vuber zaprezentowała najwyższej klasy innowację w postaci szklanego filtra, który wykorzystuje technologię grzewczą, dzięki której olej z konopi jest oddzielany od pary, dając Ci lepszy i wysokiej jakości smak.

Szkło bije na głowę oczekiwania vaperów, którzy spodziewają się słabszego lub tłukącego się szkła. Daje Ci niezrównaną konstrukcję kontroli przepływu powietrza, wytwarzając więcej pary, która intryguje vaperów poszukujących masywnych hitów. Wkład C2 Core Cartridge należy przykręcić i można go używać.

Zalety

 • Zapewnia najlepsze zaciągnięcia i trafienia
 • Uwalnianie pary jest w dobrych ilościach
 • Brak wycieków i zatorów
 • Masz wartość za pieniądze

Wady

 • Potrzeba czasu, aby uzyskać gładkie trafienia

Vuber Nova

Nova to urządzenie z hybrydowym zestawem do palenia olejków i ziół.

Ceramiczna komora pozwala na nie więcej niż 30 sekund podgrzewania, a także dodatkowe funkcje, takie jak ogniwo o dużej pojemności, mieszczące pół grama, trzy poziomy nagrzewania i ekran LCD.

Przy prawidłowym użytkowaniu uzyskuje się najlepsze smakowe i gładkie hity. Z pojemnikiem na górze, na dole, masz do dyspozycji wnękę do przechowywania. Rozmiar sprawia, że jest przenośny i łatwy do przechowywania; po kliknięciu na pióro pięć razy włączy Vuber vape, aby wyświetlić temperaturę.

Cechy Vuber Nova

 • Kompatybilny z ziołami i olejami, którym towarzyszy duża pojemność przechowywania i trzymania
 • Posiada trzy tryby grzania
 • Temperatury LCD i zwiększona żywotność ogniw

Obejrzyj ten film na YouTube, aby dowiedzieć się, jak używać Vuber Nova.

 

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Vuber vape pen

Gdzie można kupić Vuber vape

Vuber vaporizers są dostępne w każdym sklepie z vapo, może nie dostaniesz wszystkich produktów tej marki, ale jesteśmy pewni, że znajdziesz jeden lub dwa, które Ci się spodobają. Aby zaoszczędzić sobie kłopotu związanego z przemieszczaniem się w poszukiwaniu vapo penów Vuber, możesz złożyć zamówienie online w Amazon lub innym sklepie internetowym oferującym produkty vapo. Aby dokonać zakupu, musisz mieć ukończone 21 lat.

Dlaczego moje pióro Vuber nie działa?

Istnieje wiele możliwych powodów, dla których Twój Vuber vape pen nie działa. Może to być rozładowane ogniwo, problem z rozładowaniem lub uszkodzone ogniwo. Musisz podłączyć go do ładowarki i naładować do pełna. Jeśli to nie zadziała, możesz sprawdzić, czy Twój kabel ładujący USB może przenieść ładunek, a następnie naprawić go.

Jak ładować pióro Vuber vape pen?

Każdy produkt Vuber vape jest wyposażony w port ładowania USB na spodzie. Użyj dołączonej ładowarki USB, aby podłączyć się do źródła zasilania i naładować pióro vape. Może to potrwać około 30 minut, ale może to być mniej lub więcej w zależności od konkretnej baterii urządzenia.

UPENDS

Uppen Plus MTL Open Pod System

Uppen plus jest charakterystycznym urządzeniem zainspirowanym technologią pielęgnacji Uppen'a. Dzięki zastosowaniu cewki UPENDS Etchip, Uppen plus nadal zapewnia doskonałe doznania smakowe.

Możesz cieszyć się doskonałym i oryginalnym smakiem, który zaspokoi Twoje pragnienie już przy pierwszym zaciągnięciu się. To jeszcze bardziej podkreśla wszechstronność produktu.

Metalowa nasadka zainstalowana na Uppen Plus doskonale chroni e-liquid przed dostępem powietrza, co pomaga zachować świeży smak nawet jeśli nie palisz przez dłuższy czas.

Podsumowanie

Pióra Vuber to fenomenalne urządzenia vaperskie dostępne na rynku amerykańskim. Większość produktów Vuber cieszy się dobrą opinią na rynku, ponieważ zapewniają one świeże, gładkie i miękkie efekty, które nigdy wcześniej nie były spotykane w sektorze vapingu.

Vuber jest bardzo zdeterminowany, aby stać się najlepszą opcją dla vaperów dzięki innowacjom i ulepszeniom urządzeń, nad którymi pracuje.

Jedyną rzeczą, którą powinni poprawić jest produkcja pary, większość osób, które preferują grubsze chmury, nie znajdzie tego urządzenia odpowiadającego ich potrzebom.