Search

  Vessel Vape Pen Review - kompletna instrukcja obsługi Vessel Vape Pen.

  Vessel Vape Pen Review - kompletna instrukcja obsługi Vessel Vape Pen.

  Czym jest pióro vape vessel?

  Pióro vape Vessel to bateria z gwintem 510 kompatybilna z prawie wszystkimi kartridżami olejowymi 510. Pióro vessel jest uważane za najlepsze pióro vape do oleju. Jest to znaczący punkt na rynku, biorąc pod uwagę, że taka wszechstronność w vape oleju nie jest łatwa do osiągnięcia.

  Ostatnio większość piór vape wprowadzonych na rynek została zaprojektowana do jednorazowego użytku, większość z nich jest jednorazowego użytku. Statek jest jednym z najbardziej wyjątkowych urządzeń, które zostało wykonane, aby służyć przez długi czas zarówno dla CBD i THC. Są niezłomni w rewolucjonizowaniu pióra vape na niezrównane poziomy.

  Konstrukcja i budowa pióra vape vessel

  Główną zaletą pióra Vessel jest jego elegancki design i wygląd, który jest niemal perfekcyjnie dopracowany pod względem estetycznym, co można wyczuć nawet po wygrawerowanym logo.

  Urządzenie jest mocniejsze i cięższe niż zwykłe pióro vape, którego można się spodziewać. Waga nie jest duża, biorąc pod uwagę, że waży blisko 58 gramów z całym wkładem. Statek ma wysokość 100 mm, co czyni go dość przenośnym i wygodnym do przenoszenia.

  Dolna i górna część może być zdemontowana przez odkręcenie i łatwo zamieniana z innymi konstrukcjami piór vape. Dla tych, którzy mają dwa urządzenia, możesz dostosować wygląd swoich urządzeń za pomocą tej metody.

  Obejrzyj ten film na YouTube, aby dowiedzieć się, jak korzystać z Vessel vape pen

   

  Plusy

  • Urządzenie ma high-endowy wygląd i odczucia, które są satysfakcjonujące dla użytkownika
  • Masz wiele atrakcyjnych odmian do wyboru
  • Zapewnia łatwy system ładowania, który jest łatwy w użyciu
  • Posiada automatyczne tryby zasilania, które włączają i wyłączają go w różnych warunkach
  • Trzy ustawienia mocy zapewniają, że można uzyskać jak najwięcej z pióra vape
  • Elegancka konstrukcja wkładu daje gładki przepływ powietrza z każdym puff
  • Zbiorniki są zaprojektowane z ochroną w umyśle, co oznacza, że nie mogą być łatwo uszkodzone przez upadki lub drobne problemy
  • Jest kompatybilny z większością dostępnych wkładów 510

  Wady

  • Jest wyposażony w zastrzeżony system ładowania
  • Może być trudno zlokalizować przycisk fire
  • Przy zakupie otrzymujesz sześciomiesięczną gwarancję

  Vessel Compass Vape Pen

  Konstrukcja i cechy kompasu statków

  • Mały i poręczny kompaktowy design idealnie pasujący do Twojej dłoni
  • Zwiększony mechanizm przepływu powietrza
  • Kompatybilny z wieloma kartridżami 510
  • Duża pojemność baterii 550 mAh
  • Wskaźnik LED naładowania baterii
  • Port ładowania USB i złącza
  • Ochrona przed przeładowaniem

  Kompas vape pen jest produktem marki vessel i jest luksusowym, niewielkim vaporizerem olejowym. Marka vessel znana jest z tworzenia stylowych i wysokowydajnych akcesoriów vape. Oprócz tego, że jest estetyczny, posiada wysokiej jakości przepływ powietrza, możliwość obracania kartridża, zróżnicowane ustawienia wstępne volt i baterię o dużej pojemności.

  Większość tradycyjnych długopisów ma podłużny kształt, ale kompas jest kompaktowy i ma kształt zaokrąglonego kwadratu, dzięki czemu mieści się w kieszeni. Duży przycisk znajdujący się na przedniej części urządzenia sprawia, że obsługa jest prosta, a dioda LED informuje o ustawieniu napięcia i pozostałym naładowaniu za pomocą kolorowego kodu. Możesz uzyskać ogromny przepływ powietrza z tego urządzenia z 550mAh pamięci.

  Dzięki różnym ustawieniom napięcia do wyboru, Twój kompas będzie kompatybilny z różnymi olejami z konopi o różnej lepkości. Możesz znaleźć idealną temperaturę do wapowania. Brak funkcji podgrzewania oznacza, że będziesz musiał uruchomić urządzenie na wyższym napięciu, aby rozgrzać olej przed rozpoczęciem wapowania.

  Ekspedycja statkiem

  Cechy charakterystyczne ekspedycji statków

  • Pasuje do większości wkładów z gwintem 510
  • Posiada zabezpieczony wkład typu drop-in
  • 3 wskaźniki LED do wyświetlania żywotności baterii
  • Posiada magnetyczny port ładowania USB i kabel
  • Trzy ustawienia mocy: niskie, średnie i wysokie

  Ekspedycja statków jest dobra do vape z ich wytrzymałym korpusem, przypominającym małą latarkę.

  Są one dostępne w czerwonych lub czarnych wzorach drewna.

  To szczególne pióro jest dobrze zmontowane i piękne. Wykonane jest z precyzyjnie spreparowanego drewna, a metale tworzą dobry komplementarny wygląd, który jest atrakcyjny. Jest to ostateczne narzędzie, aby zaimponować błyszczącym miłośnikom technologii, zwłaszcza obecnej generacji użytkowników vape.

  Otrzymujesz dobrą opcję zmiany mocy z trzema ustawieniami napięcia, które możesz wybrać, aby zwiększyć swoje doświadczenie vapingu. Biorąc pod uwagę, że wiele piór vape nie oferuje takiej wszechstronności, jest to najlepsze pióro vape, które możesz dostać w swoje ręce. Zapewnia Ci stałe zasilanie, na którym możesz polegać.

  Pióra vape expedition są łatwe w użyciu i trzymaniu, podczas gdy funkcja inhalacji odróżnia je od innych piór vape z funkcją inhalacji do aktywacji. Możesz być pewien wysokiej jakości oparów tak długo, jak używasz odpowiedniego rodzaju oleju.

  Wyprawa statek ma dobrą żywotność baterii, taktowanie na 240mAh, tylko rozsądna ilość można uzyskać od pióra oleju. Można oczekiwać blisko 100 uderzeń i powyżej od statku, jeśli masz w pełni naładowaną baterię.

  Statek a vista

  Cechy Vessel vista

  • Kompatybilny z niemal wszystkimi kartridżami z gwintem 510 dostępnymi na rynku.
  • Doskonałe zasilanie z baterii litowo-jonowej 320mAh, którą można doładowywać
  • Wyposażony w system sygnalizacji vessel 3 LED.
  • Magnetyczny port ładowania USB dostępny wraz z kablem.

  W modelu vessel vista utrzymano wizerunek marki jako producenta o wysokiej jakości wykonania, wprowadzając jedynie drobne ulepszenia. Najbardziej godnym uwagi dodatkiem jest funkcja pozwalająca na sprawdzenie ilości oleju pozostałego w kartridżu bez konieczności jego wyjmowania.

  Pojemność baterii została zwiększona do 320mAh, a system ładowania nadal jest magnetyczny i pasuje do każdej stacji dokującej. Przepływ powietrza również został zwiększony dzięki zintegrowaniu z gwintem 510.

  Oprócz tych fantastycznych cech, vessel vista posiada solidną, kompaktową konstrukcję i nie ma możliwości mieszania części, jak to miało miejsce w przypadku oryginalnej wersji.

  Jak korzystać z urządzenia vessel vista

  • Kliknij na przycisk zasilania pięć razy, aby włączyć lub wyłączyć urządzenie, a następnie przytrzymaj przycisk, aby je rozgrzać.
  • Kliknij na przycisk zasilania, aby zmienić napięcie na preferowane ustawienia.
  • Po 15 minutach bezczynności urządzenie wyłączy się automatycznie.

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące piór vape vessel

  Jak naładować pióro vape vessel?

  Aby naładować pióro vessel vape pen, podłącz dostarczoną ładowarkę USB i włóż ją do portu ładowania. Dla lepszego ładowania dobrze jest całkowicie rozładować baterię, aby zachować jej długowieczność.

  Gdzie mogę kupić vessel vape?

  vessel vape jest dostępny w każdym sklepie internetowym oferującym produkty do palenia. Jest to jedna ze znanych marek i trudno przeoczyć ich produkty. Jeśli rozejrzysz się w lokalnych sklepach z fajkami, znajdziesz kilku sprzedawców oferujących je w korzystnych cenach.

  Jak czyścić i konserwować moje urządzenie?

  W tym celu proszę obejrzeć ten film, aby uzyskać szczegółowe wyjaśnienie.

   

  Alternatywny vape: UPENDS

  UpOX

  Super wartościowy system Mini Pod Mod

  UpOX firmy UPENDS to system podów, który jest wyposażony w cewkę Etchip 2.0 flavor master i jest kompatybilny z większością najbardziej znanych e-liquidów na świecie. Ulepszona funkcja ogrzewania i cewka siatkowa zapewniają aromatyczne i oryginalne opary już po jednym puszczeniu.

  Strąk posiada funkcję magnetyczną, która służy do połączenia z baterią, a kiedy go nie używasz, możesz odwrócić go o 180° i umieścić w uchwycie baterii, aby uniknąć przyciągania kurzu.

  UpOX jest idealnie zaprojektowany, aby pasował do Twojej dłoni dzięki swoim małym rozmiarom, a Ty otrzymujesz dobre, satysfakcjonujące doświadczenie z pojemności i żywotności baterii.

  Podsumowanie

  Pióro Vessel jest doskonałym wyborem, ponieważ mówi wiele o osobistym stylu, wykonane z wykwintnym kunsztem, zwracając uwagę na wszystkie szczegóły, których nie można znaleźć w żadnej marce piór vape.

  Niewiele można powiedzieć złego o piórach Vessel, ponieważ spełniają one oczekiwania rynku i działają lepiej.

  AGE VERIFICATION

  To use the UPENDS website you must be aged 21 years or over. Please verify your age before entering the site.