WARNING:  This product contains nicotine, Nicotine is an addictive chemical.
Home / Media / PL

Recenzja Cali Vape Pen - wszystko, co musisz wiedzieć o Cali Vaporizer

19th Feb 2022 | 529 | ZengGreta

Co to jest Cali Vape Pen?

Cali Vape Pen jest dostarczany w Cali Bars, które są eleganckie i jednorazowe, które wykorzystują technologię zachowywania smaku, która daje około 250-300 puffs. Bars mierzy 4 cale długości i ma pojemność 1,3 ml soku vape.

Pióro zasilane jest baterią o pojemności 280mAh, która zapewnia, że Twoje doświadczenie vapingu nigdy nie zostanie przerwane. Pióro Cali Vape jest odpowiednikiem przeciętnej paczki papierosów, to znaczy, jeśli ma siłę nikotyny 5%.

Najbardziej imponującą cechą pióra Cali Vape jest to, że wygląda ono prawie jak rozmiar papierosa. Dzięki temu mini rozmiarowi, można łatwo trzymać urządzenie palcami, co czyni je bardzo przenośnym.

Pióro jest całkowicie plastikowe i nie ma innego specjalnego materiału konstrukcyjnego, dzięki czemu jest jednorazowe. Nie jest przeznaczone do dłuższej żywotności niż bateria lub pojemność strąków.

Cechy Cali Vape Pen

Cali Vape Pen, z wyglądu zewnętrznego, wygląda tak samo jak papieros, ma pojemność 1.3ml e-juice i działa automatycznie. Powierzchnia pióra jest super cienka i lekka.

Przy zakupie długopisu Cali Vape pen, jest on dostępny w różnych kolorach do wyboru, z najbardziej urzekającymi i przyciągającymi wzrok kolorami, takimi jak żółty, biały, szary, niebieski i czarny. U podstawy urządzenia znajduje się port ładowania, który ma być używany z kablem USB, który znalazłeś w swoim zestawie.

Długopisy Cali Vape są kompatybilne z kapsułami Cali, zapewniając wygodne i bezwysiłkowe palenie w jednym systemie podawania.

Smaki Cali Vape Pen

Cali Vape Pen ma kilka smaków, które dają Ci ostateczny wybór, aby uzyskać swój ulubiony. Poniżej znajdują się niektóre z smaków Cali Vape Pen:

 • Ananasowy Grejpfrutowy

Jest to najbardziej popularny smak, który nasyca twoje kubki smakowe słodkimi hawajskimi ananasami podczas wdechu, a podczas wydechu daje orzeźwiający smak grejpfruta.

 • Ananasowy Grejpfrutowy Mróz

Ananasowo-grejpfrutowy Freeze różni się od ananasowo-grejpfrutowego po prostu tym, że jest połączeniem smaków. Smak ten najpierw łączy w sobie hawajskie ananasy i grejpfruty, a następnie jest mieszany z podmuchem chłodnego mentolu dla wykończenia.

 • Strawberry Kiwi Freeze

Ten rodzaj aromatu łączy w sobie dwa smaki: świeżych owoców i chłodnego mentolu. Podczas wdechu poczujesz wspaniały smak świeżych truskawek i kiwi, a na wydechu poczujesz chłodny mentolowy posmak dla niesamowitego wykończenia.

Jakość baterii pióra Cali Vape Pen

Jakość baterii pióra vape Pen jest uzasadnione, ponieważ ma pojemność baterii 280mAh. Dobrze jest zauważyć, że pióra Cali Vape są jednorazowe vapes soli nikotyny. Bateria może być ładowana w mniej niż godzinę za pomocą kabla USB.

Cali Vape Pen może trwać do 300 puffs na pełnym naładowaniu, a to wszystko zależy od użytkowania.

Ładowanie Cali Vape Pen

Większość długopisów używa baterii z gwintem 510, co sprawia, że wszystkie długopisy mają uniwersalną konstrukcję i są łatwe w użyciu z różnymi wózkami.

Poniżej przedstawiamy proste kroki jak naładować Cali Vape Pen.

 • Za pomocą dołączonego kabla USB, podłącz Cali Vape Pen do ładowarki. Zaleca się, aby używać ładowarki i kabla, który został zapakowany z Cali Vape Pen.
 • Należy poczekać na zakończenie ładowania baterii, co zajmie Cali Vape Pen prawie mniej niż godzinę, a będziesz wiedział, że jest w pełni naładowany, jeśli wskaźnik LED zmieni kolor na zielony.
 • Po pełnym naładowaniu, wyjmij go z ładowarki, a następnie przykręć go z powrotem, aby rozpocząć swoje doświadczenie vapingu ponownie.
 • Kiedy urządzenie wymaga naładowania, wskaźnik LED będzie migał na czerwono.
Próba użycia Cali Vape Pen przy niskim poziomie naładowania baterii może doprowadzić do śmierci baterii lub wystrzału baterii.

Cali Pods dla Cali Vape Pen

Cali Pods zapewniają bardzo wygodne vapowanie w legalnym systemie dostarczania nikotyny. Każdy vape pen zawiera 5% (50mg) soli nikotyny. Cali Pods zawierają każdy z następujących składników

 • 1ml-50mg nikotyny
 • W zestawie znajdują się cztery strąki
 • Strąki są dostępne w różnych smakach, takich jak Blueberry, Watermelon, Citrus i Grapefruit.

Cali Vape Pen Pod Shell Life

Strąki są zaprojektowane tak, aby wspierać wapowanie przez cały czas i oczekuje się, że będą miały żywotność 24 godzin przy zwyczajowym użyciu. Chociaż żywotność będzie się różnić w zależności od tego, jak często jest używana i ile THC lub CBD jest we wkładzie.

Makijaż jest zaprojektowany tak, aby nie przeciekał, a więc jest używany w ciągu kilku sekund, co pozwala na przedłużenie bez wysiłku.

Czyszczenie i konserwacja pióra Vape Pen

Czyszczenie pióra vape jest proste i jest wysoce zalecane, aby czyścić pióro od czasu do czasu. Jednak najlepiej byłoby, gdybyś miał czyste pióro vape przez cały czas, dzięki czemu można zaoszczędzić pieniądze na zakup nowych piór od czasu do czasu.

Poniżej przedstawiamy proste kroki, jak czyścić pióro:

 1. Zdemontuj pióro. Odkręć wszystkie elementy, zaczynając od ustnika kierując się w dół. Upewnij się, że komora jest całkowicie opróżniona poprzez opukiwanie zawartości.
 2. Do czyszczenia części pióra użyj szczoteczki. Nie zaleca się używania wody, ponieważ pióro zawiera również części elektryczne. Większość piór jest dostarczana z szczoteczką w zestawie.
 3. Można również użyć miękkiej chusteczki lub bawełny do czyszczenia ustnika, to znaczy, jeśli się nie odłącza. Można również użyć bieżącej wody.
 4. Gdy wszystko jest już czyste i suche, przykręć wszystko z powrotem i upewnij się, że jest prawidłowo zamocowane.
 5. Naciśnij przycisk kilka razy, aby uruchomić urządzenie.

Plusy i minusy Cali Vape Pen

Większość piór vape ma podobne wady i zalety, co oznacza, że wady i zalety mogą być również zastosowane do pióra Cali Vape; obejmują one:

Plusy
 • Pióra są przenośne, ponieważ są lekkie i łatwo wsuwają się do kieszeni lub torebki.
 • Ze względu na ich stabilność, koncentrat ma tendencję do pozostania bardziej intensywne i bardziej długotrwałe, utrzymując niezawodne potencji.
 • Mają różne wkłady, które pochodzą z tego samego szczepu specyficznego.
 • Dyskretny wygląd, który daje Ci pewność, że możesz go zabrać gdziekolwiek potrzebujesz.
Wady
 • Elektronika używana razem z pod- i piórem może być wadliwa.
 • Nieodpowiednia produkcja pary może być niewystarczająca, co może prowadzić do problemów z nabojami. Nieodpowiednią produkcję pary można rozwiązać w większości przypadków poprzez ustawienie naboju pionowo na płaskiej powierzchni.
 • Większość producentów wkładów zaczyna wytwarzać produkty bez dodatków, niemniej jednak większość wkładów zawiera PG (glikol propylenowy) lub PEG (glikol polietylenowy).
 • Od czasu do czasu należy naładować baterię.
 • Ogólna konserwacja obejmuje czyszczenie pióra, tak abyś mógł uzyskać jak najlepsze wrażenia z palenia.

FAQS na temat Cali Vape Pen

Ile uderzeń znajduje się w jednym Cali Pod?

Każdy Cali Pod zawiera 5% soli nikotyny i jest to około dwa razy więcej niż w większości jednorazowych vapów. Ilość uderzeń waha się pomiędzy 250-300 pufnięć w zależności od częstotliwości używania.

Dlaczego Cali Pod Pen smakuje jak spalony?

Monitorowanie poziomu płynu w strąku jest trudne i można łatwo zapomnieć. Ponadto, gdy cewka jest sucha przez dłuższy czas, może się spalić i wytworzyć nieprzyjemny smak.

Alternatywny vape: UPENDS

Upone

Upone firmy UPENDS to jednorazowy vape z przedłużonym przyjemnym doświadczeniem vapingu. Posiada wbudowaną baterię i pojemność 4,5 ml, co zapewnia długotrwałe działanie.

Upone został wykonany z grubej bawełnianej ziemi, dzięki czemu użytkownik otrzymuje doskonałą i stabilną parę przy każdym puszczeniu, bez wycieków i wyskakiwania.

Wnioski

Z powyższego artykułu wynika, że urządzenie do wapowania Cali Vape Pen jest proste w obsłudze i nie wymaga wielu zabiegów konserwacyjnych, a jego bateria jest długowieczna, a moc wyjściowa może być dobrze utrzymywana.