WARNING:  This product contains nicotine, Nicotine is an addictive chemical.
Home / Media / PL

Puff Plus Disposable Vape Pen - recenzja o Puff Plus Vaporizer 2021

19th Feb 2022 | 96 | ZengGreta

Co to jest Puff Plus vape pen?

Puff Plus vape pen, określane również jako e-papierosy Puff Plus Bar, są jednorazowymi urządzeniami w kształcie strąków. Pióra vape pen są indywidualnie zintegrowane i posiadają wewnętrzne ogniwo oraz strąki smakowe.

Bateria w Puff Plus jest automatycznie aktywowana, co wynika z konstrukcji pozbawionej przycisku. Aby skorzystać z długopisu, należy zaciągnąć się przez ustnik, co daje gwarancję, że poczujemy się inaczej i będziemy zadowoleni.

Istnieje wiele mocnych stron zawartości nikotyny, z których użytkownik może wybierać, a jeśli chodzi o jakość, otrzymujesz zawartość 20mg i 50mg e-liquidu. Istnieje blisko 20 smaków dla 50mg pod i 20mg pod może zaoferować tylko blisko cztery smaki, ale nie są one tak bardzo różne.

Bateria, gdy jest w pełni naładowana, wystarcza na ponad 200 zaciągnięć, a gdy skończysz, możesz wyrzucić urządzenie.

Konstrukcja i budowa pióra vape Puff Plus

Puff Plus ma krótką konstrukcję, wysoką na 3,7 cala i szeroką na 0,2 cala. Został zaprojektowany tak, aby wyglądać jak krótki długopis. Krawędzie są proste i nie można oddzielić ustnika.

Konstrukcja jest dość powszechne dla vape długopisy i tylko największa różnica jest gładka konstrukcja. Większość plastikowych elementów urządzenia są zamknięte za plastikową obudowę zewnętrzną.

W dolnej części pióra, zauważysz, że istnieją dwa otwory i aby potwierdzić ich lokalizację, sprawdź na strzałki, które wskazują, gdzie należy umieścić usta. Kod kolorystyczny na obudowie reprezentuje smak i wskazał również zawartość nikotyny i logo reprezentujące puff plus.

Kolory na obudowie Twojego strąka pokazują smaki, które dostaniesz w urządzeniu. żółty kolor oznacza lemoniadę ananasową, niebieski reprezentuje niebieski razz, biały kolor jest markowany na niearomatyzowanych wersjach pióra. całe urządzenie ma stały kolor i nie można go rozebrać.

Po prostu, nie ma oddzielnego strąka do wyjęcia i nie jest ładowalny, więc nie ma portów ładowania, a kiedy skończysz go używać, możesz go w pełni zutylizować.

Kupując puff plus bar, całość jest pokryta celofanowym opakowaniem, a pudełko z wagonem jest otwierane na klapkę, która ma również małe okienko, które pozwala zobaczyć kolor pióra.

Cechy pióra vape Puff Plus

 • Urządzenie jest jednorazowym systemem AIO
 • Silna zawartość nikotyny do 50mg
 • Można łatwo uzyskać do 800 Puff Plus na jednym urządzeniu
 • Jest to pióro vape pen z możliwością rozciągnięcia w celu aktywacji
 • Posiada baterię o pojemności 550mAh
 • Pojemność płynu do 3,2 ml
 • Urządzenie wyposażone jest w zabezpieczenie przed przegrzaniem i zwarciem.

Wydajność Puff Plus vape pen

Puff Plus vape pen jest normalnym urządzeniem do podawania przez usta do płuc, które posiada boskie podawanie pary. Produkuje szybką parę i nie musisz czekać, aż urządzenie się aktywuje, aby go użyć.

Urządzenie ma luźno dopasowany opór przy zaciąganiu z powodu ogromnego poboru powietrza.

Nie można jedynie regulować przepływu powietrza, ale uzyskanie pary z tego pióra jest tak proste, jak to tylko możliwe. Trzeba skupić się na każdej nutce smaku.

Bateria 280mAh w puff plus bar może dać urządzeniu moc wyjściową wystarczającą na 200-300 pufnięć. W odniesieniu do tego, jak zwykle vape, może to trwać do tygodnia. Jeśli używasz go ostrożnie. Przy słabym użyciu vape. Sok może trwać dłużej niż rzeczywista bateria.

Jednorazowy puff plus ma pojemność 1,3 ml i nie nadaje się do ponownego napełnienia, a ponieważ jest całkowicie zintegrowany, nie można go rozebrać ani wyregulować, co nie może się równać z Juulem, który może być odłączony.

Jeśli chodzi o to, jak pióro vape może utrzymać moc, możemy umieścić szacunki na 200-300 puffs i ludzie będą mieli różne poglądy na temat urządzenia. Kiedy doświadczysz vape na poziomie osobistym, zrozumiesz, dlaczego wiele osób go lubi. Ma wiele smaków, które można mieszać i wybierać z linii smaków.

Jak używać Puff Plus bar

Pióro to jest bardzo proste i łatwe w użyciu, po wyjęciu z opakowania jest gotowe do użycia i można od razu zacząć palić. Pióro jest aktywowane powietrzem i użytkownicy muszą tylko wziąć uderzenie z ustnika, a zainstalowane otwory wentylacyjne pomagają w przepychaniu powietrza do ustnika.

 

Masz tylko kompaktowe urządzenie, więc nie ma oddzielnego ustnika. Koniec, gdzie logo jest umieszczony jest gdzie umieścić swoje usta na i kiedy okaże się, że urządzenie nie daje dobry smak lub pary, trzeba będzie go wyrzucić, ponieważ jest wyczerpany.

Nie można śledzić poziomu pozostałej mocy, więc trzeba być uważnym na to, jak używać pióra.

Plusy i minusy pióra vape puff plus

Plusy

 • Jednorazowe urządzenie jest bardzo łatwe w użyciu, co czyni je prostszym od palenia.
 • Jest to jeden z najbardziej dostępnych jednorazowych długopisów vape na rynku
 • Istnieje wiele smaków, z których użytkownik może wybierać
 • Masz gwarancję, że każda kapsułka da Ci 800 pufnięć
 • Nie potrzebujesz dużego doświadczenia w vapingu, aby obsługiwać tę jednostkę
 • E-liquidy mają wysokie stężenie nikotyny, aż do 50%.
 • Urządzenie jest bardzo przenośne i wygodne w użytkowaniu.
 • Pióro jest łatwo dostępne i można je znaleźć w każdym vape shopie

Wady

 • Jeśli urządzenie jest używane ciągle bez przerw, może się przegrzać
 • Pióro ma ograniczone smaki w porównaniu do innych dobrze ugruntowanych piór vape na rynku
 • Szuflady z tego pióra są jakoś stracił w porównaniu do ciaśniejsze, które są w większości dostępne

Rozważania przy wyborze jednorazowego pióra vape

 1. Zastanów się, ile uderzeń uzyskujesz z pióra vape, liczba ta powinna wynosić 100 i więcej
 2. Wiedz, która funkcja jest dla Ciebie ważna, jeśli chodzi o vaping
 3. Wybierz design vape, który pasuje do Twojej osobowości
 4. Zawsze testuj jednorazowe urządzenie przed opuszczeniem sklepu
 5. Upewnij się, że bateria urządzenia wystarcza na wiele godzin pracy.
 6. Rodzaj cewki jest ważny, ponieważ decyduje o smaku.
 7. Jakość pióra powinna zapewnić Ci dobry smak, większą spójność i długą żywotność baterii.

Alternatywny vape: UPENDS

Uppor

UPENDS stworzył unikalny mod o nazwie Uppor, który został wyposażony w Etchip 2.0 cloud chase oraz wysokiej jakości cewki trzeciej generacji, które dają możliwość bezpośredniego palenia w płucach i w ustach.

Cewki są kompatybilne z większością powszechnie znanych e-juices, a pióro jest zdecydowanie wydajne.

Cewki posiadają cloud chaser coil, który posiada jedne z najlepszych knotów. Otrzymujesz czystą naturalną parę, która jest dobra do bezpośredniego wapowania płuc i daje najlepsze chmury.

Podsumowanie

Puff Plus vape pen ma wiele opcji smakowych, z których możesz wybierać, co najważniejsze jest to dobra jednorazówka dla osób, które są tak rozważne w kwestii vapingu, że próbują różnych smaków. Nadal możesz wybrać to, co będzie łaskotać twoje fantazje.

Te pióra tak dobrze spisały się na rynku vape, i są bardzo lubiane przez początkujących, którzy próbują dostać się do świata vapingu. Nawet jeśli niektóre smaki mogą smakować słabo i poza tym, co opisy mówią, ale niektóre smaki są dobre, i ogólnie, dostajesz dobre uderzenia gardła dla smaków, które wyróżniają się.

Zakaz używania smaków w jednorazówkach okazał się być dużym wyzwaniem dla producentów i być może sprawy przybiorą lepszy obrót, tak aby ludzie mogli cieszyć się tym, co dobre.