WARNING:  This product contains nicotine, Nicotine is an addictive chemical.
Home / Media / PL

Przegląd długopisów Cigar Vape Pens. Najlepsze długopisy Cigar Vape Pens na rynku i Mor

19th Feb 2022 | 177 | ZengGreta

Czym są cygara vape pen

Cygarniczki to przenośne vaporizery, które zostały wykonane tak, aby naśladować wygląd normalnych, zwijanych cygar. Większość firm vape zaprojektowała je tak, aby miały tradycyjny wygląd cygar z ciemnobrązowym lub złotym kolorem urządzenia.

W przeciwieństwie do innych e-papierosów, e-papierosy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wyglądały jak oryginalne cygara.

Większość z tych długopisów jest fabrycznie napełniona płynami i zawsze gotowa do użycia w podróży. Ich żywotność jest dłuższa w porównaniu z innymi długopisami vape.

Jak znaleźć najlepsze e-papierosy do użytku?

Wybór e-papierosa jest jednym z najprostszych zadań i nie jest tak skomplikowany jak wybór samego cygara. Istnieje bardzo niewiele marek, które oferują te produkty, więc będziesz miał wszystkie opcje pod ręką przy wyborze. Są jednak pewne rzeczy, na które możesz zwrócić uwagę, aby pomóc określić, które cygaro jest dla Ciebie najlepsze.

  • System szuflady

Poszukaj cygara, które wytwarza gęsty i mleczny opar, co da Ci takie samo uczucie, jak przy używaniu bogatego cygara. Podczas używania tego cygara powinieneś czuć się tak, jakbyś pufał, a jeśli tego nie osiągniesz, nie będziesz cieszyć się przejściem.

  • Smak

To, czy e-papieros ma dobry smak, jest kwestią subiektywną, ale powinien on być autentyczny. Czasami nawet aromatyzowane e-papierosy mogą smakować jak swisher, ale trzeba się upewnić, że smak pozostaje wierny oryginalnemu smakowi tak bardzo, jak to tylko możliwe. Może się okazać, że oferowane są smaki, których nie można znaleźć w cygarach.

  • Potencjał puffingu

Istotą palenia cygara jest to, że można je palić przez bardzo długi czas. Dlatego elektroniczne cygaro nie powinno oferować czegoś innego niż to, czego się od niego oczekuje. Należy znaleźć e-papierosa, który ma oczekiwaną ilość pufnięć wskazaną dla czystej satysfakcji.

  • E-papierosy jednorazowe lub ładowalne

Ze względu na wygodę, można kupić elektroniczne cygaro, które zużywa określoną ilość pufnięć, a następnie wyrzucić je, gdy skończysz. Można również uzyskać wersję pióra z baterią, która może być ładowana i używana przez wiele lat.

Jak używać elektronicznego cygara?

Nie ma większej różnicy w paleniu cygara i elektronicznego papierosa. Mówiąc prościej, cygaro jest puszczane, a dym jest w całości trzymany w ustach, co oznacza, że wdychamy bardzo niewielką ilość dymu.

Styl inhalacji jest podobny zarówno w przypadku cygara, jak i elektronicznego papierosa, ponieważ oba te urządzenia wykorzystują technikę inhalacji usta-płuca. Główna różnica polega na tym, że para jest wdychana po wciągnięciu do ust, a to jest coś, czego większość cygar nie potrafi.

Jeśli używasz odpowiedniego e-liquidu i urządzenia do palenia, powinieneś poczuć wibrujące zaciąganie się, które przypomina tradycyjne cygaro. Zależy to od ilości nikotyny, którą wapujesz, możesz poczuć lekką szorstkość, która występuje podczas palenia cygara.

 

Moc nikotyny w płynie jest tym, co powinieneś rozważyć przy zakupie elektronicznego cygara. Wdychasz więcej nikotyny w postaci pary podczas palenia metodą usta-płuca. Część nikotyny jest wchłaniana przez usta podczas palenia przez usta i jest uważana za mniejszą ilość niż ta, którą otrzymujesz podczas wapowania.

Wiele elektronicznych cygar nie posiada żadnych przycisków, co oznacza, że są one aktywowane poprzez zaciąganie się. Bateria wykrywa negatywny przepływ powietrza i zaczyna spalać substancje. Aby napełnić e-papierosy e-liquidem należy odłączyć baterię od kartomizera i proces ten brzmi podobnie do napełniania e-papierosa lub vape pena.

Wiele z e-papierosów nie posiada wskaźnika LED, który informuje o niskim poziomie naładowania baterii, co oznacza, że można ją naładować tylko raz dziennie.

Korzyści z używania elektronicznego cygara

Proces przejścia z e-papierosa konwekcyjnego na e-papierosa premium wymaga trochę wysiłku i czasu. Doświadczenia z używania tego urządzenia nie będą takie same, ale z otwartym umysłem można cieszyć się procesem przejścia.

Oto kilka zalet związanych z używaniem elektronicznego papierosa.

Niższe koszty

Ilość gotówki potrzebnej do zakupu elektronicznego papierosa jest równa kwocie, którą wydalibyśmy na jedno cygaro premium ze sklepu. Jedyne inne koszty, jakie trzeba ponieść, to koszty soku vape. Proces przejścia na używanie e-papierosów jest mniej kosztowny i korzystny w dłuższej perspektywie.

Mniej drażniący

Wiele osób, które nie palą cygar, nie lubi zapachu wydzielanego przez dym z cygara. E-papierosy wydzielają znacznie mniej zapachu i szybko się ulatnia. Nie jest zaskakujące, że nawet wielu palaczy cygar nie lubi zapachu po paleniu, który osiada na włosach i ubraniach. Palenie e-papierosów nie pozostawia żadnego drażniącego zapachu, o który trzeba się martwić.

Szybkie zaciąganie się

Palenie tradycyjnego cygara zajmuje czasem wiele godzin, zanim osiągnie się satysfakcję. Kilka zaciągnięć się nie daje praktycznie żadnych efektów. W przypadku cygara elektronicznego, zaciągasz się w mgnieniu oka. Możesz wypalić kilka wdechów, a następnie odłożyć cygaro lub palić je przez cały dzień. Używając e-papierosa z możliwością wielokrotnego napełniania, zyskujesz tak wiele elastyczności.

Brak zawartości nikotyny

W wielu e-papierosach nie można znaleźć nikotyny, dlatego osoby, które chcą zrezygnować z nikotyny, mogą przestawić się na e-papierosy z możliwością wielokrotnego napełniania.

Brak konieczności stosowania nawilżaczy do cygar

Utrzymanie świeżości cygar zawsze było wyzwaniem. Używając e-papierosa nie trzeba często sprawdzać, czy cygaro jest przechowywane w odpowiednich warunkach. Kupno elektrycznego humidora może być kosztowne, ale używanie e-papierosów eliminuje cały ten proces.

Wady używania cygara elektronicznego

Brak rytuału

Szukanie obcinarki lub nawilżacza do cygar to część atrakcyjności palenia tradycyjnych cygar. Ludzie wyrobili sobie nawyk obchodzenia się z cygarami od początku do końca i tego właśnie brakuje w przypadku e-papierosów.

Żywotność baterii

Żywotność baterii w elektronicznych papierosach wielokrotnego ładowania jest naprawdę dobra, a jeśli zapomni się o ładowaniu, oznacza to, że długopis nie może być używany do palenia. Ten scenariusz nie jest znany w przypadku cygar, wystarczy tylko zapałka i można zaczynać.

Najlepsze elektroniczne cygara na rynku

E-puffer 1800 Churchill

To e cygaro jest owinięte w papier, który sprawia, że wygląda jak tradycyjne cygaro. Opaska na cygarze przypomina cygara, które palił Winston Churchill. Ma klasę i szacunek do swojej nazwy.

Robusto E-Puffer D1500

Korkowa końcówka e-papierosa jest na tyle miękka, że można ją ugryźć. Urządzenie ma solidną konstrukcję, która jest długowieczna. Czuć autentyczny kubański smak tytoniu, który jest lekko słodki i gładki.

Slim E-Puffer D500

Ten elektroniczny papieros został stworzony, aby zastąpić cygaro. Podobnie jak inne urządzenia Epuffer, D500 wygląda bardzo realistycznie. Posiada 32 ring gauge, który jest podobnej wielkości jak standardowe mini cygara.

EPuffer E-Cigar 900

Ten e-papieros ma wszystko, czego możesz potrzebować do sesji cygarowej z klasą. Posiada baterię 900mAh, która wystarczy Ci na maksymalnie 900 pufnięć, zanim ponownie ją naładujesz.

Ostatnie słowo o e-papierosach

E-papierosy są przeznaczone nie tylko dla osób, które lubią tradycyjne cygara, ale także dla każdego, kto lubi dobry e-juice. Aromatyzowane elektroniczne papierosy działają dobrze i nadal można się nimi ekscytować. Designerskie uczucie palenia na grubym długopisie sprawia, że dla niektórych jest on atrakcyjny w użyciu.