Search

  Posh Vape Pen. Rodzaje waporyzatorów Posh, cechy i jak używać

  Posh Vape Pen. Rodzaje waporyzatorów Posh, cechy i jak używać

  Co to jest posh vape pen?

  Posh Vape to marka jednorazowych e-papierosów, które posiadają metaliczne wykończenie i oferują szeroką gamę smaków. Użytkownicy mogą wybierać spośród dobrze znanych smaków, takich jak: mango frost, mrożone winogrona, jagodowy lód, wata cukrowa, ananas, chłodny melon, chłodna mięta i różowa lemoniada.

  To dziewięć smaków do wyboru, dzięki czemu każdy vaper znajdzie coś dobrego dla swoich kubków smakowych. Jedynym problemem jest to, że nie mają one żadnych smaków tytoniu, ale te mogą być dodane do kolekcji później.

  Te jednorazowe posh vape długopisy są łatwe w użyciu, i nie ma konserwacji potrzebne, co czyni go idealnym vape dla początkujących i zaawansowanych użytkowników. Aby Kickstarter swoje wykorzystanie tych długopisów vape, trzeba otworzyć zestaw, wyjąć vape i wziąć rysunek.

  Kiedy w Twoim strąku skończy się sok, musisz kupić nowy. Te strąki są stosunkowo tańsze, a ich zakup nie różni się od zakupu całej paczki papierosów.

  Posh vape pens mieszczą sporą ilość soku, która jest nieporównywalna z większością jednorazowych vape. Dostajesz 1,8 ml na każdy strąk z sokiem o zawartości 6% soli nikotyny. Możesz być pewien, że będziesz miał zapas na kilka dni. Jest to lepsza opcja oszczędzania pieniędzy dla osób, które chcą wydawać mniej na produkty nikotynowe.

  Te strąki są dobre pod względem jakości, zwłaszcza z projektu. Kolory są wystarczająco jasne i łatwo odróżnić. Rozmiar smack również sprawia, że strąk wystarczająco przenośny, ponieważ jego wielkość dłoni pozwala nosić go wokół, jak chcesz.

  Konstrukcja i budowa piór vape posh

  Jako jednorazowe długopisy vape, nie ma wielu szczegółów na temat budowy wewnętrznej ogniw. Są one zbudowane tak, aby dawać ciasne zaciągnięcia, a Ty otrzymujesz wysokiej jakości smakowe zaciągnięcie przy użyciu strąka.

  Bateria w tym strąku to ogniwo 280mAh, i nie jest ładowalna, więc masz pewność, że 200 pufnięć, gdy urządzenie nadal ma moc. Ale aby bateria wytrzymała długo, musisz używać jej z umiarem.

  Korzystanie z pióra posh vape

  Aby używać posh vape, wystarczy wyjąć go z opakowania i sprawdzić, czy wszystko jest na swoim miejscu. Kiedy jesteś zadowolony z tego, co widzisz, możesz zaczynać.

  Wystarczy umieścić go na ustach i wziąć rysunek, ale pamiętaj, aby nie martwić się o wyczerpanie pióra, ponieważ nie jest on wielokrotnego napełniania.

  Doświadczenie, które otrzymujesz z tego strąka jest bardzo znaczące. Po pierwsze, ma on ścisły rysunek, który jest idealny do palenia z ust do płuc, a dużo pary jest wytwarzane w procesie.

  Wybór smaków jest doskonały, a mentole znajdują się na szczycie listy, dając dobre doznania. Zaletą używania tych strąków jest to, że nie musisz przełączać się między ustawieniami, aby znaleźć idealne warunki do palenia.

   

  Nie musisz regulować mocy, temperatury czy przepływu powietrza, masz tylko jedno zadanie, a jest nim pobieranie liquidu.

  Posh plus vape

  Push plus jest ulepszoną wersją pióra posh, a dla miłośników jednorazowych vapów jest to strzał w dziesiątkę. Zapomnijcie o 1-2ml vape penach, które dostajecie, gdy szukacie jednorazowego vape pena.

  The posh plus pochodzi z 5ml strąk z soków 6% zawartości soli nikotyny. Można bez wysiłku uzyskać 1500 puffs z wykorzystaniem tego urządzenia, a są one stosunkowo tanie.

  Przy zakupie tych jednorazówek, są one w pełni naładowane i nie trzeba wykonywać żadnych czynności konserwacyjnych ani poszukiwawczych. Długopisy vape posh plus są bardzo łatwe w użyciu i rysować, aby aktywować urządzenie, i trzeba je wsunąć między wargi i zacząć.

  Posh plus ma ulepszone pod względem smaku, ponieważ dostajesz 14 smaków w porównaniu do 9 dla pióra vape posh.

  Konstrukcja i jakość wykonania

  Kiedy wyjmiesz jednorazowe pióro z opakowania, zauważysz, że jest ono wyższe niż inne jednorazowe pióra vape, a jedynym wyzwaniem może być jeden z produktów Juul.

  Przy 112mm wysokości i 17,5mm szerokości, możesz być pewien, że jest to jeden z największych jednorazowych długopisów vape. Pomimo rozmiaru i wagi, jest to nadal doskonałe urządzenie, które idealnie pasuje do kieszeni, a nawet nie zdasz sobie sprawy, że nosisz go przy sobie, ponieważ jest tak lekki.

  Dzięki zawartości 5 ml e-juice'u możesz być pewien, że jednorazówka wystarczy ci na kilka dni, a nawet tydzień, jeśli palisz umiarkowanie. Mogą one dostarczyć do 1500 pufnięć.

  Inną cechą, która może się podobać w tym piórze jest to, że mają czapkę na końcówkę. Dlatego nie musisz się martwić o kłaczkach i brudu czyniąc ich drogę do ustnika, gdy w kieszeni.

  Aluminiowy korpus jest dość solidny, a kolor na nim reprezentuje smak vape. Kolory sprawiają, że te jednorazówki wyglądają dobrze i czują się wysokiej jakości. Pokrywa kapania jest wykonana z tworzywa sztucznego i ma nachylony kąt, aby wyglądać jak owal.

  Spód pióra jest również plastikowy i posiada wskaźnik LED. Podczas pobierania z tego pióra, światła się zapalają i wyświetlają różne kolory logo Posh, co czyni je bardzo atrakcyjnym.

  Jak używać posh plus vapes?

  Jednorazówki posh plus są wypełnione 60mg nikotyny i zapewniają mocne uderzenia w gardło, które są satysfakcjonujące dla intensywnych użytkowników, co sprawia, że nie nadają się dla osób palących w towarzystwie.

   

   

  Podczas zaciągania się, otrzymujesz przyjazne zaciągnięcie od ust do płuc, które jest delikatniejsze w porównaniu z papierosem. Produkowana para jest bardzo ciepła, ale bardziej relaksująca jak na ciepły vape.

  Smaki Posh plus

  • miętowy; ten smak daje ci chłód i świeżość miętowego smaku z przyjemnym chłodzeniem
  • mrożone jabłko; ten smak ma chłodzący składnik i jest bardzo lekki
  • Blue razz ice; jest to standardowa malina, która jest słodka i cierpka. chłodzący smak jest ledwo wyczuwalny
  • Kiwi truskawkowy lód; ten smak łączy w sobie piękną, idealną równowagę truskawek kiwi, które są dobre do wdychania.
  • Minty strawberries; ten smak ma słabe nuty truskawki i jest zbyt chłodny. Nie jest tak słodki, jak można by się spodziewać po truskawce.
  • Lychee lodu; jest słodki smak z tropikalnych nut, i to jest sporadyczne, zwłaszcza z silnym smaku mentolu w tej mieszance
  • Arktyczny melon; jest to smak arbuza i mentolu, który nie daje silnego chłodzenia, którego można się spodziewać
  • Cool grape; chłodzenie w tym konkretnym smaku jest silne i ma bogaty smak winogron. Spodoba ci się ten smak.
  • Strawnana ice; nazwa pochodzi od mieszanki truskawki i banana, i jest to dominujący smak, który nie każdy może zrozumieć, jak to działa. Smak bananowy wydaje się być dominujący, ale nadal ma doskonałe chłodzenie do niego.
  • Mrożone jagody mango; jest to również jedna z mieszanek, tak jak strawnana. Otrzymujesz tropikalny smak mango i ogólne uczucie słodyczy.

  Podsumowanie

  Dzięki metalicznemu wykończeniu tych długopisów zdajesz sobie sprawę, że są one łatwe w utrzymaniu i równie niezawodne dla początkujących, jak i zaawansowanych vaperów. Otrzymujesz proste w obsłudze urządzenie, które nie martwi Cię licznymi przyciskami kontrolnymi i daje Ci jakość, której pragniesz.

  Ogólnie rzecz biorąc, te pióra są jednymi z najlepszych tam. Smaki wypełnione lukrem i efektem chłodzenia nawet sprawiają, że posh vapes bardziej wiarygodną marką. Inne opcje pary są również ważne dla każdego vapera wokół, jeśli nie chcą mieć do czynienia z lodem i mentolem. Wydajność tych piór jest bardzo wspaniała i długotrwała.

  Pobierz UPENDS vape długopisy dzisiaj i cieszyć vaping. Sprzedają one niedrogie vaporizers, które są wysokiej jakości.

  AGE VERIFICATION

  To use the UPENDS website you must be aged 21 years or over. Please verify your age before entering the site.