Search

  Orchid Vape Pen. Pełna recenzja Orchid Vaporizer

  Orchid Vape Pen. Pełna recenzja Orchid Vaporizer

  Czym jest pióro Orchid Vape Pen?

  Z biegiem lat sposoby korzystania z marihuany zmieniły się i pojawiło się wiele narzędzi, które oferują sposoby na uzyskanie haju, takie jak pióro vape Orchid. Pióro vape Orchid posiada integralność produktu, której większość marek nie posiada.

  Orchid vape ma stop cynku, który sprawia, że jest stabilny i ładnie się trzyma. Wkłady z olejkiem THC są wysoko destylowane i zdrowe dla użytkowników. Produkt posiada wskaźnik użycia zarówno "na dzień" jak i "na noc", co zapewnia użytkownikowi maksymalną przyjemność.

  Orchid vape pens mają wkłady, które oferują wysokiej jakości oleje i są dość drogie, ale bardzo godne polecenia. Ich THC może być niskie, ale smakują niesamowicie dobrze z doskonałą jakością.

  Wkłady są wyposażone w gwint PurTec Summit 510, a ich emisja jest testowana zgodnie z normami AFNOR, co sprawi, że będziesz zaskoczony doświadczeniem i wydajnością.

  Wewnętrzna komora jest wyposażona w złącze, które pozwala na używanie ziół, olejków eterycznych i e-liquidów. Potrzebujesz orchidei vape pen, jeśli szukasz zmiany w zakresie vapingu i chcesz mieć swobodę korzystania z niej w dowolnym miejscu ze względu na jej elegancki wygląd i łatwość przenoszenia.

  Cechy orchidei vape pen

  • Bubble-tea słomy-jak ustnik z szerokim i okrągłym otworze pochodzi z gumową zatyczką górną, aby utrzymać kłaczki kieszeni z.
  • Pochodzi z kolorowymi zmianami, aby wskazać różne temperatury, aby zapewnić, że znajdziesz odpowiednią temperaturę dla Ciebie.
  • Smak terpenów pochodzi z kwiatu, z którego pochodzi olejek.
  • Ceramiczne wkłady są na tyle szerokie, że pasują do szerokich standardowych baterii.
  • Jest wskaźnik temperatury, który zmienia kolor na żółty, fioletowy i czerwony, co oznacza, odpowiednio, niską, średnią i wysoką temperaturę.
  • 5 stuknięć w przycisk zasilania włącza i wyłącza urządzenie, co może być uciążliwe dla niektórych starszych osób.
  • Pióro vape ma osiem opcji kolorystycznych na rynku.

  Wydajność orchidei vape pen

  Orchid vape pen ma wymiary 103x50x28mm, co czyni go łatwo przenośnym i możesz go zabrać wszędzie w torebce lub kieszeni. Jego bateria ma 950mAh, co wystarcza na około 9 do 10 godzin pracy, w zależności od tego, jak intensywnie paliłeś. Pióro vape pen używa również 2 i 3mm podów do ponownego napełnienia, które mogą działać przez kilka dni bez uzupełniania.

  Aby móc korzystać z Vape Pod, musisz nacisnąć przycisk zasilania pięć razy, aby go włączyć i pięć razy, aby go wyłączyć. Wybitny chipset daje mu genialną cechę, dzięki czemu można go łatwo dostosować.

  Jego kontrola temperatury może być regulowana do 500 stopni Fahrenheita, moc wyjściowa od 5 do 30 W, napięcie jest prawie 5 V. Te cechy sprawiają, że jest to łatwe i przyjemne dla tych, którzy lubią nowe zmiany codziennie.

  Wyświetlacz LED pokazuje wszystkie szczegóły, które trzeba wiedzieć podczas wapowania; jest wskaźnik baterii w prawym górnym rogu, liczba puffs pokazuje w prawym dolnym rogu, waty pokazuje pogrubioną czcionką w centrum i ohm są wskazane po lewej stronie.

  Wszystkie te szczegóły są wskazane w kolorze białym na ciemnym tle, aby zapewnić lepszą widoczność.

  Co wchodzi w skład zestawu podów?

  W zestawie znajduje się wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć cieszyć się swoim wapowaniem; zawiera on mod, wkład, instrukcję obsługi oraz kabel micro USB do ładowania. Upewnij się, że przeczytałeś instrukcję obsługi przed użyciem strąka, aby uniknąć jakichkolwiek niepożądanych problemów.

  Wrażenia z palenia z Orchid vape pen

  Liczne grono użytkowników ma wiele dobrego do powiedzenia na temat tego produktu. Regulowane napięcie, moc, temperatura i przepływ powietrza zapewniają niesamowite wrażenia podczas palenia.

   

  Jego szczelność zapewnia, że Twoja para jest skoncentrowana w jednym miejscu i jest maksymalna. Jedynym niezadowoleniem, które pochodzi z tego pióra jest plastikowy smak z strąków, to jednak jest rozwiązany przez zakup dodatkowych strąków.

  Plusy i minusy Orchid Vape Pen

  Plusy

  • Orchid Vape Pen jest bardzo przystępny cenowo w porównaniu do innych.
  • Łatwy w użyciu i utrzymaniu, nawet początkujący może go łatwo używać bez żadnych komplikacji.
  • Niesamowity tryb startowy.
  • Nigdy nie nagrzewa się, więc nie pali się.
  • Istnieje roczna gwarancja i przewodnik konserwacji.
  • Ma dobry chipset
  • Szczelność dowód

  Cons

  • Dla maksymalnej wydajności potrzebna jest bateria.
  • Wkład z ziołami i olej kupuje się oddzielnie.
  • Włączanie i wyłączanie jest kłopotliwe.
  • Niektóre strąki mają posmak plastiku.

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące pióra vape Orchid

  Jaka jest żywotność baterii Orchid?

  Bateria vape Orchid jest bardzo wytrzymała, ponieważ może przejść 270 cykli ładowania.

  Czy kartridż może być używany z każdą baterią?

  Kartridże Orchid są wytrzymałe, ale łatwe w obsłudze, dlatego też zaleca się używanie wstępnie skonfigurowanego akumulatora Orchid.

  Co należy zrobić, gdy wkłady się zapchają?

  Jeśli wkłady są zatkane, najpierw należy nacisnąć przycisk ON, a następnie wdmuchnąć powietrze do otworów wlotowych powietrza. Powtarzaj ten proces, aż będziesz pewien, że komora jest czysta.

  Jaki rodzaj wkładu jest dobry do mojego pióra vape orchidei?

  Każdy kartridż z przyłączem 510 pasuje do długopisu na baterie Orchid. Jakość i konfiguracja są różne w zależności od marki. Nie sugerujemy używania innych kartridży, ponieważ bateria może być bardzo mocna i spalić knot, co może spowodować ślady spalonego smaku i odbarwiony olej z kartridża.

  Jak długo działają cewki?

  Nowa cewka starczy ci na około dwa tygodnie, zależy to od tego, jak często palisz. Jeśli poczujesz spalony smak liquidu, to czas na wymianę cewki. Odczekanie kilku sekund i gruntowanie pomiędzy kolejnymi zaciągnięciami poprawia żywotność cewki.

  Jak używać pióra vape orchid

  • Sprawdź opakowanie po dostawie lub od zakupu, aby upewnić się, że niczego nie brakuje lub nic nie jest uszkodzone.
  • Rozważ wymianę vape'a, jeśli jeszcze nie został wymieniony.
  • Otwórz górną pokrywę i napełnij wkład.
  • Pozostaw cewki na około godzinę, a następnie wlej sześć kropli e-liquidu do ustnika.
  • Po pełnym naładowaniu i założeniu moda, włącz go pięcioma kliknięciami przycisku zasilania.

  Alternatywny vape: UPENDS

  UpOX

  UpOX jest bardzo wszechstronny i kompatybilny ze znanymi e-liquidami, a Ty masz pewność lepszej wydajności ogrzewania. Siatkowa cewka zapewnia oryginalny smak i smak w ustach już po jednym puszczeniu dymu. Kiedy nie jest używany, można go podłączyć magnetycznie, aby ułatwić przechowywanie bez przedostawania się kurzu do dróg oddechowych.

  Wniosek

  Jeśli szukasz uniwersalnego i przenośnego pióra vape, polecamy Ci Orchid vape pen, które możesz wygodnie nosić ze sobą wszędzie, a dodatkowym atutem jest możliwość regulacji temperatury, przepływu powietrza, napięcia i mocy.

  Wszystkie te cechy w połączeniu dają niesamowite doświadczenie i przyjemność na całe życie. Orchidea vape nie przecieka, a jej bateria ma wystarczającą moc, aby przetrwać prawie cały dzień.

  Istnieją funkcje bezpieczeństwa, które zapewniają, że można vape bez ryzyka uszkodzenia urządzenia lub powodując szkody dla użytkownika. Elegancki design i łatwość użytkowania sprawiają, że jest idealny dla początkujących i tych doświadczonych, jak również. Jeśli zgadzasz się z tych cech, a następnie daj nam znać, co myślisz o orchidei vape pen.

  AGE VERIFICATION

  To use the UPENDS website you must be aged 21 years or over. Please verify your age before entering the site.