WARNING:  This product contains nicotine, Nicotine is an addictive chemical.
Home / Media / PL

Ooze Vape Pen - recenzja i instrukcja

19th Feb 2022 | 51 | ZengGreta

Jako nowicjusz w dziedzinie vapingu, istnieje wiele innych rodzajów sprzętu, z którymi możesz się zetknąć oraz technik vapingu, które, jeśli nie będziesz ostrożny, mogą negatywnie wpłynąć na Twoje doświadczenia z vapingu.

Pióro vape, w tym przypadku, jest osobistym vaporizerem, który ma długi i smukły kształt, który przypomina standardowy długopis. Zasilany baterią element grzewczy, który później ogrzewa e-ciecz, aby przekształcić ją we wdychalną parę. W przeciwieństwie do zwykłych papierosów, pióra vape nie wytwarzają dymu, ale mgłę podobną do pary, która jest wdychalna.

Czym jest Ooze Vape Pen?

Istnieje wiele rodzajów piór vape ooze, a zatem możemy zdefiniować pióra vape ooze jako kolekcję piór vape opracowanych przez Ooze. Ooze działa od 2015 roku jako firma rozwijająca sprzęt vape, która ma na celu opracowanie lepiej spalających się i dłużej działających urządzeń vape do wapowania różnych koncentratów.

Ooze Slim Twist Pro Vape Pen - recenzja

Ooze Slim Twist Pro Vape Pen jest jednym z wyjątkowych długopisów vape produkowanych przez firmę Ooze. Ooze działa w branży vapingu od 2015 roku i zdobyła duże doświadczenie w budowaniu mocnego i unikalnego sprzętu vape; doświadczenie, które wykorzystała do opracowania Ooze Slim Twist Pro Vape Pen.

Ooze Slim Twist Pro Vape Pen to unikalny vape pen używany do vape koncentratu marihuany.Zgodnie ze swoją nazwą, Ooze Slim Twist Pro Vape Pen jest wykonany w eleganckiej, smukłej i kompaktowej obudowie, która czyni go wysoce przenośnym i wszechstronnym.

Zasilany jest baterią typu slim twist, która posiada pokrętło na spodzie, które pozwala na regulację temperatury palenia. Bateria slim twist jest wystarczająco mocna, aby zasilać Ooze Slim Twist Pro Vape Pen przez dłuższy czas, co pozwala cieszyć się paleniem przez długi czas.

Wiele osób preferuje używanie Ooze Slim Twist Pro Vape Pen ze względu na jego wszechstronność w wielu aspektach. Ooze Slim Twist Pro Vape Pen pozwala na waporyzację zarówno wkładów olejowych jak i koncentratów marihuany. W przeciwieństwie do innych vape penów, które pozwalają na waporyzację jednego koncentratu, Ooze Slim Twist Pro Vape Pen pozwala na waporyzację obu, dzięki czemu jest wszechstronny.

Ooze Slim Twist Pro Vape Pen jest również wszechstronny w swojej kompatybilności z wieloma urządzeniami do wapowania. Posiada gwint 510, dzięki czemu pasuje do różnych standardowych kartridży, co pozwala na wapowanie przy użyciu wstępnie napełnionych kartridży lub napełnianie kartridży ulubionym e-liquidem i nadal cieszyć się wapowaniem.

W komplecie z Ooze Slim Twist Pro Vape Pen znajdują się dwie dodatkowe cewki i atomizer, co sprawia, że Ooze Slim Twist Pro Vape Pen jest niedrogim piórem, jeśli chodzi o konserwację. Cewki mogą się od czasu do czasu spalić, więc gdy będziesz miał cewki, będzie to dla ciebie tanie, aby dalej cieszyć się najlepszą jakością vape.

Używając Ooze Slim Twist Pro Vape Pen, możesz cieszyć się vapem przy różnych napięciach, ponieważ posiada on regulowany zakres napięcia 3,3V - 4,8V. Daje to różne doświadczenia vapingu i różne hity. Jeśli jesteś nowy w vapingu, możesz zacząć vaping przy najniższym napięciu vapingu, a następnie przejść do wyższych napięć, gdy zbudujesz swoje doświadczenie.

Ooze Slim Twist Pro Vape Pen jest również wyjątkowy, ponieważ jest dostępny w szerokiej gamie kolorów, dzięki czemu możesz wybrać kolor, który Ci się podoba lub taki, który pasuje do Twojego wystroju.

Jak używać Ooze Slim Twist Pro Vape Pen?

Ooze Slim Twist Pro Vape Pen jest opisany jako łatwy w użyciu vape pen, że możemy mówić o. Pochodzi w opakowaniu, które jest proste, ale wspaniały wygląd fizyczny.

Oto prosta procedura korzystania z Ooze Slim Twist Pro Vape Pen;

 • Rozpakuj Ooze Slim Twist Pro Vape Pen i jego akcesoria z opakowania, w tym baterię Ooze 320mAh, ładowarkę USB, zbiorniki kwarcowe i narzędzie dabber z silikonową końcówką.
 • Ustaw preferowaną temperaturę palenia poprzez regulację napięcia pomiędzy 3,3V a 4,8V. Zaleca się rozpoczęcie palenia od napięcia 3,3V i regulowanie napięcia w miarę palenia. Im niższe napięcie, tym niższa temperatura palenia.
 • Włącz baterię Ooze Slim Twist Pro Vape Pen klikając na przycisk zasilania dwa razy w krótkim odstępie czasu. Jeśli dioda LED Ooze Slim Twist Pro Vape Pen miga na zielono, oznacza to, że jest on gotowy do palenia.
 • Podłącz Ooze Slim Twist Pro Vape Pen do kartridża lub napełnij zbiornik, jeśli używasz kartridża z możliwością ponownego napełnienia. Napełnianie zbiornika jest również proste, odkręć środkową część Ooze Slim Twist Pro Vape Pen, użyj narzędzia dabber, podaj e-liquid bezpośrednio do cewek. Zakręć odkręconą część.
 • Przed zaciągnięciem się aktywuj tryb preheat poprzez dwukrotne szybkie kliknięcie przycisku power.
 • Kliknij przycisk zasilania i przytrzymaj go, aż zapali się niebieskie światło i włączysz atomizer. Ooze Slim Twist Pro Vape Pen ma 15 sekundowy czas podtrzymania. W tym momencie Twój Ooze Slim Twist Pro Vape Pen jest gotowy do palenia; umieść ustnik na ustach i weź łyk. Pamiętaj, aby robić przerwy między kolejnymi łykami, aby uniknąć spalenia knota.
 • Po zadowoleniu z wapowania, naciśnij przycisk zasilania 5 razy w krótkim odstępie czasu, aby wyłączyć Ooze Slim Twist Pro Vape Pen do następnego użycia.

Ooze Slim Twist Pro Vape Pen Główne cechy

Ooze Slim Twist Pro Vape Pen posiada wyjątkowe cechy, które pozwolą Ci cieszyć się vapingiem. Należą do nich;

 • Bateria Ooze 320mAh
 • Regulowane napięcie 3V - 4.8V
 • Narzędzie Dabber ułatwiające zwilżanie cewki
 • 3 podwójne zbiorniki na wosk
 • gwint 510
 • 15-sekundowy czas podtrzymania
 • Szybkie ładowanie
 • Automatyczne wyłączanie bezpieczeństwa
 • Tryb podgrzewania
 • Atomizer do wosku
 • Konserwacja ogniw baterii

Ooze Slim Twist Pro Vape Pen Plusy

 • Ooze Slim Twist Pro Vape Pen jest łatwy w użyciu
 • Oferuje zmienne napięcie, które daje różne doświadczenia podczas palenia
 • Ooze Slim Twist Pro Vape Pen posiada dwie wymienne podwójne komory kwarcowe.
 • Jest łatwy do czyszczenia

Wady Ooze Slim Twist Pro Vape Pen

 • Bateria 350mAh może być niewystarczająca do wapowania.

Najczęściej zadawane pytania związane z Ooze Slim Twist Pro Vape Pen

Przy jakim napięciu powinienem palić używając Ooze Slim Twist Pro Vape Pen?

Ooze Slim Twist Pro Vape Pen posiada zmienne napięcie, które daje różne temperatury palenia. Napięcie, przy którym palisz zależy od twojego doświadczenia w paleniu. Zaleca się, aby rozpoczynając palenie zacząć od najniższego poziomu (3,3V), a następnie zwiększać napięcie.

Dlaczego mój Ooze Slim Twist Pro Vape Pen mruga na zielono?

W miarę używania Ooze Slim Twist Pro Vape Pen, jego bateria może mieć problemy techniczne, które mogą być związane z niskim poziomem baterii, słabym połączeniem i martwą baterią. Kiedy bateria Ooze Slim Twist Pro Vape Pen jest martwa, Ooze Slim Twist Pro Vape Pen mruga 10-15 razy, a kiedy jest problem z połączeniem, może mrugać 4-5 razy. Upewnij się, że naładowałeś baterię i upewnij się, że jest dobrze podłączona. Jeśli problem się utrzymuje, musisz wymienić baterię na nową.

Jak długo trwa ładowanie mojego Ooze Slim Twist Pro Vape Pen?

Ooze Slim Twist Pro Vape Pen może potrzebować do 1-2 godzin, aby w pełni się naładować. Kiedy ładujesz go przez jednostkę ścienną, może naładować się szybciej niż przy użyciu baterii samochodowych lub zewnętrznych.

Wniosek

Ooze Slim Twist Pro Vape Pen jest uwielbiany przez wielu vaperów z powodu jego wyjątkowego charakteru. Jest elegancki, smukły i kompaktowy, który pozwala cieszyć się ekskluzywnym doświadczeniem vapingu w dowolnym miejscu i czasie. Jego bateria jest wspaniała i zapewnia długi czas wapowania. Ooze Slim Twist Pro Vape Pen posiada wszystkie podstawowe wymagania vapingu, które standardowe pióro powinno mieć. Wypróbuj Ooze Slim Twist Pro Vape Pen już dziś.