Search

  Oasis Disposable Vape Pen - kompletna recenzja Oasis Vape Pen

  Oasis Disposable Vape Pen - kompletna recenzja Oasis Vape Pen

  Czym jest jednorazowy długopis vape Oasis?

  Jak sama nazwa wskazuje, Oasis to rodzaj pióra vapującego, które można wyrzucić po wyczerpaniu się baterii lub po zakończeniu użytkowania. Posiada pojemność 250mg oraz nieładowalne wkłady i cewki.

  Oasis jest łatwy w obsłudze nawet dla początkujących i nie wymaga ładowania, ponieważ bateria jest jednorazowego użytku, a po jej wyczerpaniu wyrzucamy ją do kosza.

  Mimo, że może nie ma różnych smaków w porównaniu z modami ładowalnymi, smak jest przyjemny, ale i tak za jednym pstryknięciem dostaniesz pełno pary. Jednorazowy vape Oasis jest poręczny, nie zajmuje dużo miejsca.

  Podobnie jak w przypadku paczki papierosów analogowych, możesz kupić jednorazowe waporyzatory Oasis i przechowywać je w torebce lub kieszeni, aby cieszyć się chwilami palenia w dowolnym miejscu i czasie.

  Jednorazowy Oasis daje średnio 120 puffów na vape, co nie jest dużo, ale jest warte swojej wydajności.

  Proces ekstrakcji CO2 jest używany podczas tworzenia Oasis jednorazowego vape dając mu doskonały unikalny smak.

  Smaki jednorazowych długopisów vape Oasis

  Oasis strawberry cough to mocna Sativa, z radosnym, euforycznym uczuciem, które pomaga w stanach lękowych, depresji i stresie.

  Oasis Jack Herer pochodzi z Amsterdamu, zachowuje wszystkie smaki oryginalnej odmiany, jest idealna na depresję i inne dolegliwości, a także na dzień.

  Oasis lemon Jack ma ostry cytrynowy smak z intensywnie mocnym szczepem. Pomoże ci w depresji, stresie i niedoświadczonym pacjentom cierpiącym na lęki.

  Oasis Gorilla Glue jest bardzo aromatyczna i mocna, a po jej użyciu poczujesz się zrelaksowany. Nazwa pochodzi od jej działania przeciwkaszlowego. Jest znana z tego, że pomaga w stanach lękowych i stresie.

  Oasis Blue Dream to zrównoważona Sativa z niesławnym szczepem, idealna do relaksu i kreatywności; Blue Dream wywołuje senne zamglenie u użytkowników.

  Oasis Headband ma gładki, kremowy smak, który pomaga złagodzić stres i odprężyć się. Headband ma lekkie napięcie wokół czoła z euforyczną dominacją Sativy, stąd nazwa.

  Popularność jednorazowych długopisów vape Oasis

  Większość jednorazowych vape penów, w tym Oasis, jest częścią koncernów tytoniowych i są one bardzo dobrze sprzedawane przez firmy, które produkowały lub nadal produkują normalne papierosy analogowe. Ponieważ firmy te mają duże doświadczenie w pracy z papierosami i tytoniem, wiedzą jak produkować i sprzedawać jednorazowe vape peny.

  Jednorazowe długopisy Oasis i inne jednorazowe długopisy vape mają super moc, jest nią dostępność. Jednorazowe długopisy vape są łatwo dostępne w każdym sklepie, jeśli potrzebujesz ich natychmiast.

  Ponieważ są one wielkości i kształtu analogowych papierosów, można łatwo zmieścić je w kieszeni lub torebce bez przyciągania niechcianej uwagi do Ciebie.

  Jednorazowe długopisy Oasis są niedrogie i stanowią alternatywę dla tych, którzy uważają, że płatne i wielokrotnego użytku długopisy są drogie. Cena może wydawać się niższa, ale koszt użytkowania jest znacznie wyższy.

  Wydajność jednorazowego długopisu Oasis

  Jednorazowe pióro Oasis nie oferuje przepływu powietrza z ust do płuc, a smak nie jest satysfakcjonujący, jak w przypadku mod pod z użyciem e-liquidów. Smak jest ograniczony, ponieważ jest dostarczany z gotowymi, wstępnie napełnionymi kartridżami. Jednorazowe pióro Oasis jest dostępne tylko w smaku tytoniu, co sprawia, że Twoje doświadczenie jest ograniczone.

   

  Nazwa Oasis sugeruje, że jednorazowe pióro vape nie jest trwałe, ma małe, nieładowalne baterie i tanią obudowę, a ciągła wymiana baterii zwiększa jego koszt, czyniąc go raczej kosztownym niż mod pods.

  Plusy i minusy Oasis Vaporizer

  Plusy

  • Łatwo i łatwo dostępny
  • Łatwy w obsłudze nawet dla początkujących
  • Jego niewielki kształt i rozmiar sprawiają, że jest łatwy do przenoszenia
  • Niski koszt początkowy
  • Niezobowiązujący
  • Łatwo zbywalny
  • Brak konserwacji

  Wady

  • Nie trwają długo
  • Ograniczone smaki i mniej opcji
  • Baterie nie nadają się do ponownego ładowania
  • Powodują więcej zanieczyszczeń
  • Zużyte

  FAQ na temat jednorazowych długopisów vape

  Jak dobre są jednorazowe długopisy vape?

  Jednorazowe długopisy nie dają najlepszych wrażeń podczas palenia, a ich cena jest relatywnie wyższa niż zwykłych długopisów wielokrotnego użytku.

  Jak włączyć moje jednorazowe pióro Oasis?

  Większość jednorazowych długopisów, w tym Oasis, nie ma przycisku włączania i wyłączania. Twój przepływ powietrza aktywuje go; wszystko, co musisz zrobić, to wdychać powietrze, a on będzie gotowy sam.

  Czy mogę ponownie napełnić moje jednorazowe pióro vape?

  Nie ma ponownego napełniania, wymiany cewki, kartridża lub ładowania, jeśli chodzi o jednorazowe długopisy vape. To jest główny powód, dlaczego są one nazywane jednorazowymi. Kiedy wszystko jest zużyte, wszystko, co musisz zrobić, to wyrzucić go i dostać inny.

  Ile uderzeń mają jednorazowe vape?

  Większość jednorazowych vape'ów powinna dać Ci nie mniej niż 100 pufnięć, ale niektóre mogą mieć nawet 200 pufnięć, w zależności od tego, jak duże są wymiary olejku i wosku. Liczba pufnięć jest różna, więc upewnij się, że zapytasz swojego sprzedawcę, ile pufnięć otrzymasz z danego jednorazowego vape'a.

  Jak działa jednorazowy vape pen?

  Jednorazowe długopisy vape wykorzystują baterię e-cig do podgrzania oleju z konopi do punktu waporyzacji, nie dopuszczając do spalenia składników. Nie ma dymu ani ognia, ponieważ dym niszczy najbardziej aktywne składniki konopi.

  Alternatywne vapes: UPENDS

  Uppen Plus

  Uppen Plus znany jest również jako mistrz smaku. Daje doskonałe doświadczenie świeżego smaku; jego metalowa nasadka chroni go przed zarazkami i kurzem. Ma minimalistyczny design i jest wykonany z aluminium, co nadaje mu wyrafinowany wygląd i dotyk.

  Posiada baterię o pojemności 600mAh i czasie ładowania 30 minut. Uppen Plus posiada diody LED, które pomogą Ci poznać poziom baterii i temperatury podczas wapowania.

  Wnioski

  Podsumowując, jeśli szukasz cieszyć się bezstresowym vapingu z mniejszą lub żadną konserwacją, to jednorazowe pióro Oasis jest właściwym wyborem dla Ciebie.

  Dla tych, którzy chcą ugasić pragnienie palenia tam i wtedy, jednorazowe pióro Oasis jest właściwym wyborem, ponieważ nie musisz się martwić o ładowanie lub zmianę cewki i wkładów.

  Jednorazowe pióro Oasis może nie być tak idealne jak pióro wielokrotnego ładowania, ale jest stosunkowo niedrogie i łatwe w użyciu nawet dla tych, którzy zaczynają swoją podróż z wapowaniem.

  AGE VERIFICATION

  To use the UPENDS website you must be aged 21 years or over. Please verify your age before entering the site.