Search

  NJOY Daily menthol jednorazowe e-papierosy recenzja i instrukcja obsługi

  NJOY Daily menthol jednorazowe e-papierosy recenzja i instrukcja obsługi

  NJOY Daily menthol jest jednorazowym e-papierosem o smakach mających na celu dostarczenie satysfakcjonującego mentolowego smaku. Smaki te występują w dawce 45mg/g co według standardów stanowi 4,5% zawartości nikotyny. Urządzenie jest proste w obsłudze i jest całkowicie jednorazowe więc nie trzeba się martwić o jego ładowanie i zużycie baterii.

  NJOY Daily jest z łatwością jednym z najbardziej preferowanych vaporizerów na rynku amerykańskim. NJOY Daily stał się tak powszechny, a jego wydajność podąża śladami flagowego e-papierosa NJOY King. Jedną z cech NJOY Daily jest to, że jest on wykonany tak, aby czuć się jak papieros, ale nie wygląda jak papieros.

  Specyfikacja i cechy NJOY Daily

  • Posiada zawartość nikotyny 4,5%.
  • Posiada diodę LED sygnalizującą, że urządzenie jest aktywne
  • Posiada wbudowaną baterię
  • Cała jednostka jest całkowicie jednorazowego użytku
  • Nie posiada żadnych przycisków, ponieważ jest aktywowane poprzez zaciąganie
  • Zawartość nikotyny pochodzi wyłącznie z soli nikotynowych.

  Design i jakość NJOY Daily

  Jedną z wyróżniających się rzeczy, którą można zauważyć w NJOY Daily menthol disposable ecigarette jest odnowiony projekt opakowania. NJOY Daily disposable wybrał inną metodę pakowania, która musiała pozbyć się plastikowego flip topu. Obecny uchwyt na długopis jest wykonany z kartonu, a sam zestaw jest zapakowany w foliową torebkę.

  Nowy projekt uszczelnienia okazał się utrzymać rzeczy świeże i to również nosi pewne piękno wizualne do niego. NJOY jest dobrze zachowane i może pozostać na bardzo długi czas bez przenoszenia smak starości. Jest to szczególnie korzystne, jeśli kupujesz jednostki w dużych ilościach.

  Nowy design NJOY Daily jest bardziej stonowany w porównaniu do NJOY King. Urządzenie ma niebieski kolor i kilka małych kropek, które służą do wskazania smaku. Górne światło jest białe i nie wygląda jak żar palonego papierosa.

  NJOY Daily menthol jest elegancki, niepozorny i subtelny i wygląda bardziej jak nowoczesny NJOY king. Kolorystyka ustnika jest w rzeczywistości spożywcza i jest to pierwszy raz, kiedy pióro vape charakteryzuje się taką cechą.

  Zawartość nikotyny w NJOY Daily menthol

  Jak już wiecie, zawartość nikotyny w NJOY Daily jest wprost proporcjonalna do smaku. Opcja mentolowa ma stężenie nikotyny 45mg/g, co stanowi 4,5% objętości liquidu. Istnieją trzy główne cechy, które potwierdzają jakość działania NJOY Daily.

  Po pierwsze, bateria jest dobrze zaprojektowana, aby odpowiednio spalać e-liquidy w zbiorniczkach. Zauważycie, że NJOY Daily menthol daje najlepsze mentolowe opary i są one idealnie ogromne. Kiedy zaciągacie się NJOY Daily, opary są ogromne i rzadko wpływają na ilość liquidu w zbiorniczku. Oznacza to, że możecie mieć więcej liquidu nawet po kolejnych sesjach.

  Opary i smak NJOY Daily menthol

  NJOY menthol jest jednym z najbardziej preferowanych smaków Daily. Smak ten ma silne uderzenie w gardło i jest bardzo fajny. Powodem tego jest fakt, że NJOY Daily posiada mieszankę VG i PG w proporcji 50/50, która jest najbardziej preferowana wśród użytkowników e-papierosów.

  Daje to ogromne chmury, które wyglądają na większe i sprawiają, że usta są pełniejsze. Gliceryna roślinna jest głównym czynnikiem wpływającym na dobrze wyważone uderzenie w gardło, co sprawia, że zestaw mentolowy jest bardzo konkurencyjną maszyną do tworzenia chmur.

  Wydajność baterii NJOY Daily

  Najbardziej imponującą cechą NJOY Daily musi być bateria, która posiada dodatkowy mikroprocesor do regulacji wydajności. Zamiast wdychać dym i pobierać go bezpośrednio z baterii, Daily alarmuje baterię, aby zapewnić stałe pobieranie przy każdym wdechu. Początkowe pobieranie daje parę, a następnie będzie dawać krótsze impulsy.

   

  Porównując z wykresem, przy drugim wdechu pobór wynosi ponad 50 impulsów. To bardzo szybko, szczególnie z punktu widzenia użytkownika. Różnica w impulsach jest ledwo zauważalna, ale jest to korzystne dla przedłużenia działania baterii. Istnieje możliwość, że wyczerpiesz swój liquid zanim bateria się rozładuje.

  Urządzenie po pełnym naładowaniu może dać Ci ponad 300 pufnięć, co jest najprawdopodobniej ilością, którą uzyskasz po wypaleniu całej paczki papierosów.

  Plusy i minusy NJOY Daily menthol jednorazowego użytku

  Plusy

  • Posiada elegancki cylindryczny, nowoczesny design
  • Jest miękki w dotyku dzięki gładkiej skórze
  • Mentolowe e-liquidy dają dobre uderzenie w gardło
  • Jest tańszy niż paczka papierosów

  Wady

  • Żywotność baterii jest krótka.

  NJOY Daily menthol vs. NJOY king

  Jeśli nie masz kodu kuponu do zrealizowania, to NJOY Daily menthol będzie droższy w porównaniu do NJOY king. Dobrą rzeczą jest to, że nadal jest tańszy niż cała paczka papierosów w dowolnym miejscu. Największą różnicą, jaką można zauważyć między NJOY Daily i NJOY king jest wydajność baterii.

  Jest kilka innowacji w NJOY Daily menthol, które uczyniły go bardziej użytecznym i ochronnym. NJOY king jest nadal dobrym urządzeniem, tyle że nie posiada ostatnich innowacji, które uczyniłyby go wybitnym.

  Recenzja NJOY Daily menthol disposable

  On NJOY Daily jest urządzeniem vapingowym, które ma na celu zadowolenie jak papieros bez faktycznie wygląda jak jeden. Tak ma kształt długopisu, ale nadal nie czuć wibracje papierosa. mentolowy jednorazowe ma kwas mlekowy, który jest powodem gładsze uderzenia gardła można uzyskać podczas wapowania na tym pióro. można łatwo przenosić to urządzenie w etui i nie trzeba się martwić o baterii albo.

  Mentolowy smak jest bogaty i pyszny i nie przytłacza oparów. Smak jest dobrze zachowany przez foliowe uszczelnienie, które zapewnia, że nawet jeśli nie używasz urządzenia przez długi czas, nadal pozostanie świeże. Nie ma spadku smaku w dowolnym momencie.

  Każda jednostka NJOY Daily kosztuje 5,99 dolarów i jest to znacznie tańsze w porównaniu do 7,99 dolarów za początkowego króla NJOY, który został wydany kilka lat temu. Jednak można zaoszczędzić dużo pieniędzy, gdy kupuje się luzem. NJOY Daily menthol opakowanie jest rzeczywiście tańsze niż paczka papierosów w dowolnym miejscu w Ameryce.

  FAQs o NJOY Daily menthol jednorazowego użytku

  Czy NJOY Daily menthol jest warty swojej ceny?

  Tak. NJOY Daily jest dobrym e-papierosem, wykonanym z precyzją przez jedną z najlepszych firm vape na świecie. Urządzenie jest sprawdzone w działaniu i dobrze produkuje parę.

  Ile kosztuje NJOY Daily menthol?

  Daily menthol kosztuje 7,99$, a jeśli kupisz je na wyprzedaży, mogą kosztować 4,79$ za sztukę, co czyni je tańszą opcją w porównaniu do innych.

  Mój NJOY Daily nie działa

  Jeśli Twój NJOY Daily nie działa, może to być spowodowane wyczerpaniem się baterii. Urządzenie jest jednorazowego użytku, więc trzeba będzie je wyrzucić i kupić nowe.

  ALTERNATYWNE VAPE: UPENDS

  UpOX

  UpOX vape pod wykorzystuje innowacyjną cewkę etchip, która jest arcydziełem firmy UPENDS. Obszar grzewczy został poszerzony w celu zwiększenia wydajności grzewczej i jest kompatybilny z popularnymi e-liquidami. Strąk może dostarczyć pełnię smaku już po jednym puszczeniu.

  Podsumowanie

  NJOY Daily menthol jest alternatywą vape w rozsądnej cenie i posiada jedne z najlepszych innowacji. Używanie go jest przyjemne i w pełni satysfakcjonujące. Działa lepiej w porównaniu do niektórych znanych marek jednorazowych.

  Nowy styl w ogóle nie przypomina palonego papierosa i nie przyciąga niepotrzebnej uwagi, więc naprawdę nie warto rezygnować z tego produktu, który daje poczucie palenia palonego papierosa bez jego faktycznego palenia.

  AGE VERIFICATION

  To use the UPENDS website you must be aged 21 years or over. Please verify your age before entering the site.