WARNING:  This product contains nicotine, Nicotine is an addictive chemical.
Home / Media / PL

Metrix Vape Pen. Pełna recenzja Metrix Vaporizer

17th Feb 2022 | 125 | ZengGreta

Znajdź Metrix Vape Pen Sklepy Vape otwarte w pobliżu mnie (moja lokalizacja)

Skorzystaj z tego darmowego lokalizatora Vape, aby pomóc Ci znaleźć Metrix Vape Pen sklepy z vape w pobliżu mnie (moja lokalizacja).

Czym jest pióro vape Metrix?

Metrix vape pen jest nowym projektem firmy Metrix o eleganckim wyglądzie i występuje w różnych kolorach. Posiada baterię o pojemności 650mAh z możliwością gwintu 510, co czyni go kompatybilnym z większością kartridży.

Jest to aktywowany oddechem vape pen, który może wyglądać mały, ale funkcjonalnie silny. Broń ma obudowę ze stopu aluminium i ma tylko jeden przycisk osadzony na jego wale. Bateria jest wyposażona w funkcję szybkiego ładowania, która ułatwi Ci pracę, minimalny czas jest wymagany podczas ładowania.

Kupując Metrix vape pen, otrzymujesz jedną broń w pudełku, ładowarkę micro USB, przenośny adapter USB i instrukcję obsługi.Wkłady są dość łatwe do uzupełnienia.

Pióro vape ma trzy ustawienia temperatury napięcia, które dają ci swobodę nawigacji i wyboru temperatury odpowiedniej dla twojego Vaping. Światła LED wbudowane w przycisk zasilania będą zmieniać różne kolory, ostrzegając cię o różnych temperaturach trzymania i pojemności baterii.

Wydajność pióra vape Metrix

Metrix to wyłącznie niedrogi zestaw vape, który każdy powinien mieć u swojego boku. Metrix posiada baterię o pojemności 650mAh i jest dostarczany z ładowarką micro USB. Metrix vape pen Spada pod gwint 510, co czyni go kompatybilnym z większością kartridży.

Jego bateria jest smukła i mocna, która daje zmienne napięcie. Pióro vape ma jeden przycisk na trzonku, dwa kliknięcia na przycisk wstępnie rozgrzewają pióro, a trzy kliknięcia na przycisk zasilania zmieniają zmienne napięcie.

Bateria ma trzy temperatury napięcia; jest 3,4 V, 3,7 V i 4,0 V. Te różne temperatury napięcia pozwalają regulować właściwą temperaturę odpowiednią dla Twojego Vaping. Metrix vape pen jest w różnych kolorach; biały, czarny, szary, czerwony, zielony i różowy. Te kolory pozwalają na dokonanie wyboru, który najlepiej pasuje do Twojej osobowości i smaku.

Pióro vape używa kij skoncentrowany olej, aby dać Ci najbardziej smakowity kremowy grubej pary.

Cechy pióra vape Metrix

 • Wykorzystuje baterię o pojemności 650mAh o zmiennym napięciu
 • Posiada dożywotnią gwarancję
 • Posiada automatyczny system aktywacji wdechu
 • Jest obsługiwany przez przycisk, który znajduje się na trzonie
 • Posiada możliwość gwintowania 510, co czyni go kompatybilnym z większością kartridży
 • Pochodzi z bezprzewodową ładowarką USB
 • Ma elegancki design, który jest piękny i łatwy do przenoszenia, może zmieścić się idealnie w kieszeni lub torebce.
 • Metrix vape pen używa skoncentrowanego oleju.

Instrukcje dotyczące użytkowania pióra vape Metrix

Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić jest włączenie wentylatora, co odbywa się poprzez pięciokrotne szybkie kliknięcie przycisku zasilania. Dioda LED zacznie migać na zielono, wskazując, że jest włączona. Następnie nadszedł czas, aby aktywować baterię, co odbywa się poprzez naciśnięcie przycisku zasilania i przytrzymanie go przez 2 sekundy.

 

Po aktywacji baterii należy aktywować tryb podgrzewania, co odbywa się poprzez dwukrotne naciśnięcie przycisku zasilania, po czym dioda LED zacznie świecić na zielono.

Jeśli chcesz wyłączyć tryb podgrzewania, kliknij przycisk zasilania jeden raz, a wyłączy się.

Jak naładować pióro vape Metrix

Nic nie może być bardziej frustrujące niż uświadomienie sobie, że twoje pióro Vape jest rozładowane właśnie wtedy, gdy potrzebujesz go użyć. Zawsze możesz sprawdzić poziom baterii na swoim piórze, klikając trzy razy przycisk rysika. Kiedy lampka zaświeci się na czerwono, wtedy wiesz, że nadszedł czas, aby naładować pióro.

Aby naładować baterię, wszystko co musisz zrobić, to przykręcić ładowarkę USB, upewnić się, że jest mocno przymocowana, a następnie podłączyć ją do źródła zasilania. Pióro posiada tryb szybkiego ładowania, dlatego nie musisz się martwić o powolne ładowanie, jeśli się spieszysz.

Wszystko co musisz zrobić, to przesunąć palcem po O na ładowarce. Dioda LED automatycznie zmieni kolor z czerwonego na zielony, gdy bateria jest w pełni naładowana, a następnie nadszedł czas, aby odłączyć go od źródła zasilania.

Plusy i minusy Metrix Vape Pen

Plusy

 • Jest łatwy w użyciu; nawet nowi użytkownicy mogą go rozgryźć
 • Elegancki design i poręczność sprawiają, że jest łatwy do przenoszenia
 • Jest dyskretny
 • Smak i jakość oparów są ponadprzeciętne
 • Posiada doskonałą funkcję startera
 • Posiada gwint 510
 • Jest bardzo przystępny cenowo i łatwo dostępny

Wady

 • Ustnik dość szybko się nagrzewa
 • Wymaga częstej konserwacji

Najczęściej zadawane pytania

Co oznaczają kolory na moim piórze vape?

Metrix vape pen posiada diody LED umieszczone na przycisku zasilania, które zmieniają kolory, aby wskazać różne temperatury napięcia i poziom naładowania. Kolor zielony będzie wskazywał, że bateria jest w pełni naładowana, gdy będziesz kontynuował używanie, bateria wyczerpie się i zmieni kolor na żółty.

Kolor ten zmieni się na pomarańczowy, a następnie na czerwony. Kiedy zauważysz, że wskaźnik LED zmienia kolor na czerwony, jest to idealny moment, aby podłączyć swój vape pen do systemu ładowania.

Co to znaczy, że mój vape pen mruga?

Jeśli zauważysz, że Twój vape pen mruga, problem ten jest zazwyczaj spowodowany tym, że bateria jest luźno podłączona. Jeśli bateria jest luźna, nie naładuje się w pełni, a wskaźnik będzie nadal migał. Aby rozwiązać ten problem, musisz odkręcić baterię i ponownie ją przykręcić i upewnić się, że tym razem jest mocno podłączona.

Jakiego koloru jest najwyższe ustawienie na moim piórze vape?

Najwyższe ustawienie temperatury na broni Metrix to 4,0 V, które jest oznaczone kolorem zielonym. To ustawienie temperatury da ci najbardziej znaczące uderzenie vape, ale smak nie będzie tak dobry. To właśnie w tym momencie niektóre wkłady THC mogą zacząć się palić z powodu ustawienia napięcia.

Średnia temperatura wynosi 3,2 V i jest idealna do uzyskania realistycznego i aromatycznego oparu. Kolor czerwony wskazuje na to ustawienie temperatury.

Najniższa temperatura wynosi 2,4 V i jest odpowiednia dla wkładów o niskim napięciu. Niską temperaturę przedstawia fioletowy kolor diody LED.

Kolejnym poziomem ustawień temperatury jest Dab stage, jest to temperatura napięcia używana z gwintem 510 i jest sygnalizowana niebieskim światłem. Ta temperatura napięcia jest używana do wapowania ekstraktów z konopi.

Oto filmik pokazujący jak znaleźć Vape Shopy otwarte blisko mnie;

UPENDS: Hurtownia Vape

Kliknij tutaj, aby zostać naszym partnerem:

Kliknij tutaj, aby skontaktować się z nami i zobaczyć więcej najnowszych produktów:

Wnioski

Zawsze upewnij się, że przechowujesz baterię w nieprzewodzącym pojemniku, aby uniknąć niepotrzebnych wypadków. Pióro vape może obsługiwać zarówno e-liquid, jak i olej z konopi.

Pióro vape jest łatwe do przenoszenia i możesz je zabrać ze sobą gdziekolwiek jesteś, ponieważ idealnie pasuje do kieszeni lub torebki. Pióro jest łatwe w użyciu i zrozumiałe, dlatego nawet nowi użytkownicy nie będą mieli żadnych problemów z jego obsługą.