Search

  Meth Vape Pen. 2021 Przegląd Meth Vaporizer

  Meth Vape Pen. 2021 Przegląd Meth Vaporizer

  Co to jest pióro vape Meth?

  Długopis Meth posiada podwójną cewkę o średnicy 24mm, dripper i klasyczną szyjkę typu drop neck. Podwójny słupek stwarza miejsce na cewkę o dowolnej strukturze. Daje wystarczająco dużo miejsca na zmianę cewki i wzmacnia smak. Ten długopis jest odpowiedni do zapewnienia doskonałej wydajności.

  Posiada gwintowanie 510, dzięki czemu jest kompatybilny z większością wkładów 510. Bateria aktywowana oddechem jest niezbędna do zapewnienia trwałości. Wkłady wykonane są z obojętnego materiału, a ceramiczny knot do ustnika daje najbardziej kremową, gładką i aromatyczną parę.

  Obudowa ze stopu aluminium daje całkowicie gładkie wykończenie z mocnym uchwytem na dłoni. Aby móc aktywować pióro vape, musisz wdychać do ustnika. Akcja da Ci natychmiastowy smak i grubą parę. Różne kolory dają Ci swobodę wyboru koloru, który pasuje do Twojej osobowości i smaku.

  Główne cechy Meth vape pen

  • Jest wysoce kompatybilny z squonk mod przez BF pin
  • Posiada gwint 510, który jest kompatybilny z większością kartridży, oraz drip tip 810
  • Posiada podwójną cewkę z systemem DIY, który jest łatwy do zbudowania i cięcia
  • Posiada kontrolowany przepływ powietrza, który ma gładki i kremowy smak
  • Zawiera RDL i DL, który jest obsługiwany z doskonałym przepływem powietrza

  Specyfikacje pióra vape Meth

  • Dostępny jest w kolorach: niebieski, tęczowy, czarny, srebrny, gunmetal, złoty i niebiesko-czarny.
  • Nazwa produktu to Drop RDA V1.5.
  • Jest to 24mm na 42mm
  • Posiada podwójną konfigurację cewki
  • Posiada końcówkę zanurzeniową 810
  • Posiada gwint 510

  Plusy i minusy Meth Vape Pen

  Plusy

  • Posiada gwint 510, który jest kompatybilny z większością kartridży
  • Posiada podwójną cewkę z systemem DIY
  • Ma kontrolowany przepływ powietrza
  • Zawiera RDL i DL
  • Smukła konstrukcja sprawia, że jest łatwy do przenoszenia

  Wady

  • Nie ma gwarancji
  • Napięcie baterii nie jest wystarczające dla tego urządzenia

  Przegląd produktów

  Aby zapewnić sobie ciągłe i nieprzerwane doznania z palenia, użyj pióra do wapowania Meth. Wkład ma pojemność 4,5 ml i wygodny system napełniania. Wkłady do pióra do wapowania Meth są przeznaczone wyłącznie do użycia z piórem do wapowania.

  Pióro vape ma regulowany wlot powietrza w dolnej części, dając doskonałe doświadczenie. Cewka jest szeroko kompatybilny, co może się przydać, gdy podróżujesz, a nie masz więcej soku. Jest łatwy do wymiany, a przełączanie z jednego wkładu do drugiego jest łatwe i w kilka sekund.

  Jak używać długopisu vape do mety?

  Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić przed użyciem pióra vape pen jest zapewnienie, że jest w pełni naładowany. Najlepszym sposobem, aby wiedzieć, czy jest w pełni naładowany jest podłączenie go do źródła zasilania i czekać na to, aby pokazać sygnał ładowania. Meta pióro vape może trwać do 300 zastosowań, jednak może wykraczać poza 300, jeśli upewnić się, że jest w pełni naładowany za każdym razem podłącz go do zasilania.

  Drugą rzeczą do zrobienia jest wkręcenie płynnego wkładu. Jest dostarczany z wstępnie napełnionych płynnych wkładów i upewnij się, że wkręcić je do gniazda na pióro vape. Zawsze należy zwrócić uwagę na ciecz w kartridżach 20, gdy są one prawie na wyczerpaniu lub gdy wymagają one zmiany. Przechowywanie dodatkowych płynnych wkładów dla nagłych wypadków nie jest taki zły pomysł.

  Następnie należy zaczerpnąć powietrza z vape pen'a, aby go aktywować. Czerpanie powietrza oznacza wdychanie powietrza. W ten sposób cewka zostanie podgrzana do produkcji pary. Po pierwsze, trzeba będzie zrobić prime puff; to rozgrzeje vape pen, jak przygotować się do rozpoczęcia Vaping.

  Następnie można rozpocząć powolne i równomierne zaciąganie się, aż para wypełni usta. Należy jednak uważać, aby nie połknąć oparów, które dostaną się do płuc. Opary należy trzymać w ustach przez około 5 sekund, wdychać je do płuc, a następnie wydychać przez nos. przed kolejnym zaciągnięciem się należy odczekać co najmniej 30 sekund, aby poczuć działanie nikotyny.

  Najczęściej zadawane pytania dotyczące pióra do waporyzacji Meth

  Czy mogę palić metę?

  Nie ulega wątpliwości, że metaamfetaminę można palić. Aby ją palić, należy rozkruszyć tabletki lub wziąć metę w proszku i zmieszać ją z płynem do palenia, a następnie wlać płyn do pióra i wdychać. Palenie mety jest jednak uważane za nadużywanie substancji i może prowadzić do uzależnienia.

   

  Jak rozpuścić metę, aby użyć jej w moim długopisie vape?

  Meta ma tendencję do szybkiego gęstnienia; aby ją rozcieńczyć, możesz dodać kilka kropel wody.

  Jak naładować moje pióro vape?

  Kiedy twój vape pen ma niski poziom naładowania baterii, jest to całkiem proste. Szybko musisz wziąć ładowarkę micro USB i podłączyć ją do portu micro USB na vape pen. Następnie podłącz kabel USB do źródła zasilania lub komputera. Vape pen zacznie się świecić, wskazując zielone światło, co oznacza, że jest ładowany. Kiedy światło przestanie migać i pozostanie zielone, oznacza to, że twój pen jest w pełni naładowany i możesz go odłączyć od źródła zasilania.

  Alternatywny vape: UPENDS

  Uppen Plus

  Pióro Uppen jest znane jako mistrz smaku. Utrzymuje smakowite doznania płynące z używania strąków Uppen, aby dać Ci piękną satysfakcję od pierwszego świeżego smaku Original Taste. Posiada metalową nasadkę, która pomaga chronić e-liquid przed wpływem środowiska.

  Ta cecha pomaga zachować oryginalność smaku e-liquidu. Nasadka pomaga również chronić strąk przed infekcją bakteryjną. Posiada minimalistyczny design z łatwością użytkowania, nawet dla nowych użytkowników. Jego elegancki design sprawia, że jest łatwy do przenoszenia w kieszeni lub torebce.

  Pióro jest wykonane z aluminium i ma wyrafinowany design z wyrafinowanym dotykiem i ergonomicznym odczuciem. Wskaźnik LED pomaga w prowadzeniu Cię do poznania właściwego poziomu temperatury. Kubek ma magnes, który pomaga mu dopasować się do dna pióra. Ta cecha pomaga zapobiegać przedostawaniu się kurzu do ustnika.

  Wnioski

  Podsumowując, meth vape pen jest jednym z piór vape, które są dość łatwe w użyciu. Jego elegancki design i przenośność sprawiają, że łatwo go nosić ze sobą w dowolnym miejscu i czasie. To dlatego, że może łatwo zmieścić się w kieszeni lub torebce.

  Jednak Vaping meth jest przestępstwem, ponieważ meth nie jest zalegalizowany do vaping. Skutki vaping meth mogą być katastrofalne. Jeśli jednak musisz go używać, upewnij się, że używasz go oszczędnie, aby uniknąć uzależnienia.

  AGE VERIFICATION

  To use the UPENDS website you must be aged 21 years or over. Please verify your age before entering the site.