Search

  Lista 12 Najlepszych Vape Hurtownie Dealerów i Dystrybutorów w Kanadzie

  Lista 12 Najlepszych Vape Hurtownie Dealerów i Dystrybutorów w Kanadzie

  Nazwa hurtownika/dystrybutora

  Główne produkty

  Lokalizacja

  Hurtownia Vape mall

  E-Cigs, Vape kits, E-liquidy, Tanki, Pods, Coils, Mods, baterie, vaporizers, produkty zgodne z BC

  Vaughan, Ontario, Kanada

  VapeNorth Distribution and Warehouse

   

  Pods, urządzenia vape, jednorazówki, e-liquidy free base, e-liquidy z solą nikotynową, produkty zgodne z BC, inne akcesoria

  Ontario, Kanada

  Pacific Smoke International Inc

  Urządzenia vape, akcesoria do vape, płyny elektroniczne, produkty ziołowe i związane z konopiami indyjskimi

  Ontario, Kanada

  Horizon Distribution

  Ejuices, urządzenia Vape, atomizery, akcesoria, szkło, zbiorniki, baterie, ładowarki, itp.

  Edmonton, Alberta, Kanada

  Genuine Vapes

  Breeze smoke, ZPODS, Envi Boost, Allo 1500, Allo Ultra

  Windsor, Ontario, Kanada

  Valiant distribution Inc

  Bonga i rigi, fajki, E-Rigs, vaporizery, zioła, akcesoria vape.

  Alberta, Kanada

  DashVapes Burnaby

  e-liquidy, zestawy vape i moduły, zbiorniki i materiały eksploatacyjne, baterie i ładowarki oraz artykuły dla majsterkowiczów

  Burnaby, Kolumbia Brytyjska, Kanada

  B&A Distributors

  Marki e-juice, Salt Nic, Pods, urządzenia i akcesoria

  Regina, Saskatchewan, Kanada

  Smokevape.ca

  Urządzenia, kapsułki i jednorazówki, e-juices, vaporizery, fajki, e-juices, bubblery i rigi,

  Ontario, Kanada

  River City Vapes

  E-liquidy, kapsułki, sprzęt, akcesoria Vape

  Alberta, Kanada

  Theravape

  E-liquidy, zestawy i moduły vape, cewki wymienne i strąki, zbiorniki, RDA, RTA, akcesoria i vaporizery ziołowe.

  Winnipeg, Manitoba, Kanada

  Pinnacle distributors Inc.

  Zaopatrzenie dla palarni, zaopatrzenie dla dyspenserii, zaopatrzenie w opakowania

  Burnaby, Kolumbia Brytyjska, Kanada

  1.Vape Mall Wholesale:Kanadyjski dostawca hurtowy i dystrybutor luzem szeroki wybór produktówVape

  Vape mall jest jedną z największych hurtowni produktów vape w Ontario. Z Vape mall, zaopatrzenie Twojego sklepu detalicznego nigdy nie będzie problemem. Sklep chwali się wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem pracowników, których wiedza na temat przemysłu vapingowego jest wystarczająca. Bądź pewien, że otrzymasz od zespołu pomoc, jakiej byś sobie życzył. Vape mall jest bez wątpienia Twoim rozwiązaniem one-stop dla wszystkich potrzeb vapingowych Twojego sklepu detalicznego.

  Vape mall ma na celu zapewnienie najszerszego wyboru e-liquidów i urządzeń vape. Wszystkie usługi są dostosowane do potrzeb wszystkich sprzedawców detalicznych. Jeśli jesteś sprzedawcą detalicznym poszukującym świetnego hurtownika, możesz rozważyć współpracę z hurtownią vape mall.

  Strona internetowa:https://www.vapemall.ca/

  Kontakt:+1 855-695-7543

  Adres:2-7941 Jane St 2nd floor, Concord, ON L4K 2M7, Canada

  2.VapeNorth Distribution and WarehouseKanadyjski dystrybutor e-liquidów klasy premium

  Podstawową misją VapeNorth jest wprowadzanie na rynek i dystrybucja produktów vape w ich najwyższej jakości i wartości. Sklep od zawsze podążał długą drogą, aby zapewnić, że wszystkie jego e-liquidy spełniają i przewyższają standardy branżowe - wszystkie e-liquidy, którymi zajmuje się sklep, są produkowane w Kanadzie w cleanroomie ISO 7. Produkty vape są następnie testowane laboratoryjnie przy użyciu wydajnego sprzętu, aby zapewnić, że są bezpieczne i spełniają najwyższe standardy.

  VapeNorth zdaje sobie sprawę z ryzyka, jakie niesie ze sobą sprzedaż e-liquidów, dlatego oferuje gwarancję odkupu, której celem jest wyeliminowanie wszelkiego ryzyka, na jakie mogą być narażeni sprzedawcy detaliczni kupujący u nich produkty vape. Ponadto VapeNorth nie ma ograniczeń dotyczących minimalnej ilości zamawianych produktów. Jako sprzedawca detaliczny potrzebujesz swobody, by mieć jak najwięcej zapasów, dlatego powinieneś wybrać Vape North. Dystrybucja.

  Strona internetowa:http://vapenorth.com/

  Kontakt:+1 905-407-8273

  Adres:1657 Main St E, Hamilton, ON L8H 1C7, Kanada

  3.Pacific Smoke International Inc:najlepsi kanadyjscy hurtownicy vape & e-juice

  1. Jest to specjalistyczny dystrybutor vape, który zwraca uwagę na dystrybucję gadżetów vape, vaporizerów ziołowych, e-liquidów i innych akcesoriów vape.

  Pacific smoke international ma na celu pomóc swoim globalnym klientom zarządzać ryzykiem związanym z transakcjami zagranicznymi vape. Korzyści z zakupu zapasów vape od pacific smoke international pomogą Ci ogromnie rozwinąć Twój sklep detaliczny vape.

  Na popularność firmy wpływa przede wszystkim jej zaangażowanie w dystrybucję produktów Aspire, Vaporesso i Innokin, zarówno w Kanadzie, jak i na skalę globalną. Jej partnerstwo z najlepszymi markami i producentami v ape, takimi jak Voopoo, smoke, między innymi, daje jej również przewagę nad innymi dystrybutorami.

  Strona internetowa:https://www.pacificsmoke.com/

  Contact Information:+16475573308

  Adres:RJJW+P2 Markham, Ontario, Kanada

  4.Horizon Distribution:Główny dystrybutor w Kanadziewysokiej jakości e-papierosów, e-liquidów i akcesoriów vape

  Horizon Distribution jest doskonałym dystrybutorem produktów vape w Kanadzie. Jest zaufanym źródłem dystrybucji, na którym polega obecnie większość sprzedawców detalicznych. Jest popularna dzięki wysokiej jakości e-papierosom, e-liquidom i akcesoriom vape, takim jak szkło, baterie i ładowarki. Zajmuje się najlepszymi markami vape w branży, takimi jak Kendo, Aspire, Boba, Efest, Smok, między innymi.

  Jako hurtownik, Horizon Distribution przywiązuje dużą wagę do budowania silnego, wydajnego i niezawodnego łańcucha dostaw, a także do utrzymywania silnych relacji z klientami. Horizon Distribution ma najlepsze i konkurencyjne ceny w branży. Jako sprzedawcy detalicznemu zależy Ci na zyskach, a Horizon Distribution pomoże Ci w tym, oferując niedrogie produkty wysokiej jakości. Czego jeszcze możesz wymagać od dystrybutora vape?

  Horizon Distribution znajduje się w Edmonton, Alberta, i zajmuje się głównie dystrybucją produktów vape na terenie całego kraju i za granicą.

  Strona internetowa:https://www.horizondistro.com/

  Adres:4912 87 St NW, Edmonton, AB T6E 0V3, Kanada

  Kontakt:+1 780-482-3419

  5.Genuine Vapes:Kanadyjski hurtownik produktów vape i dymu

  Genuine Vapes to firma zajmująca się sprzedażą produktów vape i dymu, mieszcząca się w Windsor, Ontario, Kanada. Jest to jeden z wiodących dystrybutorów produktów vape, zajmujący się głównie Allo 1500, Allo Ultra, ZPODs, Envi Boost i Breeze smoke.

  Jak sama nazwa wskazuje, firma genuine vapes powstała w oparciu o zasadę dystrybucji oryginalnych produktów vape w ich najlepszej jakości. Ich zasadniczym celem jest zapewnienie klientom hurtowym najlepszej jakości w najlepszych cenach. Sprzedawcy detaliczni, którzy współpracują z firmą genuine vapes, mają zapewnione doskonałe wsparcie business-to-business, na jakie zasługują. Tak więc, niezależnie od tego, czy składasz zamówienie, czy zgłaszasz problem posprzedażowy, masz pewność, że otrzymasz pomoc, na jaką zasługujesz, w najkrótszym możliwym czasie. Należy pamiętać, że firma genuine vapes kupuje swoje materiały bezpośrednio od producentów, w związku z czym jakość jest zapewniona.

  Znany jest również z dostarczania ponad sześćdziesięciu unikalnych smaków Zpod. Jego bezbłędny, prosty i łatwy w użyciu system zamówień online sprawi, że Twoje zakupy będą doskonałe. Sprzedawcy w Kanadzie mogą również cieszyć się darmową wysyłką. Dodatkowo oferuje on wiele sposobów płatności. Potrzebujesz dostawcy, który robi wszystkie te rzeczy, dlatego genuine vapes będzie dla Ciebie doskonałą opcją.

  Strona internetowa:https://genuinevapes.ca/

  Adres:1825 Walker Rd, Windsor, ON N8W 3P3, Kanada

  Kontakt:+1 519-971-9398

  6.Valiant Distribution Inc: kanadyjski hurtownik i dystrybutor produktów vape

  Firma Valiant Distribution powstała w 2010 roku w ramach RGR Canada Inc. i jest hurtownikiem i dystrybutorem oferującym produkty vape detalistom w całej Kanadzie. W momencie powstania Valiant Distribution zajmowała się kilkoma najwyższej jakości produktami vape, takimi jak fajki wodne, vaporizery, produkty konopne, e-juices, akcesoria vape i wiele innych.

  Od momentu narodzin w 2010 roku Valiant Distribution jest na drodze do wprowadzania gorących i nowych licencjonowanych produktów vape na stale zmieniający się rynek vape. Dystrybutor planuje teraz w przyszłości jeszcze bardziej rozszerzyć zakres swojej działalności, na przykład wprowadzić więcej odmian i produktów vape niż jakakolwiek inna hurtownia lub dystrybutor.

  Jedną z rzeczy, którą powinieneś wiedzieć o Valiant Distribution jest to, że przywiązuje ona najwyższą wagę do jakości produktów, dlatego też wybiera tylko najwyższej klasy produkty vape. Nawiązała również współpracę z innymi renomowanymi markami i dostawcami, aby zapewnić wszystkim sprzedawcom detalicznym to, czego potrzebują.

  Strona internetowa:https://valiantdist.ca/collections/bongs-rigs

  Kontakt:+1 855-747-6420

  Adres:11127 15 St NE Unit 111, Calgary, AB T3K 2M4, Kanada

  7.DashVapes Burnaby E-papierosy & Vape Juicew BC

  Dashvapes jest kolejnym świetnym dostawcą produktów vape. Sklep znajduje się w Burnaby i oferuje ponad trzysta smaków e-juices. Sklep specjalizuje się również w dystrybucji zgodnych z przepisami i certyfikowanych laboratoryjnie produktów vape. Jeśli jesteś nowym sprzedawcą w branży vapingu i nie wiesz, co zamówić, Dashvapes będzie bardzo pomocny. Ich kompetentny zespół wsparcia poprowadzi Cię przez wszystkie podstawy i da Ci informacje, które musisz wiedzieć o branży vape.

  Niektóre z produktów, które można znaleźć w sklepie, to e-liquidy, zestawy vape i moduły, zbiorniki i materiały eksploatacyjne, baterie i ładowarki oraz materiały dla majsterkowiczów.

  Strona internetowa:https://www.dashvapes.com/burnaby-vape-shop-e-cigarette-e-liquid-stores?utm_source=google&utm_medium=organic&utm_campaign=local&utm_content=Burnaby

  8.B & A Distributors A Family Company For All Your Vaping Needs.

  B & A Distributors to firma z siedzibą w Reginie, w prowincji Saskatchewan w Kanadzie, która zajmuje się dystrybucją produktów vape. Firma została założona w 2018 roku. Głównym celem jej założenia była pomoc palaczom w rzuceniu palenia, dając im zdrowszą alternatywę dla palenia-firma majors w dystrybucji urządzeń E-papierosów, które są automatycznie poprzez inhalację. Firma jest więc doskonałym rozwiązaniem dla sprzedawców detalicznych, którzy chcą zakupić zapasy dla sklepów vape. Jeśli jesteś sprzedawcą detalicznym i chcesz znaleźć niedrogie materiały vape, B & A Distributors jest miejscem, do którego należy się udać.

  Strona internetowa:https://b-a-distributors-a-family-company.business.site/?utm_source=gmb&utm_medium=referral

  Adres:Regina, SK S4T 5P2, Kanada

  Kontakt:+1 306-533-4265

  9.Smokevape.ca - NIBO Distributiondystrybutor akcesoriów do palenia i vape.

  Smokevape.ca to jeden z największych dystrybutorów produktów vape w Ontario, którego właścicielem jest Nibo distribution. Dystrybutor B2B i B2C zajmuje się dystrybucją produktów vape, takich jak pióra vape, strąki, fajki ręczne, fajki wodne, palniki olejowe, jednorazowe vapes, pióra vape i inne produkty vape.

  Dystrybucja NIBO zawsze była znana z oferowania wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach, a Smokevape.ca nie jest inna. Smokevape.ca kładzie nacisk na zapewnienie szybkich i przyjaznych dla klienta usług w najniższej możliwej cenie. Jego celem jest zaspokojenie potrzeb klientów i ich satysfakcja.

  Strona internetowa:https://www.smokevape.ca/how-do-i-apply-for-a-wholesale-account/

  Adres:600 Clayson Road North York - ON, M9M2H2 - Kanada

  Kontakt:(416) 781-0307

  10.River City Vapes: Kanadyjski hurtownik i dystrybutor produktów vape

  Czy masz sklep detaliczny i chciałbyś kupić produkty vape? River City Vapes może być odpowiedzią na wszystkie pytania dla Twojego sklepu detalicznego. Istnieje wiele powodów, dla których powinieneś wybrać River City Vapes dla swoich potrzeb vape. Po pierwsze, sklep nie ma śmiesznych minimalnych ilości zamówienia, jak większość hurtowników. Po drugie, sklep nie nakłada ogromnych opłat za wysyłkę na detalistów. W rzeczywistości nie ma żadnych opłat za wysyłkę.

  Co więcej, River City Vapes znane jest z bezbłędnego doświadczenia zakupowego. Opóźnienia klientów i długie oczekiwanie to rzeczy, których nigdy nie uświadczysz w River City Vapes. Ich konkurencyjne modele cenowe pozwolą Ci również zaoszczędzić sporo pieniędzy na dużych zamówieniach ilościowych. Jeśli szukasz dystrybutora one-stop vape, River City Vapes powinno być miejscem docelowym dla Ciebie.

  Strona internetowa:https://www.rivercityvapes.com/

  Kontakt: +1 587-524-8273

  Adres:16729 127 St NW, Edmonton, AB T6V 1B1, Kanada

  11.TheraVapeKanadyjski hurtownik i dystrybutor produktów vape

  TheraVape jest kolejnym wielkim hurtownikiem E-liquidów w Manitoba, Kanada. Sklep przeszedł długą drogę, aby stać się jednym z wiodących cegieł i sklepów internetowych w Winnipeg. Sklep obsługuje rzesze klientów w całej Kanadzie.

  Sklep zawsze szuka nowych partnerów hurtowych, a wymagania są dość proste. Wszystko, czego potrzebujesz, aby być jednym z ich sprzedawców detalicznych, to być zarejestrowanym biznesem vape shop i być dobrymi ludźmi z dobrymi intencjami. Ich butelki z e-cieczami są zgodne z wymaganiami Boll S5. Oznacza to, że zostanie hurtownikiem z TheraVape będzie doskonałą jazdą, która nie obejmuje szczotkowania ramion z władzami. Ponownie, sprzedawcy detaliczni nie są zobowiązani do podpisywania żadnych umów. Wszystko, co będą musieli podać, to ważna nazwa firmy, kontakt telefoniczny, numer podatkowy i krótki opis vape shopu. Niektóre z produktów vape, które sklep zapewnia, to E-liquidy, zestawy vape i mods, cewki zamienne i strąki, zbiorniki, RDA, RTA, akcesoria i vaporizery ziołowe.

  Strona internetowa:https://theravape.net/pages/wholesale

  Adres:346 Keewatin Street, Winnipeg MB R2X 2R9

  Kontakt:+1 431-999-8273

  12.Pinnacle distributors Inc: numer jeden wśród dostawców produktów vape w Kolumbii Brytyjskiej

  Jeśli szukasz świetnego dystrybutora produktów vape w Kolumbii Brytyjskiej, powinieneś zatrzymać się w Pinnacle distributors. Jest to numer jeden wśród dostawców produktów vape, który oferuje szeroką gamę produktów vape. Hurtownia traktuje potrzeby swoich klientów z powagą, na jaką zasługują.

  Ich celem numer jeden jest zapewnienie sprzedawcom detalicznym różnorodnych produktów vape o wysokiej jakości i rozwiązań w zakresie opakowań, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze i czas, a jednocześnie sprawią, że Twoi klienci będą zadowoleni. Pinnacle distributors Inc uczynił swoich klientów swoim najwyższym priorytetem. Rozumieją oni również stale zmieniające się trendy w branży vape i będą starać się je wyprzedzać.

  Strona internetowa:http://wholesalepinnacle.com/

  Kontakt:+1 604-563-5663, info@wholesalepinnacle.com

  Adres:2172 Douglas Road, Burnaby, BC, Kanada, Kolumbia Brytyjska

  UPENDS jest wyłącznym dystrybutorem na świecie.

  Szukasz Vape Shopu? Wypróbuj UPENDS! Mamy szeroki wybór produktów i jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm vape na świecie. Z pewnością osiągniesz dobre zyski, rozpoczynając franczyzę Vape z UPENDS.

  Kliknij tutaj, aby zostać naszym partnerem:

  Kliknij tutaj, aby skontaktować się z nami i zobaczyć więcej najnowszych produktów:

   

  AGE VERIFICATION

  To use the UPENDS website you must be aged 21 years or over. Please verify your age before entering the site.