WARNING:  This product contains nicotine, Nicotine is an addictive chemical.
Home / Media / PL

Khushi Vape Pen. Cechy i recenzja Khushi Voltage Vapori.

17th Feb 2022 | 30 | ZengGreta

Znajdź Khushi Vape Pen Vape Shops otwarte w pobliżu mnie (moja lokalizacja)

Skorzystaj z tego darmowego narzędzia do lokalizacji sklepów Vape, które pomoże Ci znaleźć Khushi Vape Pen w pobliżu mnie (moja lokalizacja).

Co to jest pióro vape Khushi?

Pióro vape Khushi jest piórem z baterią o zmiennym napięciu, które jest używane do waporyzacji suchych substancji. Pióra vape Khushi zostały zidentyfikowane jako posiadające różnorodne produkty na rynku, z których użytkownicy vape mogą wybierać.

Długopisy utrzymały swoją wygodę i wydajność, czyniąc je dostępnymi zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników. Posiadają standardowe wzory, które są dobrze zapakowane i dobrze wyglądają.

Kiedy spojrzymy na liczbę lepszych vaporizerów na rynku, możemy zauważyć, że pióro vape Khushi nie jest tak bardzo wyjątkowe i może być trudnym wyborem dla entuzjasty vape.

Ludzie mają tendencję do szukania bardziej zaawansowanych i ulepszonych funkcji, ale to pióro nadal ma obiecującą wydajność. Pióro działa doskonale i zostało pochwalone przez wszystkich w ich recenzjach i opiniach. Pióro nadal posiada niektóre z najbardziej podstawowych narzędzi, których można oczekiwać od pióra vape.

Cechy pióra vape Khushi

  • Dostępny w trzech wyjątkowych kolorach
  • Lekkie urządzenie, które jest kompaktowe w konstrukcji i łatwe w użyciu
  • 1100mAh bateria litowo-jonowa, która może być ładowana
  • Kabel USB do ładowania jest w zestawie
  • Szybki czas ładowania 1,5 godziny
  • Pięciokrotne naciśnięcie przycisku do aktywacji urządzenia
  • Pióro o zmiennym napięciu, które jest aktywowane przyciskiem
  • Tryb podgrzewania, który jest aktywowany przez dwukrotne naciśnięcie przycisku zasilania
  • Wskaźnik LED informujący o stanie baterii i napięcia
  • Połączenie gwintowe 510 dla łatwego montażu i demontażu

Konstrukcja i budowa pióra vape pen Khushi

Khushi vape pen wygląda jak standardowe vaporizery do suchego zioła na rynku, ale po bliższym przyjrzeniu się, zaczniesz dostrzegać różne różnice, które odróżniają go od innych marek vape penów.

Pióro vape posiada przezroczysty zbiornik, który pozwala użytkownikom zobaczyć, jak ich para gromadzi się w urządzeniu. Zbiornik na tym urządzeniu jest przykręcony na górze baterii i to samo gwintowanie 510 do łączenia wkładów jest używane do ładowania, jak również.

Pióro to jest również uważane za dwuczęściowe, ponieważ posiada tylko baterię i zbiornik, na którym zamontowany jest ustnik. Połączenie gwintowe 510 jest dobre do podłączenia urządzenia do wielu innych wkładów z gwintem 510. Pióro vape Khushi charakteryzuje się prostą budową, a zbiornik jest dobrze wyposażony w cewki, które ułatwiają podgrzewanie w komorach.

Zbiorniki mogą pomieścić do 0,5 grama substancji i jest to atrakcyjna ilość, która jest bardzo brana pod uwagę przez osoby, które potrzebują spalić więcej ziół bez konieczności ciągłego napełniania zbiornika po każdej sesji. Dodatkowy widoczny zbiornik pozwala użytkownikowi zobaczyć, jak gromadzi się para i jest to równie satysfakcjonujące.

Jak używać pióra vape Khushi?

Po wyjęciu długopisu z opakowania, znajdziesz w nim baterię, mini ładowarkę i zbiornik. Wyjmij gumową osłonę u podstawy wkładu i włóż go do baterii. Upewnij się, że używasz baterii, która jest już w pełni naładowana i doskonale działa.

Aby włączyć urządzenie, naciśnij przycisk zasilania pięć razy i naciśnij go ponownie trzy razy, aby poruszać się po zmiennych ustawieniach napięcia. Aby rozpocząć wapowanie na suchych ziołach, zacznij od niższego napięcia, aby odpowiednio rozgrzać cewkę, a następnie przejdź do wyższych napięć, aby uzyskać większą moc wyjściową, która w pełni podgrzeje twoje substancje.

Kiedy pióro jest już ustawione i aktywne, zaczerpnij z ustnika. Zorientujesz się, jak poruszanie się w górę i w dół po ustawieniach napięcia będzie miało duży wpływ na to, jak będziesz wapować.

Jeśli czujesz, że Khushi vape tank nie służy ci odpowiednio, masz możliwość użycia innych wkładów z gwintem 510. I powinno pomóc, jeśli pamiętasz, że to pióro nie ma wyłącznika czasowego, więc musisz go wyłączyć za każdym razem, gdy skończysz go używać. Wyłączanie urządzenia zapewnia, że twoje cewki są chronione przed spaleniem i zioła są nadmiernie gotowane.

Jak działa vape pen Khushi

Khushi vape pens jest jednym z najlepszych vaporizers suchego zioła można położyć swoje ręce na. 1100mAh bateria jest wystarczająca do ogrzewania substancji i może trwać długo. pióro może odpowiednio podgrzać elementy dając jeden z najlepszych ad gładkie oparów.

Po pełnym naładowaniu baterii pióro może z powodzeniem dostarczać hity nawet przez dwanaście godzin. Musisz tylko upewnić się, że używasz dobrych temperatur, które będą gładkie na cewkach.

Urządzenie ma jeden przycisk do sterowania i to stało się wspólną cechą dla większości długopisów vape. Aby włączyć urządzenie, musisz nacisnąć na przycisk zasilania pięć razy kolejno, aż diody LED włączą się.

Kiedy Twój vape pen wyczerpie się, musisz go naładować, ale jedną rzeczą do zapamiętania jest upewnienie się, że bateria jest całkowicie rozładowana przed podłączeniem do portu ładowania. Gwarantuje to silniejsze ładowanie następnym razem, gdy zamierzasz użyć pióra.

Zmienne napięcie pozwala na ustawienie temperatury do korzystnych napięć, które mogą wystarczająco spalić swoje substancje.

Nawet z gwintem 510, musisz być pewien, że konkretny wkład łatwo pasuje do baterii, ponieważ niektóre mogą być mniejsze, a niektóre mogą być zbyt duże i może skończyć się utknięciem. Jest to konieczne przed załadowaniem zbiornika na suche zioło.

Jak naładować pióro vape Khushi?

Prawidłowe ładowanie pióra vape to jeden z kluczowych sposobów na ochronę żywotności pióra. Jest to jeden ze sposobów, aby bateria pozostała zdrowa i służyła ci przez dłuższy czas. Kiedy twoje pióro wyczerpie się, musisz je naładować na czas. W piórze vape znajdziesz ładowarkę micro USB, która jest przymocowana do złącza 510 pióra.

 

Podłącz ładowarkę do dowolnego gniazdka, które jest podłączone do źródła zasilania. Zobaczysz światła LED wyświetlające ciągły schemat kolorów, aby pokazać, że bateria jest w trakcie ładowania. Kiedy twoje urządzenie jest pełne, światła będą nadal migać i w końcu się wyłączą.

Upewnij się, że sprawdzasz swoją baterię, aby uniknąć nadmiernego ładowania lub rozładowywania. Dbanie o baterię oznacza, że będzie ona służyć Ci przez dłuższy czas.

Oto wideo pokazujące, jak zlokalizować Vape Shopy otwarte w pobliżu mnie;

UPENDS: Hurtownia Vape

Upcott

Ten najnowszy model Upcott okazuje się być bardzo przystępny cenowo w porównaniu do innych z kolekcji UPENDS. Pozbyto się w nim wszystkich zbędnych funkcji, które czyniłyby to urządzenie drogim. Wkłady wypełnione organiczną bawełną zapobiegają częstym wyciekom i rozlaniu płynu.

Cecha bawełny zapobiega kondensacji płynu dając Ci gładkie i ekscytujące doświadczenie vape satysfakcjonujące jak nigdy dotąd.

Kliknij tutaj, aby zostać naszym partnerem:

Kliknij tutaj, aby skontaktować się z nami i zobaczyć więcej najnowszych produktów: