Search

  Jak naładować jednorazowy vape?

  Jak naładować jednorazowy vape?

  W ostatnich latach wydaje się, że elektroniczne papierosy zyskują na popularności. Po pierwszych modelach, które zostały wprowadzone na rynek jakiś czas temu, modne stały się vaporizery lub "vape", w których palenie odbywa się za pomocą vaporizera, który musi być wypełniony płynem zwanym "e-liquid". Zobaczmy poniżej przewodnik po krokach, aby wiedzieć, jak szybko napełnić vaporizer.

  Vaporizery napełnia się poprzez prosty i nieskomplikowany proces, a gdy już go opanujesz, możesz to zrobić szybko w każdej chwili. Vapery składają się z kilku części, a jedną z nich jest mały zbiornik, w którym musimy umieścić płyn do wapowania.

  W obu przypadkach należy odkręcić zbiornik od korpusu elektronicznego papierosa lub moda (baterii), a następnie umieścić kilka kropel płynu bezpośrednio na cewce, po czym kontynuować napełnianie zbiornika, jak już wyjaśniliśmy.

  Kroki do ponownego napełnienia vaporizera z górnym napełnianiem

  1. Aby ponownie napełnić zbiornik napełniany od góry, zacznij od wyjęcia go z korpusu papierosa.
  2. Odkręć podstawę i ostrożnie wyjmij cewkę. W większości przypadków powinna się ona od razu wysunąć. Nasyć cewkę kilkoma kroplami e-liquidu, używając wkraplacza, aby umieścić kroplę e-liquidu w każdym otworze. Załóż cewkę i włóż atomizer z powrotem do zbiornika.
  3. Następnie odkręć górną część zbiornika, aby dolać e-liquidu. Większość e-liquidów ma w zestawie zakraplacz, dzięki któremu dolewanie e-liquidu jest proste i szybkie. Kontynuuj dolewanie, aż osiągniesz linię napełnienia zbiornika (nie możesz jej przekroczyć, ponieważ spowoduje to nasycenie vaporizera i oprócz tego, że będzie on kapał, przestanie działać).
  4. Złóż zbiornik i przykręć wszystkie części z powrotem, pamiętaj, by przed rozpoczęciem pracy wytrzeć rozlany płyn.
  5. Pozwól e-liquidowi nasiąknąć przez kilka minut, aby cewka była w pełni nasycona. Następnie włącz swoje urządzenie i możesz zaczynać.

  Jak napełnić vaporizer z dolnym napełnianiem?

  1. Aby napełnić vaporizer z dolnym napełnianiem, zacznij od wyjęcia zbiornika z korpusu papierosa. Następnie odkręć korpus cewki i zdejmij go z górnej części zbiornika.
  2. Napełnij cewkę kropelką lub dwiema e-liquidu w każdy otwór cewki.
  3. Następnie odkręć cały spód swojego vaporizera, aby mieć dostęp do samego zbiornika.
  4. Do większości e-liquidów dołączony jest kroplomierz ułatwiający napełnianie. Przyłóż kroplomierz do wnętrza zbiornika i wpuszczaj do niego e-liquid aż do linii napełnienia.
  5. Ponownie zmontuj zbiornik, uważając, by wytrzeć rozlany e-liquid. Pozwól płynowi nasiąknąć przez kilka minut, by cewka zdążyła się nasycić.

  Napełnianie vaporizera jest proste, ale ważne jest również to, że przed napełnieniem zbiornika, myjemy go, aby mieć go całkowicie czystego, gdy będziemy wprowadzać płyn, zapewniając w ten sposób lepszy smak podczas wapowania.

  Kliknij tutajaby przejść do filmu, który pomoże Ci lepiej zrozumieć, jak wykonać to zadanie.

   

  Dlaczego mój jednorazowy vape pen nie działa?

  To jest pytanie, które możesz sobie zadać jak tylko otrzymasz swój zestaw elektronicznych papierosów. Przychodzi do domu, otwierasz paczkę, ładujesz go i nic, nie ma żadnej instrukcji obsługi, żadnych informacji w Internecie, żadnych kroków, które należy wykonać, aby zobaczyć problem. Ale tutaj, przynosimy rozwiązanie dla Ciebie:

  1. Zepsuty lub uszkodzony atomizer:

  Jeśli kontrolka baterii zapala się po naciśnięciu przycisku, ale nie wydobywa się z niej dym, być może problem tkwi w atomizerze. Jeśli masz inny atomizer, powinieneś go wypróbować, aby wykluczyć problem.

  1. W atomizerze nie ma płynu:

  Może wraz z iluzją rzucenia palenia zapomniałeś wlać płynu do papierosa i dlatego nie wydobywa się para.Jeśli tak, odkręć ustnik i wlej płyn na krawędzie ścianek, nigdy do centralnej rurki (to tam wydobywa się para).Spróbuj ponownie, aby sprawdzić, czy to był problem.

  1. Uszkodzona bateria:

  Jeśli bateria nie włącza światła po naciśnięciu przycisku, a próbowałeś nacisnąć 5 lub 6 razy z rzędu i nic, prawdopodobnie problem tkwi w baterii. Jeśli masz inną baterię, powinieneś ją wypróbować lub zanieść do sklepu, aby kupić inną lub zlecić wymianę swojej.

  1. Roztopiony atomizer:

  atomizer ma ograniczoną żywotność.Jeśli używasz papierosa codziennie po miesiącu, w dowolnym momencie, może przestać działać i będziesz musiał kupić inny atomizer.Jeśli Twój atomizer jest CE 5 lub wyższy, możesz po prostu zmienić opór.Jeśli jest CE 4, powinieneś go wyrzucić.Dzieje się tak, ponieważ opór, który podgrzewa parę ma ograniczoną żywotność; kiedy opór umiera, z papierosa nie wydobywa się już para (1 miesiąc lub półtora miesiąca).

  1. Bateria ma lepszą żywotność:

  Bateria ma żywotność 300 ładowań; po tych 300 ładowaniach zaczyna tracić swoją wytrzymałość. Jeśli będziesz jej ciągle używać, nadejdzie czas, kiedy przestanie działać całkowicie; będziesz musiał wtedy naładować baterię. 300 ładowań, ładując ją codziennie, wystarczyłoby na około dziesięć miesięcy, więc możesz sobie policzyć.

  Dlaczego mój jednorazowy wkład nie działa?

  Oto kilka powodów, dla których może się to dziać:

  • Bąbelkowanie i wydostawanie się płynu:

  Opór Twojego e-papierosa jest zalany płynem. Dzieje się tak, gdy zbyt dużo płynu dostaje się do elementu grzewczego i zalewa go.

  Tutaj rozwiązanie zależy od tego, czy atomizer jest z górnym czy dolnym wlotem powietrza.

  Górny wlot powietrza:vape bulgocze, kropelki płynu wyskakują, a płyn unosi się do ust.

  Aby rozwiązać ten problem, zalecamy zdjąć ustnik (drip tip), odwrócić urządzenie do góry nogami na papierze chłonnym i nacisnąć przycisk na 5-6 sekund w pozycji odwróconej bez ssania. Można lekko potrząsnąć urządzeniem, aby wydalić nadmiar płynu wewnątrz elementu grzewczego. Należy powtarzać tę operację, aż do uzyskania czystego puff bez pęcherzyków powietrza. Następnie można dobrze oczyścić kanał powietrzny kawałkiem papieru.

  Dolny wlot powietrza: vape ma wycieki płynu od spodu (wycieki z otworów wlotu powietrza).

  Aby to rozwiązać po zalaniu opornika, najlepiej otworzyć maksymalnie wlot powietrza, przyłożyć chusteczkę do otworów wlotu powietrza i mocno dmuchać przez ustnik bez naciskania przycisku. W ten sposób nadmiar płynu z elementu grzewczego wypłynie na chusteczkę.

  • Kiedy wapuję, smakuje spalenizną:

  Być może opornik się zużył, po tym rozwiązaniem jest wymiana na nowy Pamiętaj, że jeśli element grzewczy pracował w pewnym momencie bez płynu, najprawdopodobniej bawełna w jego wnętrzu uległa spaleniu, a jedynym rozwiązaniem jest wymiana elementu grzewczego na nowy.

  Płyn nie spływa prawidłowo do wnętrza rezystora: być może używasz płynu o zbyt dużej gęstości i nie wpływa on prawidłowo do rezystora. Spróbuj użyć rezystorów z większym wlotem płynu. Większe otwarcie wlotu powietrza pomaga w przepływie większej ilości płynu.

  W atomizerze jest mało płynu. Używanie elektronicznego papierosa z suchym atomizerem może go poważnie uszkodzić. Uzupełnij go.

  Pamiętaj o głębokim zaciągnięciu się, aby bawełna była dobrze nawilżona i działała prawidłowo.

  • Atomizer nie działa prawidłowo:

  Zazwyczaj problemy te rozwiązuje się poprzez wymianę opornika na nowy.

  Opornik atomizera ma ograniczoną żywotność i konieczna jest jego okresowa wymiana.

  Sprawdź połączenia atomizera z baterią i opornikiem.

  Używanie o-ringów powoduje utratę skuteczności. Podmuchy mogą również uszkodzić opornik i szkło, wpływając na wodoszczelność. W niektórych modelach można wymienić zbiornik pyrexowy lub wymienić o-ringi.

  • Wyciek płynu:

  Jeśli jest to z otworów wlotu powietrza, użyj rozwiązania zaproponowanego powyżej Jeśli jest to spowodowane uszczelkami, sprawdź, czy są dobrze zamknięte, sprawdź, czy element grzewczy jest prawidłowo zainstalowany i dokręcony, sprawdź silikonowe o-ringi i wymień je w razie potrzeby.

  Teraz wszystko jest już rozwiązane!

  Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę ze światem vapingu, polecamy Ci markę UPENDS. Jeśli szukasz innej alternatywy dla swoich vapów i liquidów, będzie to doskonały wybór.

  Marka ta posiada doskonałe modele vapów, które w lepszy sposób dostosują się do tego, czego szukasz, zwłaszcza jeśli jesteś ekspertem w świecie vapingu.

  Wchodząc na stronę UPENDS.commożesz znaleźć najlepszych vaperów, którzy będą mogli cieszyć się zdrowym doświadczeniem w przyjaznej dla Ciebie cenie.

  Ich produkty są prezentowane w lekkiej i łatwej do przenoszenia formie długopisu, dzięki czemu masz dostęp do swojego vape'a gdziekolwiek jesteś. Najlepsze jest to, że dzięki dużej różnorodności będziesz mógł vape'ować znacznie dłużej bez konieczności wydawania więcej pieniędzy niż powinieneś.

  To doskonały wybór, który może pomóc Ci w uzyskaniu lepszych wrażeń podczas palenia, a teraz UPENDS, nowa wschodząca marka e-papierosów, rekrutuje agentów na całym świecie.

   

  AGE VERIFICATION

  To use the UPENDS website you must be aged 21 years or over. Please verify your age before entering the site.