WARNING:  This product contains nicotine, Nicotine is an addictive chemical.
Home / Media / PL

Instrukcja obsługi Curaleaf Vape Pen - kompletny przewodnik po Curaleaf Vap

17th Feb 2022 | 94 | ZengGreta

O Curaleaf

Curaleaf jest znany z najwyższej jakości produktów z marihuany medycznej i oferuje ponad 150 odmian i 100 produktów w różnych stężeniach. Produkty są opracowywane i testowane, aby zapewnić, że każda dawka ma standardową ilość kannabinoidów, aby zapewnić spójne dostarczanie produktu i doświadczenie.

Ponadto, wiele formatów produktów zapewnia szeroki wachlarz opcji podawania (inhalacja, połknięcie, podjęzykowe, miejscowe) dla początkujących i doświadczonych użytkowników. Curaleaf to największa krajowa marka detaliczna w USA, jak również marka marihuany premium dostępna w wielu stanach i formatach produktów:

 • Oleje i koncentraty Vape
 • Kwiaty, Prerolle i Flower Pods
 • Balsamy do stosowania miejscowego
 • Kapsułki i nalewki
 • Miętówki i pastylki
 • Edibles

Curaleaf Vapes to świetna linia produktów, które uzupełniają każdy reżim związany z medyczną marihuaną. Produkty te nie są przeznaczone do leczenia ciężkich schorzeń, ale mogą być użyteczne w łagodzeniu ogólnych dolegliwości przy odpowiedniej dawce.

W całym piórze znajduje się 150 mg THC, więc nie jest to produkt mocno skoncentrowany, jednak potrzeba będzie więcej zaciągnięć, aby uzyskać ten sam efekt, jeśli pacjent jest przyzwyczajony do przyjmowania leków z koncentratami lub, w związku z tym, baterie zasilają je; dlatego też należy upewnić się, że baterie zasilają je, na przykład, przy umiarkowanej lub silnej tolerancji.

Jak napełnić pióro Curaleaf Vape pen?

Ładowanie długopisu Curavape za pomocą wstępnie napełnionych wkładów olejowych jest szybkie i proste. Wszystko, co musisz zrobić, to odkręcić pusty wkład w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara i zastąpić go nowym, wkręcając go zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aż do oporu. Uważaj jednak, aby nie dokręcić zbyt mocno wkładu, ponieważ może to go uszkodzić.

Po załadowaniu, pióro vape jest gotowe do użycia.

Modele długopisów Curaleaf wyposażone są w przyciski aktywujące, które zapewniają kontrolę nad temperaturą pary. Długopisy Curaleaf z przyciskami wymagają pięciu kliknięć, aby je włączyć, trzech kliknięć, aby dostosować ustawienie ciepła i pięciu kliknięć, aby je wyłączyć. Przycisk nagrzewa komorę, gdy jest przytrzymywany, więc ważne jest, aby trzymać go wciśniętego podczas brania.

 

Jak naładować Curaleaf Vape Pen?

Pióro jest dostarczane z ładowarką USB kompatybilną z urządzeniami takimi jak laptop lub PC.Aby naładować, podłącz jeden koniec USB do baterii vape, a drugi do komputera lub PC.Ładowanie trwa do pięciu godzin, a po zakończeniu wskazuje za pomocą światła.Dlatego upewnij się, że używasz tylko ładowarki USB, aby wydłużyć żywotność baterii.

Pióra Curaleaf Vape wykorzystują ciecz, która jest podgrzewana, aby zamienić się w parę, zasilaną przez baterie. Wewnętrzna bateria wygląda jak rurka, która jest przymocowana do atomizera. Podłącz pióro Curaleaf vape pen do ładowarki za pomocą kabla USB, zwracając uwagę, że oba zostały zaprojektowane dla konkretnego pióra vape pen. Użycie ładowarki lub kabla, który nie jest przeznaczony dla twojego pióra vape pen może spowodować przegrzanie lub wybuch pióra z powodu różnic w napięciu.

Pióro Curaleaf ma wskaźnik świetlny na diodzie LED, który pokazuje, czego potrzebuje bateria. Niski poziom baterii sygnalizowany czerwonym światłem lub migającym białym światłem oznacza, że należy ją naładować. Gdy światło na ekranie zmieni kolor na zielony, pióro jest w pełni naładowane i gotowe do użycia.

Unikaj ładowania pióra vape dłużej niż to konieczne, ponieważ może to spowodować szybsze zużycie baterii. Jeśli bateria zaczyna umierać zbyt wcześnie lub nie trzyma ładunku, może to oznaczać, że potrzebna jest wymiana baterii. Nigdy nie używaj telefonu komórkowego, laptopa, pojazdu lub innego urządzenia elektronicznego do ładowania pióra vape.

Podczas ładowania, baterie mogą się przegrzewać, więc trzymaj pióro vape na powierzchni, która nie jest łatwopalna. Abynaładować zewnętrzną baterięMusisz wyjąć baterie i naładować je w zewnętrznej ładowarce, która jest przeznaczona do konkretnych baterii.

Konserwacja Curaleaf Vape Pen

Przechowywanie

Wkłady Curaleaf przechowuje się w chłodnym, suchym miejscu w pozycji pionowej z ustnikiem skierowanym w dół. Należy unikać wystawiania ich na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, np. w rozgrzanym samochodzie, co może spowodować wyparowanie oleju.

Długopisy Curaleaf Vape Pen powinny być przechowywane w etui producenta. Długopisy Curaleaf Vape są dostarczane z futerałami do przechowywania, zaprojektowanymi tak, aby chronić urządzenie i wkład przed uszkodzeniem. Są one idealne do przechowywania w domu lub w torbie, a nawet mogą zmieścić się w kieszeni.

Bez etui przechowywanie długopisu w kieszeni naraża go na uszkodzenia, np. może się roztrzaskać, jeśli uderzy w pobliskie przedmioty lub ktoś na nim usiądzie, ponieważ długopisy nie są zazwyczaj trwałe.

 

Odkręcanie wkładu z vape penem, gdy nie jest on używany, również pomaga w jego dłuższym użytkowaniu. Ponadto zapobiega to nagrzewaniu się lub wyciekaniu oleju, co może uszkodzić vape pen.

Podróżowanie na duże wysokości ma wpływ na pióro vape ze względu na zmianę ciśnienia powietrza. Ciśnienie to wymusza wprowadzenie powietrza do pióra vape, co może powodować przecieki lub zaszkodzić jego wydajności. Curaleaf Vape Pens zostały zaprojektowane tak, aby dostosować się do zmian wysokości dla użytkowników, którzy mieszkają lub rutynowo podróżują na duże wysokości.

Wycieki mogą spowodować zmarnowanie dużej ilości oleju. Jeśli zauważysz wyciek w długopisie, skontaktuj się z producentem długopisu w celu wymiany. Można również wymienić wkład. Jednorazowe wkłady Curaleaf, które zostały ponownie napełnione lub w inny sposób zmienione, prawdopodobnie nie zostaną wymienione przez producenta.

Czyszczenie

Jeśli pióro Curaleaf nie działa prawidłowo, upewnij się, że żaden olej lub zanieczyszczenia nie mają wpływu na połączenie między wkładem a piórem. Używając wacika z alkoholem, przetrzyj miejsce połączenia, aby upewnić się, że pozostałości zniknęły. Zabija to bakterie na ustniku i piórze. Jeśli olej nie pokrywa knota odpowiednio, nie może on odparować, tworząc dym. Przed zaciągnięciem się, odwróć wkład do góry nogami, aby upewnić się, że knot jest pokryty olejem, co daje lepszą waporyzację.

Zawsze najlepiej jest trzymać końcówkę naboju w pozycji pionowej, więc pióro powinno być palone w pozycji pionowej, a nie poziomej jak papieros.

Plusy i minusy

Plusy

 • Duża pojemność baterii pozwala na dłuższe sesje palenia niż jeden dzień
 • Unowocześnione wersje są wyposażone w unikalne i kolorowe elementy, które sprawiają, że wyglądają jak nowe szkolne pióra vape
 • Pióro oferuje tak dobrą jakość pary za przystępną cenę.
 • Pióro jest eleganckie i lowkey do użytku publicznego bez obawy bycia zauważonym.
 • Pióra są dostępne w różnych stylowych kolorach, co czyni je modnymi.
 • Podwójny atomizer kwarcowy daje pióru dobry element grzewczy, który skutkuje wysoką jakością pary.
 • Urządzenie jest łatwe w użyciu dla każdego konsumenta, nawet jeśli ma różne części. Instrukcja obsługi pomaga, gdy użytkownik jest zdezorientowany w każdym procesie.
 • Różne przedziały są łatwe do odłączenia w celu czyszczenia lub uzupełnienia w dowolnym momencie.

Wady

 • Wymaga regularnego czyszczenia dla dłuższej żywotności pióra vape
 • Kontrolowanie temperatury może być nieco trudne, jeśli nie uważać.

Produkty UPENDS

UpOX

Bawełna używana do produkcji cewki UpOX pochodzi z pokrytych śniegiem terenów u podnóża zachwycających górTianshan Mountains, znanej jako "Złota Strefa Upraw" na 41°N.

Ma ona idealną równowagę pomiędzy gęstością włókien a absorpcją płynu.Co więcej, jest wolna od pestycydów, nie zawiera zanieczyszczeń i naturalnych olejków. Jedyną rzeczą, której będziesz mógł spróbować jest Twój ulubiony e-liquid.

Podsumowanie

Vaperzy Curaleaf mogą używać pióra przez kilka dni po pełnym naładowaniu i cieszyć się przedłużoną sesją wapowania dzięki funkcji 15-sekundowego ciągłego użytkowania przy dużej pojemności baterii. Curaleaf Vape pen jest wart każdego pióra, ponieważ zapewnia znacznie więcej niż niska cena.

Jakość jest na najwyższym poziomie, a dobrze skonstruowane funkcje produktu idą w parze z zapewnieniem doskonałych doznań podczas palenia. Jeśli szukasz niedrogiego, wysokiej jakości pióra do palenia, Curaleaf Vape Pen jest Twoim rozwiązaniem, a dzięki niepozornemu designowi będziesz cieszyć się mocnym smakiem oparów nawet w miejscach publicznych.