Search

  Gdzie kupić Mint & Menthol Juul Pods? Mint Juul Pods w pobliżu mnie!

  Gdzie kupić Mint & Menthol Juul Pods? Mint Juul Pods w pobliżu mnie!

  JUUL strąki są jednorazowe i non-refillable wkład, który zawiera unikalne i satysfakcjonujące e-ciecz JUUL. e-ciecz używane, zawiera kombinację nikotyny, kwas benzoesowy, glikol propylenowy i gliceryna.

  JUUL ma różne smaki vapes i główne smaki obejmują Mint i Menthol Flavored strąków. Ten artykuł zajmie się JUUL produktów, smaków i gdzie można je dostać.

  Znajdź sklepy Vape sprzedające strączki JUUL w pobliżu mnie(moja lokalizacja)

  Za pomocą tego darmowego narzędzia Vape locator, aby pomóc Ci znaleźć JUUL pods sklepy vape w pobliżu mnie (moja lokalizacja).

   

  Gdzie kupić miętowe i mentolowe strąki JUUL?

  JUUL to kapsułki e-liquidu, które stanowią alternatywę dla papierosów. Unikalne, satysfakcjonujące e-liquidy JUUL oferują lodowato gładkie uderzenie. Poniżej przedstawiamy marki i produkty, w których można dostać kapsułki JUUL w różnych smakach.

  Punkt cenowy NY

  Jest to najlepszy sklep dla wszystkich akcesoriów do palenia i wapowania, których potrzebujesz. Sprzedają zarówno kapsułki do ponownego napełnienia, jak i wstępnie napełnione w odświeżającym miętowym smaku.

  Każdy miętowy strąk oferuje 200 puf w napełnionym strąku o pojemności 0,7ml.

  JUUL Glacier Mint

  Misją marki jest poprawa życia palaczy na całym świecie. Dostępne są zarówno vaporizery, jak i kapsułki. Glacier Mint to wspólny produkt, który ma rześki smak ze świeżym wykończeniem. Posiada moc nikotyny 18gm na ml. Każde opakowanie Glacier Mint zawiera 4 kapsułki.

  JUUL Classic Menthol 5 Procent

  Strąk zawiera specyficzny przyjemny mentolowy e-liquid o pojemności 0,7ml i mocy 5% nikotyny.

  Zawiera opakowanie 4 kapsułek JUUL z możliwością wielokrotnego napełniania, które charakteryzuje się nie tylko mentolowym smakiem, ale również rześkim finiszem.

  Gdzie kupić po następujących linkach

  Idąc za preferencjami smaku, możesz kupić miętowe i mentolowe produkty JUUL w jednym z poniższych miejsc:

  Amazon

  Jest to międzynarodowa firma technologiczna z siedzibą w Waszyngtonie, która koncentruje się głównie na handlu elektronicznym i strumieniowej transmisji cyfrowej, a także oferuje dostawę swoich produktów sprzedawanych online.

  Dla produktów JUUL, Mint i Menthol aromatyzowane strąki i zestawy takie jak Sprawa kompatybilne z JUUL strąków.

  Sklepy JUUL

  Marka została stworzona by działać jako satysfakcjonująca opcja dla papierosów. Produkty są proste i satysfakcjonujące. Poziomy nikotyny zarówno soli jak i mocy są regulowane razem z normami dorosłego palacza. Urządzenia od JUUL pochodzą z USB do ładowania i są sprzedawane oddzielnie.

  Co znajduje się w miętowych / mentolowych kapsułkach Juula?

  JUUL Mint został stworzony, aby ukoić Twoje zmysły orzeźwiającym miętowym smakiem z miętowej kapsułki JUUL. E-liquid znajdujący się w środku jest pozyskiwany z soli, które znajdują się w liściach tytoniu, dlatego dostarcza 4% nikotyny w stosunku do wagi.

  Opakowanie Mint JUUL zawiera 4 strąki, które odpowiadają 1 paczce papierosów. Na każdy strąk przypada około 200 pufnięć. Pojemność każdego strąka to 0,7ml.

  W przypadku kapsułki JUUL Menthol, w opakowaniu znajdują się cztery jednorazowe kapsułki o pojemności 0,7ml. Dla zapewnienia optymalnego smaku kapsułki wyposażono w ceramiczną cewkę, która jest odporna na przeciekanie.

  JUUL Menthol ma klasyczny mentolowy smak, który podczas palenia przypomina smak i odczucia z papierosa mentolowego.

  O strączkach JUUL

  Firma JUUL produkujeE-papierosa Juul, który rozpyla sole nikotyny z liści tytoniu, dostarczane następnie przez jednorazowe wkłady.

  Strąki są małe i przypominają pendrive'y, a skoro są małe, to znaczy, że można je łatwo przenosić.

  Marka ta jest bardzo popularna, a powodem, dla którego zyskała sławę jest różnorodność smaków i rozwiązań vapingowych. JUUL pods zawiera sól nikotynową, a niektóre z nich zawierają dwa razy więcej nikotyny niż inne rodzaje e-papierosów.

  Mimo, że strączki mają regulowany poziom nikotyny i są naturalnie pozyskiwane z liści tytoniu, mają pewne skutki uboczne. Można doświadczyć podrażnienia gardła i jamy ustnej z powodu dużej kumulacji nikotyny w strączkach.

  Poza tym, kaszel i nudności mogą być również głównym skutkiem ubocznym używania JUUL.

  Składniki JUUL strąki obejmują:

  1. Nikotyna
  2. Glikol propylenowy
  3. Kwas benzoesowy, który pomaga w zapewnieniu satysfakcji jak z papierosa
  4. Smak

  Jakie są smaki kapsułek JUUL?

  JUUL strąki mają różne smaki tak, że może dać użytkownikowi wybór różnych odmian do gustu.

  Jednak JUUL strąki pochodzi w różnych smakach, takich jak Mentol, Mięta, Mango brzoskwinia, między innymi.

  Wspólne smaki obejmują:

  Virginia Tobacco Flavor

  Ma infuzji smak liści tytoniu Virginia, który wykazuje gęstą mgłę vape tytoniu podczas wydychania. Jego klasyczny i nie super suche jak każdy inny tytoń aromatyzowane strąków.

  Mentolowy smak

  Smak ten daje pyszny smak tradycyjnego mentolowego papierosa z podobnym uderzeniem nikotyny i gardła.

  Smak owocowy

  Smak może składać się z różnych owoców, takich jak winogrona, brzoskwinie i jagody, aby uzyskać pełny, pyszny owocowy smak.

  Smak mango brzoskwini ananasa

  Jest to jeden z popularnych smaków, który jest połączeniem mango, ananasa i brzoskwini. Mieszanka ta przywróci oryginalny smak i zapewni niesamowite doznania podczas palenia.

  Smak miętowy

  Jest stworzony, aby ukoić Twoje uczucia orzeźwiającym miętowym smakiem z miętowej kapsułki JUUL. E-liquid znajdujący się w środku jest pozyskiwany z soli, które znajdują się w liściach tytoniu.

  Smak Kremowy

  Ten smak ma owocowy smak, na przykład kremu bananowego lub ananasowego. Stosunek VG/PG dla każdego kremowego produktu smakowego wynosi 50/50. Zapewnia gładkie uderzenie w gardło.

  Jak długo działa każdy strąk JUUL?

  Strąki są samodzielne, w pełni jednorazowe i mogą pomieścić do 0,7ml e-liquidu.

  Jak podaje strona internetowa JUUL, zaprojektowana kapsułka może wystarczyć na około 200 zaciągnięć, co może się różnić w zależności od osoby, która z niej korzysta. Jeśli chodzi o ładowanie i czas działania kapsułki, ładowanie powinno trwać jeden dzień.

  Pojemność baterii 200mAh daje urządzeniu możliwość pracy do 4 godzin, jeśli jest mocno eksploatowane. Osobisty wzorzec palenia różni się całkowicie i zależy od tego, jak ktoś pali.

  Ile puffów mieści się w jednym strąku JUUL?

  Firma JUUL podała, że jeden strąk zawiera 200 pufnięć, jednak jest to ilość nieprecyzyjna, która zawiera taką samą ilość nikotyny jak jedna paczka papierosów.

  Przeglądając niektóre opinie na temat vapors stwierdzili oni, że zależy to od tego jak dużo i jak mocno się pali. Jeśli ktoś pali przeciętnie, może osiągnąć wynik 200 puf.

  Z powyższego artykułu jasno wynika, że produkty JUUL są bardzo przystępne cenowo i gdzie można je znaleźć. Siedziba marki znajduje się w San Francisco i nadal można się do niej zwracać o aromaty, akcesoria i e-juices.

  Pomagają oni zakończyć erę papierosów i dostarczają parom kolejną alternatywę. Zdobądź wybrany przez siebie smak w przystępnej cenie z JUUL Pods.

  Poniżej znajduje się film, pokazujący jak znaleźć Juul Pod Shop w pobliżu mnie;

  Szukasz hurtowego dostawcy JUUL: Wypróbuj UPENDS

  UPENDS jest nową, wschodzącą marką e-papierosów. Możesz kupić różne urządzenia i możesz wybrać smak, który chcesz. UPENDS jest wiodącą marką i hurtownią produktów vapingowych.

  Produkty UPENDS są opracowane i prezentowane w formie długopisu, łatwego do przenoszenia, zawsze i wszędzie, gdzie można palić.

  UPENDS zapewnia, że każdy opar jest bardzo wydajny i pozwala na vapowanie po przystępnej cenie.

  UPENDS daje możliwość ponownego napełnienia długopisów po zakończeniu palenia. Pojemność dostępnego e-liquidu to 2ml.

  Marka dba o każdy szczegół podczas użytkowania i stara się, aby doświadczenie było bardziej przystępne, niepowtarzalne i satysfakcjonujące.

  Sugeruje się złożenie zamówienia poprzez ich oficjalną stronę internetową pod adresemwww.upends.componieważ marka tworzy swój globalny panel dystrybucyjny.

  Kliknij tutaj, aby zostać naszym partnerem:

  Kliknij tutaj, aby skontaktować się z nami i zobaczyć więcej najnowszych produktów:

  AGE VERIFICATION

  To use the UPENDS website you must be aged 21 years or over. Please verify your age before entering the site.