WARNING:  This product contains nicotine, Nicotine is an addictive chemical.
Home / Media / PL

Drip Vape Pen. Kompletny przewodnik zakupu Drip Vaporizer w 2021 roku

17th Feb 2022 | 81 | ZengGreta

Co to jest drip vape pen?

Katalog drip vape składa się z wielu produktów vape, takich jak długopisy, kartridże i jednorazówki. Drip Company rozpoczęła swoją działalność jako producent kartridży z olejkiem THC, by w końcu przejść do produkcji długopisów i jednorazówek.

Długopisy, którym się przyjrzymy, to produkt dystrybuowany przez Drip Company i dobrze radzący sobie na rynku. Długopisy są bardzo wysokiej jakości, biorąc pod uwagę, że używają wysokiej jakości olejku THC i są używane od bardzo dawna.

Firma Drip jest dobrze znana z tego, że posiada wysokiej jakości różnorodne oleje THC i próbowała przejąć większość branży vape poprzez ciągłe dostarczanie ich klientom. Pojawiły się obawy o fałszywe wkłady, które próbują oferować repliki produktów Drip, ale konieczne jest zapewnienie, że otrzymasz najlepszą jakość z ich głównych sklepów.

Produkty vape zostały poddane testom i otrzymały certyfikat dobrej jakości. Firma ma siedzibę w Arizonie i zajmuje się głównie lekami MMJ. To również przypisuje, dlaczego wkłady są w większości preferowane, korzyści zdrowotne wydają się czynić produkty zdrowszymi.

Pióro jest nieco lżejsze od pozostałych w projekcie, ma znośną wagę i zostało zoptymalizowane pod kątem maksymalnej przenośności. Jest to jeden z powodów, dla których wiele osób polubiło ich smakołyki.

Cechy charakterystyczne dripa vape pen

 • Pióro ma elegancki design i cylindryczny kształt jest wystarczająco krótki, aby uczynić go przenośnym
 • Wózki są wyposażone w 510 gwintowania, który sprawia, że łatwo kompatybilne z wszystkich rodzajów 510 długopisów
 • Wkłady są wypełnione jakością premium i mają jedne z najlepszych opcji smakowych, które są zadowalające
 • Bateria pióra posiada kabel USB do ładowania, który może być umieszczony na miejscu, aby naładować pióro
 • Czarne wykończenie pióra jest atrakcyjne dla oka, a funkcje antypoślizgowe pomagają uniknąć przypadkowych upadków
 • Pióro jest tanie i przystępne cenowo, co czyni je wygodnym
 • Matowe wykończenie sprawia, że pióro jest wygodne w użyciu, ponieważ jest antypoślizgowe i sprawia, że pióro jest mocne i niezawodne

Wkłady do dripa

Drip vape pen posiada jedne z najlepszych jakościowo olejków THC i jest jedną z najbardziej przystępnych cenowo opcji olejków vapingowych, jakie można znaleźć. Wkłady są wypełnione olejkami, które zostały zebrane od różnych zaufanych dostawców, którzy posiadają certyfikat uprawiania konopi.

Kwiaty THC przeszły przez maksymalną opiekę i właściwe traktowanie, które zapewnia, że produkty są niezafałszowane. Oleje są dostępne w szczepach indica i sativa oraz w kilku selekcjach szczepów hybrydowych, które są dobre, aby Cię zadowolić.

Wkłady do drip vape pen zostały wykonane przy użyciu jednych z najlepszych sprzętów, które zapewnią Ci najlepsze usługi. Dzięki tej metodzie, pióro utrzymało swoją przystępność cenową i nadal podtrzymuje swoją jakość dostaw.

Z perspektywy pióra, można zauważyć, że został on wykonany dla kompatybilności z wielu długopisów, które mogą być używane na innych baterii vape. Wkłady zostały również rozmieszczone zbiorniki szklane, które pozwalają na widoczność olejów wewnątrz.

Pióro było wielokrotnie recenzowane i pozostawiło dobre wrażenie w branży vapingu. Możesz wybierać pomiędzy funkcjami kartridży i jednorazówek.

Jakość olejku do dripa

Wkłady do kroplówek zawierają czysty, złoty olej THC o różnej zawartości procentowej, od 70% do 89%. Oleje mają różną jakość, ale należy zwrócić uwagę na to, że są one pełne i nie można przegapić smaku i profilu terpenów. Czysty, złoty kolor zapewnia, że otrzymujemy produkt wolny od zanieczyszczeń i posiadający certyfikat jakości.

To sprawia, że olejki do dripa mają inną jakość niż wszystkie inne długopisy na rynku. Wózki mają już zamontowany ustnik, więc wystarczy zamontować je na baterii i zaciągnąć się.

Po pierwszym zaciągnięciu się, poczujesz smak olejków, a następnie ogromną ilość pary. Smak jest bardzo bogaty, a koncentracja nie jest tak ostra, jak można by się spodziewać przy używaniu długopisów z olejkami.

Wydajność pióra drip vape

Pióro działa jak standardowe pióro vape i nie jest piórem o dużej mocy, więc otrzymasz pióro o pojemności 380 mAh. Pióro posiada funkcję wstępnego podgrzewania, która ma na celu dobre przygotowanie pióra do olejków przed rozpoczęciem wapowania.

Nie ma żadnych funkcji kontroli temperatury na piórze i jesteś pewien, że wbudowana kontrola temperatury będzie przydatna, gdy chcesz gładkie vaping doświadczenie.

Po włączeniu urządzenia, zajmie maksymalnie pięć sekund, aby się rozgrzać i to wystarczy, aby przygotować olejki do spalania. Kiedy jest gotowy, można przejść do przodu, aby wziąć rysunek i poczuć parę w ustach.

Cewki w piórze zostały wyposażone w bawełniany kawałek, który wzmacnia wystarczające przechodzenie pary szczególnie dla takiego standardowego vaporizera. Ta cecha czyni różnicę w porównaniu z innymi vape penami.

Masz pewność, że pióro nie przegrzeje się i nie będzie miało problemów z pluciem i rozlewaniem. Masz również możliwość napełniania swoich wkładów olejkami THC według własnego wyboru. Dotyczy to tylko tych, którzy używają piór innych marek.

Drip vape oleje mają jedną z najlepszych cech produkcji ciepła, które są regulowane w celu wydania wysokiej jakości produkcji vape. To pióro może być używane zarówno przez doświadczonych i nowych użytkowników vape.

Plusy i minusy dripa vape pen

Plusy

 • Pióro jest bardzo małe i łatwe do przenoszenia, które można przenieść w dowolne miejsce
 • Pióro zostało zbudowane z mocną ramą, która jest równie wydajna i mocna
 • Z wewnętrznym systemem kontroli temperatury, produkcja oparów jest wysokiej jakości
 • Pióro jest wyposażone w baterię 380mAh, która pozwala na potężną wydajność
 • Olejki dostępne są w różnych mocach, co daje użytkownikowi szeroki wachlarz opcji do wyboru
 • Do pióra dołączona jest ładowarka micro-USB, która umożliwia ładowanie

Wady

 • Gwintowanie na wkładach nie jest wystarczająco szerokie, aby pasowało do innych rodzajów piór
 • Urządzenie może się zbytnio nagrzewać, co czyni je niewygodnym w użyciu
 • Bateria czasami może być niewystarczająca i nie zapewniać potencjalnych trafień

Alternatywny vape: UPENDS

Uppen plus

Uppen plus firmy UPENDS to niezwykłe pióro, w którym wykorzystano wysokiej jakości cewkę Etchip, która była używana w poprzedniku Uppen pod. Cewka ta zapewnia najlepszą jakość i wyjątkowe doznania z pióra.

Otrzymujesz oryginalny i świeży smak, który jest bardzo gładki i można uzyskać lepszą satysfakcję z jednego puff. Metalowa nasadka jest skuteczna, jeśli chodzi o ochronę e-liquidów przed wystawieniem na działanie powietrza, gdy pióro nie jest w użyciu, a to utrzymuje twoje smaki świeże i oryginalne, nawet jeśli pozostaniesz na długo przed vape.

Uwagi końcowe

Drip Vape Pen jest dobrym urządzeniem do wapowania, które można wygodnie mieć w swojej kolekcji. Cienka konstrukcja jest idealna do ukrycia wkładów i przechowywania w zbiornikach. Nasadka zamontowana na piórze jest dobra do ochrony przed wnikaniem kurzu i kłaczków do ustnika.

Funkcja automatycznego włączania i wyłączania jest przyjazna dla użytkownika i zapobiega włączaniu i wyłączaniu pióra, gdy znajduje się ono w kieszeni. Jest to dobre narzędzie do oszczędzania energii, pozwalające zachować pióro bezpieczne w użyciu.

Jeśli jesteś fanem gładkich sesji wapowania, to drip vape pen jest Twoim urządzeniem, które zawsze się przyda, gdy będziesz potrzebował doświadczyć najlepszej satysfakcji.