Search

  Długopis jednorazowego użytku Vuse Alto - kompleksowy przegląd funkcji, buil

  Długopis jednorazowego użytku Vuse Alto - kompleksowy przegląd funkcji, buil

  Use Alto to system jednorazowych strun stworzony przez firmę Use, która jest filią koncernu tytoniowego R.J. Reynolds. Pióro to jest stosunkowo tańszym urządzeniem i jest to pióro aktywowane poprzez zaciąganie, co czyni je bardzo przyjaznym dla początkujących.

  Posiada funkcję cichego zaciągania, która sprawia, że nie odczuwamy żadnego hałasu podczas zaciągania się przy każdym wdechu.

  Vause alto pods nie nadaje się do ponownego napełniania, a jego pojemność to 1,8ml e-juice, który może być podgrzewany za pomocą cewek 1,1ohm, które są wyposażone w ceramiczny system knota. Pióro jest zasilane baterią 350mAh, która może wytrzymać przez dłuższy czas, a czas ładowania jest również szybki.

  Cechy pióra Vuse alto

  Pióro vape zyskało tak wiele uwagi, ponieważ jest bardziej znaczącym wykonawcą niż pióro vape Juul. Jednak fakt ten nie może być kwestionowany, ponieważ wiele cech i specyfikacji czyni go ogólnie lepszym piórem.

  Pióro vape pen posiada strąk, który może pomieścić 1,8ml e-juice, i nie jest to bardzo duża pojemność w porównaniu do innych piór, ale strąki są bardzo godne uwagi i mogą wytrzymać wiele dni ciężkiego vapingu. Unikalną cechą strąków jest to, że mogą być utrzymywane w miejscu dzięki magnetycznemu połączeniu baterii. 1,1ohm cewki ceramiczne dają najlepszy rozmiar chmur, a strąki są zasilane przez baterię 350mAh odpowiedzialną za dawanie doskonałej pary.

  Kolejną cechą, która czyni to pióro wyjątkowym jest system cichego zaciągania. Przy każdym zaciągnięciu nie usłyszysz żadnego gwizdania czy bulgotania, nawet najmniejsze odgłosy poppingu są w tym piórze nieobecne. Czyni to pióro doskonałym urządzeniem dla początkujących i zaawansowanych użytkowników vape, którzy chcą urządzenia, które może być używane bez powodowania zakłóceń.

  Pierwszą godną uwagi cechą pióra jest ergonomiczna i solidna konstrukcja, której nie można przegapić po wyjęciu urządzenia z opakowania. Krawędzie pióra są idealnie zaokrąglone, a kiedy trzymasz je w ręku, czujesz się jakbyś trzymał w dłoni marker. Ponadto ustnik urządzenia jest gładki, a rozmiar pióra można porównać do niedopałka papierosa, co sprawia, że idealnie pasuje do ust.

  Budowa i jakość wykonania jednorazowego pióra vuse alto

  Korpus pióra vuse alto ma konstrukcję, która jest dobrze zakrzywiona i nie ma żadnych ostrych krawędzi. Wewnętrzne elementy pióra są dobrze połączone i jest to jedna z cech, która sprawia, że urządzenie jest tak wyjątkowe. Nie będziesz miał do czynienia z wyciekaniem, bulgotaniem lub wyskakiwaniem płynu w strąku.

  Dodatkowo, strąk doskonale trzyma baterię, co jest dużą zasługą magnetycznego połączenia pióra. Połączenie to sprawia, że łatwo jest je rozdzielić i nie będziesz miał do czynienia z problemem przypadkowego wypadania strąka i baterii od czasu do czasu.

  Bateria zamontowana w vuse alto ma pojemność 350mAH i w zależności od częstotliwości użytkowania może wytrzymać od jednego do półtora dnia, a to dlatego, że pióro ładuje się tak szybko, że może to zająć mniej niż godzinę.

  Niestety, jest to unikalna, zastrzeżona ładowarka, która nie pozwala na użycie jakiejkolwiek innej ładowarki, co nie jest zalecane.

  Urządzenie wyposażone jest we wskaźniki LED, które mają wiele różnych znaczeń. Kolory te oznaczane są jako;

  • Podczas produkcji pary, światło będzie świecić.
  • Po całkowitym zaciągnięciu się, światło zgaśnie.
  • Vuse Alto zacznie migać na zielono, gdy bateria jest na wyczerpaniu.
  • Stały zielony kolor świeci, gdy pióro jest w trakcie ładowania
  • Po zakończeniu ładowania zielona lampka zgaśnie.

  Należy zwracać uwagę na wskaźniki świetlne, aby pióro nie wyłączyło się całkowicie w celu odcięcia użytkownika.

  Vuse alto strąki

  Vuse alto vape pen nie pochodzi z ponownego napełniania strąków, a to może uczynić urządzenie nieco niewygodne dla niektórych użytkowników. Jednak większość użytkowników będzie najprawdopodobniej znaleźć sposoby, aby włamać się do strąka, aby otworzyć i ponownie napełnić go do użytku.

  Firma vuse zaleca, że użytkownicy nie powinni próbować hakować pióra do ponownego napełnienia. Po włożeniu strąka z powrotem, będą problemy z wyciekami, a to może narazić baterię na uszkodzenia. Gwarancja firmy również nie będzie gwarantowana dla każdego, kto skarży się na wycieki po próbie hakowania pióra.

  Hacking non-refillable strąk zaoszczędzić pieniądze nie będzie musiał tego zrobić z piórem vape użytkowania. strąki vuse alto nie są bardzo drogie, a mogą one kosztować gdzieś około 13,49 dolarów za dwa opakowania strąków. strąki mają trwać gdzieś około sześciu dni, co jest bardzo rozsądny budżet dla wielu użytkowników vape.

  Jak używać jednorazowego pióra vuse alto?

  Dobrą rzeczą w vuse alto vape pen jest to, że są one łatwe w użyciu, i nie dostaniesz żadnych zmiennych mocy lub funkcji kontroli temperatury. Ponadto, podczas korzystania z pióra, nie trzeba wymienić cewki lub wymienić knoty w dowolnym punkcie.

   

  Aby rozpocząć pracę z urządzeniem należy włożyć strąk do baterii i zaciągnąć się. Pióro jest aktywowane przez zaciąganie, więc wszystko co musisz zrobić, to zaciągnąć się. Najlepiej byłoby wycierać ustnik tak często, jak to możliwe, aby uniknąć problemów z gromadzeniem się, które mogą wystąpić, gdy pióro nie jest używane prawidłowo.

  Należy upewnić się, że pióro jest używane w sposób umiarkowany, aby po wyczerpaniu się baterii nie pozostało w nim trochę płynu.

  Jak sprawuje się vuse alto

  Vuse alto ma uderzenia, które czują się jak papieros, ale wydają się być mocniejsze niż JUIUL. Uderzenia są solidne i w porównaniu z JUUL, czują się znacznie bardziej witalne. Pióro vape alto nie wydaje się być zwężone w żadnym punkcie. Podczas korzystania z vuse alto, można zauważyć, że uderzenia są bardziej asertywne przez cały okres, nie opadają.

  Smaki pióra vuse alto vape pen

  Pióro ma kilka bogatych smaków, które są wszystkie tytoniu i mentolu. Ale, niestety, masz tylko trzy smaki, a są one w 5%, 2,4% i 1,8% nikotyny siły.

  Złoty tytoń:ten smak jest standardowym smakiem w stylu papierosowym. Jest solidny, ale jasny w tym samym czasie, aby mieć bogaty smak tytoniu.

  Bogaty tytoń:jest to smak dla użytkowników vape, którzy szukają dojrzałego smaku tytoniu. Smak jest ciemniejszy i ma pełniejszy profil.

  Mentol:Jest to najbardziej standardowy smak mentolu, który ma rozsądnie lodowatą mieszankę. Smak nie jest rozczarowujący, ponieważ smakuje jak pełny mentol.

  Plusy i minusy modelu vuse alto

  Plusy

  • Kompaktowa budowa i lekka konstrukcja
  • Urządzenie jest dobrze zbudowane i stabilne
  • Można łatwo wymienić kapsułki urządzenia
  • Posiada szufladę w stylu papierosowym
  • Uderzenia są niesamowite i długotrwałe
  • Smaki są wyraziste i wysokiej jakości.

  Wady

  • Strączki nie trzymają się mocno w urządzeniu
  • Niektóre strąki nie mają dobrej konsystencji
  • Poziom płynu nie jest łatwy do monitorowania
  • Używa zastrzeżonej ładowarki

  Podsumowanie

  Pióro vuse alto jest przyjemne w użyciu, zwłaszcza gdy działa poprawnie. Minusem tego pióra jest to, że ma problemy z konsystencją strąków. Jednak urządzenie jest godne polecenia, ponieważ daje przyzwoite chmury, biorąc pod uwagę, że jest to małe urządzenie.

  Dodatkowo, jego bezgłośna praca sprawia, że jest to dobre pióro do dyskretnego wapowania, a zaokrąglone krawędzie pozwalają na wygodne i komfortowe wapowanie.wygodnie.

  AGE VERIFICATION

  To use the UPENDS website you must be aged 21 years or over. Please verify your age before entering the site.