WARNING:  This product contains nicotine, Nicotine is an addictive chemical.
Home / Media / PL

Cresco Vape Pen Review: Cechy, konstrukcja, jakość i więcej szczegółów

17th Feb 2022 | 70 | ZengGreta

Co to jest Cresco Vape Pen?

Produkcja wkładów Cresco Labs rozpoczęła się w 2010 r. Jest to firma, która należy do najszybciej rozwijających się w nowo powstałej branży konopi indyjskich. Działając w 11 stanach i posiadając 15 aktywnych zakładów produkcyjnych, są prawdziwą potęgą na rynku. Tworzą całą gamę produktów z konopi indyjskich, od kwiatów po shatter, produkując wszystko we własnym zakresie.

Wszystkie ich produkty są podzielone na trzy kolorowe sekcje wedługszczepówRise - z dominacją Sativy i czerwonym kolorem Refresh - hybryda i zielonym kolorem Rest - z dominacją Indica i niebieskim kolorem Ich wkłady vape wykorzystują technologięCCELLi są dostępne w sprzedaży detalicznej w Kalifornii i Illinois.

Portfolio zaufanych marek firmy Cresco Labs zaspokaja różne style życia konsumentów, od tych zaznajomionych z konopiami indyjskimi po tych, którzy dopiero je poznają. Choć marki te zaspokajają różne potrzeby, każda z nich oferuje zaufaną, spójną jakość, dając konsumentom kontrolę, na którą zasługują.

Ponadto każda z tych marek oferuje wysokiej jakości, spójne i przystępne produkty z konopi, zaprojektowane z myślą o potrzebach klienta. Szeroka gama marek jest dostępna w punktach sprzedaży detalicznej na terenie całego kraju, a ich oferta stale się rozwija. Mając to na uwadze, firma Cresco zapewnia stałą jakość, doświadczenie i dostępność w zakresie kwiatów, żywych koncentratów i żywicy w płynie.

Każda z marek Cresco oferuje wysokiej jakości, spójne i przystępne produkty marihuany, zaprojektowane z myślą o potrzebach klienta. Szeroka gama marek jest dostępna w punktach sprzedaży detalicznej na terenie całego kraju, a nasze portfolio wciąż się rozwija.

Cresco oferuje najbardziej popularne i spójne odmiany konopi, dostępne w szerokiej gamie produktów w sklepach i punktach sprzedaży detalicznej na terenie całego kraju.

Cechy charakterystyczne Cresco Vape Pen

 • Mała, kompaktowa ramka sprawia, że Cresco Vape Pen łatwo mieści się w kieszeni, umożliwiając dyskretne waporyzowanie w podróży w mocnym, ale atrakcyjnym opakowaniu.
 • Bateria o pojemności 360 mAh wystarcza na intensywne sesje waporyzacyjne i zapewnia szybkie ładowanie w mniej niż godzinę.
 • Płytka wewnątrz komory grzewczej zapewnia równomierne i stałe podgrzewanie wszystkich materiałów w celu uzyskania maksymalnej jakości pary.
 • Trzy zaprogramowane ustawienia temperatury dodają jeszcze więcej możliwości personalizacji tego urządzenia.

Konstrukcja i jakość

Cresco Labs korzysta z dość standardowej konstrukcji wózków CCELL, tj.M6TProsty kolorowy pasek na obudowie oznacza wózek typu Rise, Refresh lub Rest. Ustnik to zwykła przezroczysta akrylowa plastikowa rurka, a nazwa marki Cresco jest nadrukowana w poprzek komory olejowej.

Uderzenia, jakie zapewnia CCELL, są gęste i spójne do samego końca. Nie ma tu wiele powodów do narzekań, ale byłoby miło, gdyby zaproponowano bardziej wyrazisty profil smakowy, który pozwoliłby wykorzystać gęste chmury CCELL.

Counting Sheep to gumki o smaku czarnej wiśni i jednorazowe pióra vape z efektem CBN i THC Indica, które pomagają w osiągnięciu lepszego snu, aby następnego dnia cieszyć się najlepszymi momentami życia z przyjaciółmi.

 • Gummy: o smaku czarnej wiśni. 10 gumek w torebce. 50mg CBN/100mg THC Indica (1,5 mg).2) na torebkę. 5 mg CBN/10 mg THC Indica na gumkę.
 • Jednorazowy Vape Pen: o smaku Black Cherry. 75 mg CBN/300 mg THC Indica (1:4) na pen.

Day Off to hybrydowy efekt THC z dodatkiem CBD, zawierający gumki o smaku brzoskwiniowym i jednorazowe pióra vape dla tych, którzy chcą, aby konopie pomogły im się zrelaksować i naładować baterie.

 • Gumka: Smak brzoskwiniowy. 10 gumek w torebce. 100 mg CBD/100 mg THC Hybrid (1:1) w torebce. 10 CBD/10 mg THC Hybrid w gumce.
 • Jednorazowy Vape Pen: Smak brzoskwiniowy. Jeden pen w saszetce. 600 mg CBD/300 mg THC Hybrid (2:1) na pen.

Wydajność Cresco Vape Pen

Cresco dostarcza dobrej jakości destylat, ale nie spełnia kilku kluczowych wymagań, które nie pozwalają mu znaleźć się wśród najlepszych. Po pierwsze, wydajność konstrukcji CCELL sprawia, że praktycznie żaden destylat się nie marnuje.

Po drugie, choć kartridż jest jednym z droższych, jest wypełniony żywicą o bardzo wysokiej mocy, której produkcja jest droższa niż tradycyjnego destylatu. Haj jest bardzo mocny już po kilku zaciągnięciach, nawet przy mojej wyższej tolerancji i trwa przez kilka godzin.

Haj jest bardzo chłodny i relaksujący, ale produktywny umysłowo, nieco bardziej fizycznie uspokajający niż niektóre sativy, ale nie nieprzyjemny. Sam wózek wystarczył na około pięć dni intensywnego używania.

Jak naładować Cresco Vape Pen?

Zazwyczaj do pióra Crescovape pen jest dostarczany z wtyczką do gniazdka ściennego i przewodem micro-USB służącym do ładowania pióra vape pen.Pierwszą rzeczą, którą chcesz zrobić, to podłączyć ładowarkę do gniazdka ściennego.Przewód micro-USB łączy się przez standardowe złącze USB.Upewnij się, że są one połączone.

 

Podłącz przewód micro-USB do wejścia zasilania na baterii vape pen. Informacja ta znajduje się zazwyczaj na dole z boku baterii vape pen. Wyświetlacz LED wskazuje, że ładowanie jest w akcji z jakimś symbolem ładowania i migającym kolorowym światłem.

Po zakończeniu ładowania widać, że migające światło jest teraz stałe. Następnie należy wyjąćbaterię pióra vapei schowaj pióro vape do czasu, gdy będziesz gotowy do sesji vape.

Czyszczenie i konserwacja pióra

Procedura czyszczenia długopisu Cresco rozpoczyna się od przetarcia baterii czystą szmatką od czasu do czasu, upewniając się, że połączenie jest wolne od brudu, zapieczonych materiałów do palenia lub soku vape.

Komora została wyczyszczona szczoteczką. Najpierw rozbierz zbiornik, ale atomizer (część z cewką i bawełną) odłóż na bok - nie chcesz go zamoczyć. Następnie weź pozostałe części (ustnik, szkło zbiornika, podstawę, pierścień regulacji przepływu powietrza) i umieść je w misce.

Wypełnijcie miskę ciepłą wodą z alkoholem i pozwólcie częściom namoczyć się przez kilka godzin, a następnie wyczyśćcie je końcówką Q-tip, wytrzyjcie nadmiar wody papierowym ręcznikiem i pozostawcie do całkowitego wyschnięcia.

Plusy i minusy Cresco Vape Pen

Plusy

 • Mocny żywy destylat żywiczny
 • Konsekwentne, grube uderzenia
 • Zero posmaków
 • Długotrwały haj

Wady

 • Smak prawie nie istnieje

Najczęściej zadawane pytania dotyczące pióra Cresco Vape Pen

Czy warto kupić długopis Cresco Vape Pen?

Cresco jest przeznaczone dla miłośników konopi, dla których konopie stanowią normalną część ich codziennego życia. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę konopie odgrywają w stylu życia, a co za tym idzie, jak ważna jest konsekwencja i brak doświadczenia. Cresco zaczyna od 100% lokalnie uprawianych kwiatów, które są starannie pielęgnowane i zbierane w szczytowym momencie świeżości.

Od tego momentu nie dodajemy niczego do naszych produktów i niczego im nie odbieramy. Nigdy nie dodajemy żadnych dodatkowych aromatów, terpenów ani składników nie pochodzących z konopi. I oczywiście nigdy żadnych PEG-ów, MCT ani octanów witaminy E. Nasze produkty powstają z kwiatów konopi i niczego innego. W świecie, w którym nie można znaleźć dwa razy tego samego, Cresco dostarcza doświadczenia, na którym można polegać.

Oferta firmy Cresco została opracowana w taki sposób, aby dostarczać produkty o niezmiennie wysokiej jakości, które szanują integralność niesamowitych kwiatów konopi stworzonych przez naturę i są dostępne dla wszystkich, którzy je doceniają.

Jakie produkty są dostępne w piórach Cresco Vape?

Cresco jest dostępne w wielu odmianach, w tym:

 • Kwiat premium
 • Pre-rolls
 • Płynne wkłady vape z żywicy
 • Pączki z żywym ekstraktem
 • Sos z żywego ekstraktu
 • Cukier z ekstraktu

Produkty UPENDS

Uppen Plus

Magnetyczne pociągnięcie nasadki auto-stow jest doskonale wyważone, aby stworzyć wrażenia dotykowe podczas włączania i wyłączania, co daje dodatkową radość z detali.Dzięki gładkiemu i precyzyjnemu uchwytowi z odwróconą pokrywą, nasadka łatwo dopasowuje się do dolnej części baterii dzięki magnetycznemu wsparciu.

Inteligentny wskaźnik LED jest prawdziwym mod-con, oferując wizualny wyświetlacz pojemności na pierwszy rzut oka.

Podsumowanie

Cresco zapewnia stałą jakość, doświadczenie i dostępność. W świecie, w którym nie można znaleźć tego samego dwa razy, Cresco oferuje niezawodnie doskonałą marihuanę.

Wysokiej jakości, specyficzny dla danej odmiany kwiat w najbardziej klasycznej i wygodnej formie, suszony, delikatnie mielony i zwijany idealnie w jointy i shorty.

Cresco zapewnia elegancki poziom waporyzacji oparów, dzięki czemu każdy użytkownik ma szansę doświadczyć dobrego haju z każdym kolejnym pacnięciem. Posiadanie tego vape pen'a jest warte zakupu.