Search

  Brass Knuckles Vape Pen Instrukcje. Cechy, jakość baterii, R

  Brass Knuckles Vape Pen Instrukcje. Cechy, jakość baterii, R

  Znajdź sklepy Vape sprzedające Brass Knuckles Vape Pens otwarte w pobliżu mnie (moja lokalizacja)

  Za pomocą tego darmowego narzędzia lokalizacyjnego Vape, aby pomóc Ci znaleźć Brass Knuckles Vape Pen sklepy vape w pobliżu mnie (moja lokalizacja).

  Czym jest Brass Knuckles Vape Pen?

  Brass Knuckles Vape Pen jest jednym z unikalnych długopisów vapingowych dostępnych w dwóch pojemnościach baterii 900mAh i 650mAh. Ponadto, wykorzystuje on wstępnie napełnione naboje THC, ponieważ jest to długopis z gwintem 510.

  Brass Knuckle Industry produkuje długopisy brass knuckle vape pen, aby zaoferować wspaniały, idealny rozmiar i moc dla wkładów olejowych. Wkłady są bardzo smukłe i stylowe, co nadaje im wspaniały wygląd.

  Najbardziej niesamowitą cechą tego pióra jest zmiana napięcia podczas wapowania; można to zrobić poprzez kliknięcie przycisku odpalania.Najczęściej występuje w różnych efektownych kolorach, brązowym, srebrnym i mosiężnym, abyś mógł wybrać korzystny dla siebie.

  Cechy pióra Brass Knuckles Vape

  Knuckle vape pen posiada unikalne cechy, a są nimi:

  1. Pióro vape na zewnątrz ma dokładny kształt podobny do długopisu.Na końcu pióra, może zmieścić 500 nabojów gwintu.
  2. Zmiana napięcia wymaga tylko trzech szybkich kliknięć. Urządzenie posiada zmienne napięcie, w tym funkcję automatycznego wyłączania bezpieczeństwa. Powierzchnia pióra jest super cienka i cylindryczna na powierzchni, a także lekka.
  3. Przy zakupie Brass Knuckles Vape Pen, jest on dostępny w różnych kolorach, które dają Ci wolną wolę wyboru ulubionego, takich jak żółty i brązowy.
  4. U podstawy urządzenia znajduje się port ładowania, który ma być używany z kablem USB lub oświetleniem Cable.

  Jakość baterii Brass Knuckles

  Pióro posiada gwint 510 co sprawia, że połączenie z kartridżem jest bezproblemowe. Niesamowitą rzeczą w Brass Knuckles Vape Pen jest to, że jest on dostarczany z dwoma bateriami o różnych pojemnościach do wyboru. Jest to opcjonalne, biorąc pod uwagę jak dużo wapujesz, aby utrzymać ładunek na długo. Dostępne pojemności baterii to 650mAh i 900mAh.

  Baterie mają trzy ustawienia napięcia; 2,4V, 3,2V i 4,0V, które można regulować, jak chcesz. Należy jednak unikać używania dużej mocy, ponieważ będzie to groziło spaleniem koncentratu i zrujnowaniem wózków. Aby bateria miała dobrą trwałość, zawsze zaleca się przestrzeganie środków ładowania, aby nie zniszczyć stanu baterii.W pełni naładowana bateria może służyć przez długi czas, ale zależy to również od częstotliwości użytkowania.

  Napełnianie Brass Knuckles Vape Pen

  Po pierwsze, należy usunąć ustnik, przekręcając go w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara, aż do całkowitego odłączenia. Następnie, olej jest wprowadzany do wkładu za pomocą strzykawki, aby uniknąć lepkiego bałaganu, który rozlewa się, co może być trudne do czyszczenia.

  Należy powoli wcisnąć końcówkę strzykawki i napełnić ją do pełna, a następnie powoli ścisnąć, aby wepchnąć olej do wkładu.

  Po zakończeniu, obrócić ustnik z powrotem i obrócić go zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aż snug, i uważać, aby nie włączyć ustnik więcej, ponieważ może to spowodować uszkodzenie gwintów.

  Naboje do Brass Knuckles Vape Cartridges

  W Brass Knuckles dostępne są wkłady Indica, Sativa i hybrydowe. Poniżej przedstawiamy przegląd smaków w każdej kategorii:

  INDICA

  • Blueberry
  • Grape God
  • SkywalkerOg
  • Tahoe OG

  SATIVA

  • Blue Dream
  • Maui
  • Sour Apple
  • Tangie
  • Jack Herer

  HYBRYDA

  • Banana OG
  • Gelato
  • Gorilla Glue
  • Zakazany owoc

  Używanie długopisu Brass Knuckles Vape Pen

  Używanie tego rodzaju pióra jest bardzo proste. Poniżej znajduje się procedura jak to zrobić:

  • Podłączyć baterię z gwintem 510 do pióra.
  • Napełnianie strąków Zaleca się napełnianie strąków za pomocą strzykawki, aby uniknąć rozlania, ponieważ strąki są małe i trzeba być bardzo ostrożnym podczas napełniania.
  • Pozwól penowi odpocząć przez kilka minut, a po tym czasie produkcja pary będzie uzasadniona.

   

  Czyszczenie i konserwacja pióra Brass Knuckles Vape Pen

  Byłoby najlepiej, gdybyś miał czyste pióro vape przez cały czas, tak abyś mógł zaoszczędzić pieniądze na kupowaniu nowych piór od czasu do czasu. Poza tym, czyszczenie pióra ułatwia jego działanie i zapewnia mu długotrwałą obsługę.

  Poniżej przedstawiamy proste kroki, jak wyczyścić pióro:

  1. Zdemontuj pióro. Odkręć wszystkie elementy, zaczynając od ustnika kierując się w dół. Upewnij się, że komora jest całkowicie opróżniona poprzez wybijanie zawartości. Najlepiej będzie, jeśli wykonasz ten krok bardzo ostrożnie, ponieważ elementy są delikatne.
  2. Do czyszczenia części pióra należy używać szczoteczki. Nie zaleca się używania wody, ponieważ pióro zawiera również części elektryczne. Większość piór jest dostarczana z szczoteczką w zestawie.
  3. Można również użyć miękkiej chusteczki lub bawełny do czyszczenia ustnika, to jest, jeśli nie odłącza się. Można również użyć wacika zanurzonego w alkoholu i wytrzeć wszystkie pozostałości.
  4. Gdy wszystko jest już czyste i suche, przykręć wszystko z powrotem i upewnij się, że jest prawidłowo zamocowane.
  5. Naciśnij przycisk kilka razy, aby uruchomić urządzenie.

  Plusy i minusy Brass Knuckles Vape Pen Vape Pen

  Większość długopisów vape ma podobne wady i zalety, dlatego można je tutaj zastosować, są to:

  Pros

  • To jest łatwe w użyciu
  • Długopisy są przenośne i łatwo wsuwają się do kieszeni lub torebki. Jest to nie tylko ze względu na ich rozmiar, ale także ich wagę. Jest lekki.
  • Ze względu na ich stabilność, koncentrat ma tendencję do pozostania silniejszym i bardziej długotrwałym, utrzymując niezawodną potencję.
  • Jest wysoka zawartość terpenów
  • Mają różne wkłady, które pochodzą z tej samej odmiany, specyficznej dla danego szczepu.
  • Dyskretny wygląd, który daje ci pewność, że możesz go zabrać gdziekolwiek zechcesz.
  Cons
  • Koncentrat może stać się lepki, a to może stracić smak w czasie.
  • Elektronika używana razem z pod i piórem może być wadliwa.
  • Nieodpowiednia produkcja pary może być niewystarczająca, co może prowadzić do problemów z kartridżami. Nieodpowiednią produkcję pary można w większości przypadków rozwiązać ustawiając kartridż pionowo na płaskiej powierzchni.
  • Na rynku jest wiele podrobionych długopisów, które trudno jest rozpoznać.
  • Większość producentów wkładów zaczyna wytwarzać produkty bez dodatków.
  • Od czasu do czasu trzeba naładować baterię.
  • Ogólna konserwacja obejmuje czyszczenie pióra, tak aby można było uzyskać jak najlepsze wrażenia z palenia.

  FAQS na temat Brass Knuckles Vape Pen

  Jak zmienić napięcie w piórze Brass Knuckle Vape Pen?

  Aby wyregulować napięcie, naciśnij przycisk trzy razy szybko. Dostępne ustawienia napięcia to 2.4V, 3.2V i 4.0V. Każde z ustawień napięcia ma swoją kontrolkę, która jest zawsze wskazana na wskaźniku LED. Na przykład, zielony oznacza, że długopis ma stabilne napięcie i zaleca się ustawienie na zielono, ponieważ przedłuży to żywotność baterii i zmniejszy ciepło używane do odparowania oleju w koszyku.

  Zaleca się ustawienie na zielono.

  Dla funkcji preheat, naciśnij przycisk dwa razy szybko, aby ustawić napięcie na 2.0V.

  Oto wideo wskazujące, jak znaleźć sklepy Vape Shops otwarte w pobliżu mnie;

  UPENDS: Hurtownia Vape

  UPENDS jest nową, wschodzącą marką e-papierosów. Dzięki temu urządzeniu, można umieścić smak soku vape CBD, który chciałbyś mieć. UPENDS jest nadal wiodącą marką i hurtownią produktów vapingowych.

  Ich produkty są opracowane i prezentowane w formie długopisu, łatwego do przenoszenia w dowolnym miejscu i czasie.

  Zestaw Pod Kit jest przeznaczony dla osób goniących zarówno za higieną jak i stylem. Można go naładować w ciągu 1 godziny. Jednakże, Pod może wytrzymać tylko 3-5 napełnień, przy czym to Ty decydujesz o smaku soku, który będziesz uzupełniać.

  Kliknij tutaj, aby zostać naszym partnerem:

  Kliknij tutaj, aby skontaktować się z nami i zobaczyć więcej najnowszych produktów:

  Wniosek

  Brass Knuckles jest jednym z rosnących długopisów vape ze względu na swój unikalny wygląd, bardzo stylowy i ekonomiczny. Oferuje szeroką gamę wkładów do wyboru. Funkcjonalność baterii jest wspaniała, utrzymuje więcej mocy dla non-stop vaping doświadczenia.

  AGE VERIFICATION

  To use the UPENDS website you must be aged 21 years or over. Please verify your age before entering the site.