WARNING:  This product contains nicotine, Nicotine is an addictive chemical.
Home / Media / PL

Bezzapachowy Vape Pen. Przegląd 3 typów bezzapachowych vaporizerów do kupienia w

19th Feb 2022 | 51 | ZengGreta

Czym są bezzapachowe długopisy vape?

Bezzapachowe długopisy vape to długopisy vapingowe, które nie wydzielają zapachu lub są bezwonne, co czyni je łatwiejszymi do ukrycia. Te długopisy vape można łatwo przebrać za napęd USB, aby uniknąć zauważenia.

Większość nastolatków i nastolatek używa tego rodzaju długopisów vape, aby uniknąć wykrycia przez rodziców. Większość długopisów vape nie wydziela aromatu lub zapachu, który pochodzi od palących się ziół.

Oznacza to, że świeży zapach marihuany nie jest zmieszany z zapachem dymu.

Czysty zapach marihuany emitowany przez pióro vape rozprasza się znacznie szybciej, co oznacza, że nie ma żadnych wyrobów z dymu, a tym samym nie ma zapachu lub zapachu na ubraniach. Siła zapachu zależy jednak od pióra vape, którego używasz.

Niektóre pióra vape uwalniają silniejsze zapachy, ponieważ są to starsze modele, które wykorzystują przewodzenie. Przy tym rodzaju ogrzewania, zioło jest w bezpośrednim kontakcie z cewką grzewczą. Ten rodzaj ogrzewania wytwarza silniejsze i cięższe zapachy.

Jeśli szukasz bezwonnej podróży vapingu, znalezienie sobie bezwonnego pióra vapingu jest najlepszą rzeczą. Zmusi cię to jednak do głębszego sięgnięcia do kieszeni po ten zaawansowany i drogi vaper, który pomoże ci to osiągnąć.

Bezzapachowe pióro vape opinie

DaVinci IQ

DaVinci IQ vaping pen jest jednym z najdroższych opcji, jego cena detaliczna wynosi około 274,99 dolarów. DaVinci IQ pasuje do ceny i zapewnia jako najlepszy vaporizer, który wykorzystuje suche zioła.

Wykonany jest z zewnątrz z aluminium z ceramiczną komorą. Jest skonstruowany z wyjątkowo mocną baterią, która jest 3500mAh. Jest on wyposażony w komorę smakową, która wykorzystuje perłę cyrkonową, która wzmacnia smak ziół.

Perła cyrkonowa pomaga w lepszej dystrybucji ciepła i sprawia, że ciepło pozostaje równomierne podczas całej sesji palenia.

Komora smakowa DaVinci jest bardzo wydajna, ale nawet jeśli jej nie używasz, masz pewność, że uzyskasz wspaniały smak i przyjemne doznania podczas palenia.

Cloud Pen 3.0

Jeśli szukasz dyskretnego sposobu na bezwonne vaporing, to Cloud Pen jest rozwiązaniem, którego potrzebujesz. Ten vaporizer ma przybliżoną cenę 79,99 dolarów z niestandardowym wykonane, aby dopasować się do użytkowników.

Jego bateria jest długotrwała, a więc masz pewność, że dłuższy czas vaping. Różnorodność kolorów daje swobodę wyboru tego, który pasuje do Ciebie. Cloud Pen wykorzystuje ceramiczną cewkę, która odparowuje wosk, dając gładkie, kremowe, aromatyczne puffs.

Jego elegancki design sprawia, że jest łatwy w użyciu nawet dla początkujących, a pojemność baterii 650mAh zapewnia dłuższe okresy waporyzacji.

Cloud Pen jest bezzapachowy, więc nie musisz się martwić, że będzie wydzielał zapachy podczas użytkowania. Pióro posiada port ładowania USB, więc gdy zabraknie Ci energii podczas waporyzacji, zawsze możesz ją ponownie naładować.

Firefly 2

Firefly to stylowy, bezzapachowy długopis, którego cena wynosi około 329,95 dolarów, dostępny w wielu kolorach do wyboru. Jeśli szukasz długopisu, który możesz mieć zawsze przy sobie, to Firefly jest strzałem w dziesiątkę.

Rozgrzewa się w zaledwie 3 sekundy, a jakość i smak pary są fantastyczne. 7,4 V bateria pozwala na 4 zaciągnięcia, a ładowanie trwa zaledwie 45 minut. Firefly 2 jest bezzapachowy podczas użytkowania dzięki magnetycznemu uchwytowi, który pomaga utrzymać zapach na minimalnym poziomie.

Cechy bezzapachowych długopisów vape

 • Posiadają mikro ładowanie i ładowarkę mikro USB do ponownego ładowania, gdy tylko zabraknie prądu.
 • Większość bezzapachowych długopisów vape jest dość kosztowna, ale są one warte każdego grosza, ponieważ nie robią nic krótkiego, ale dostarczają zgodnie z oczekiwaniami.
 • Bezzapachowe vape pens mają przycisk zasilania, aby włączyć je i wyłączyć, w zależności od tego, co czas czujesz się jak ich używać.
 • Większość z nich ma wskaźniki świetlne, które pomogą Ci poruszać się między pożądanymi temperaturami dla maksymalnej przyjemności.
 • Kiedy kupujesz bezzapachowe pióra vape, w pudełku znajdziesz jedno pióro vape, ładowarkę micro USB, instrukcję obsługi, a w niektórych przypadkach, dodatkowy wkład do wymiany.
 • Większość bezzapachowych długopisów vape pochodzi z gwarancją, gwarancja może się różnić w zależności od firmy, projektu i ceny, ale każdy ma coś na koniec dnia.

FAQ na temat bezzapachowych vape penów

Jaki jest najmniej pachnący vape?

G Pen Elite to znakomity vape pen znany z najmniejszego zapachu. Jego wydajność grzewcza jest bardzo wysoka, co pomaga odciąć się od wytwarzanego zapachu.

Czy lekarz może stwierdzić, że miałeś vape?

Dzięki testom medycznym, lekarze mogą znaleźć ślady nikotyny, które jednocześnie mówią, że paliłeś. Jest to możliwe, ponieważ kiedy palisz lub palisz, twój system przyjmuje do 90% nikotyny.

Czy długopisy vape na olejki pachną?

Zapach z oil vape penów jest bardzo minimalny; nie przyczepia się do rąk i ubrań jak w przypadku papierosów analogowych.

Plusy i minusy bezzapachowych długopisów Vape

Plusy

 • Nie pozostawiają zapachu na ubraniach i dłoniach.
 • Łatwe do ukrycia, można je łatwo przemycić do klasy lub biura
 • Łatwe w użyciu nawet dla początkujących
 • Filtracja szkodliwych toksyn
 • Duże pojemności baterii, które działają dłużej, a więc bardziej wydłużone okresy cieszenia się vapingiem.
 • Zainstalowana wielokolorowa dioda LED, która zmienia kolor, aby wskazać różne poziomy baterii i temperatury.

Wady

 • Nastolatki i pacjenci mogą łatwo wapować niezauważeni
 • Są one dość drogie
 • Wymagają dużo konserwacji

Alternatywne vapes: UPENDS

Uppor

Uppor to fajka z cewką Etchip trzeciej generacji, która zapewnia niesamowite doznania.

Jego cena jest całkiem przyjazna, a wrażenia z palenia gęstsze, bardziej kremowe i aromatyczne. Uppor posiada regulowany przepływ powietrza, który możesz obrócić o 180 stopni, aby wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Posiada warstwy 5 szczelnych pierścieni, które ograniczają problem przeciekania. Ma idealny rozmiar, który jest łatwy do przenoszenia w kieszeni lub torebce bez niczyjej uwagi.

Wnioski

Podsumowując, uważamy, że bezzapachowe vapowanie jest idealnym sposobem na czerpanie przyjemności z vapingu. Jeśli chcą Państwo rozpocząć swoją przygodę z vapingiem, bezzapachowe pióra vape są na to najlepszym sposobem.

Bezzapachowe vapowanie jest przyjazne, przyjemne i bezpieczne dla osób w Twoim najbliższym otoczeniu. Nie każdy chce czuć zapach tytoniu, który palisz, dlatego posiadanie pióra vape, które nie będzie emitować zapachu do otoczenia, jest najlepszym sposobem.

Większość bezzapachowych długopisów vape ma unikalny design, który czyni je łatwo przenośnymi i ukrywalnymi, możesz nosić swój do pracy lub szkoły i nikt tego nie zauważy. Łatwość użycia sprawia, że jest on dostępny nawet dla początkujących z mniejszą lub żadną pomocą.