WARNING:  This product contains nicotine, Nicotine is an addictive chemical.
Home / Media / PL

Alchemy Vape Pen Review - Kompletny przewodnik po Alchemy Vaporizer

19th Feb 2022 | 79 | ZengGreta

Co to jest Alchemy Vape Pen?

Alchemy zawiera kombinację e-juice'u Chroma, czystej mieszanki kannabinoidów i unikalnej hybrydowej mieszanki terpenów z konopi, które oferują niezawodne, spójne i skuteczne vapowanie. Ponadto produkt zawiera bezkompromisowy olejek bez sztucznych terpenów, dodatków i środków tnących.

Najczęstsze kombinacje to 75% Cannabinoids do 25% Freshtops, zwane Alchemy Delta 8. Typowy stosunek 1:1 CBD do THC tworzy kombinacje 35% Cannabinoids, 35% CBD, 20% Freshterps i 10% innych kannabinoidów i materiału roślinnego, który różni się w każdej partii.

Firma Alchemy opiera się na nauce. Od czasu jej założenia w 2011 roku, firma kontynuuje przesuwanie granic nauki, badając możliwości, jakie dają konopie indyjskie poprzez ciągły postęp technologiczny. Ma to na celu zapewnienie użytkownikowi najczystszych doznań podczas palenia.

Alchemy specjalizuje się w ekstrakcji czystych i wydajnych e-juices i olejków, które maksymalizują doznania użytkownika.

Inspire, Relax, Explore i Awaken harmonizują moc kannabinoidów z aromatycznymi i terapeutycznymi efektami terpenów roślinnych. Zamiast skupiać się na nazwach szczepów lub proporcjach Sativa/Indica, alchemikom z Dark Heart udało się wydestylować prawdziwą esencję natury w czterech mieszankach, które zwiększają doznania.

Funkcja Alchemy Vape Pen

 • Wskaźnik LED światła: - Zielony dla niskiej temperatury, niebieski dla średniej temperatury i czerwony dla wysokiej temperatury.
 • Funkcja regulatora temperatury osiągnięty przez kliknięcie przycisku trzy razy szybko
 • 1.2 Ohm cewka atomizera
 • Zmieniacz napięcia
 • Funkcja podgrzewania
 • Moc wyjściowa 22 W
 • Wielkość zbiornika 1,2 ml
 • Bateria 1100mAh

Design i jakość

Wkłady z kolorami Alchemy wprowadzają gładkie i smaczne doznania do vapingu. Smaki dostarczane przez Alchemy Vapes to jagoda, brzoskwinia i ananas, które są bardziej kompatybilne z czystym efektem z wyekstrahowanym olejem Chroma. Ponadto pióro przyjmuje pełne spektrum farmaceutycznej technologii ekstrakcji.

Rozmiar pióra vape Alchemy jest wystarczająco mały, aby zmieścić się w dłoni użytkownika. Rozmiar sprawia, że jego przenoszenie jest łatwe. Evolab vape pen kit pakiet pochodzi w komplecie ze zbiornikiem zaprojektowanym dla łatwości użytkowania. Alchemy Vape pen jest dostępny w różnych kolorach, które pozwalają użytkownikom wybrać pióro do ich pożądanego smaku. Alchemy Vape pen ma ładowalną baterię, która pozwoli użytkownikom cieszyć się na zewnątrz i zdalnego vaping.

Wydajność Alchemy Vape Pen

Alchemy Vape Pens mają spójność przez cały okres użytkowania wkładu, ze średnią liczbą puff od 360 puffs do 600 puffs. Naturalny smak uzupełnia olej z konopi w smaku i efekt wapowania. Ponadto, oleje kolorowe są wolne od pozostałości rozpuszczalników, dodatków lub szkodliwych środków tnących.

Umiarkowane ustawienia napięcia i ogrzewania pióra zapewniają średnio więcej pufów na pióro vape. Maksymalną liczbę pufów uzyskuje się poprzez zapewnienie użytkownikowi umiarkowanego używania pióra vape. Smak aromatów dobrze współgra ze smakiem farmaceutycznej jakości CO2.

Aromat zawiera istotną esencję słodyczy, która w pełni ucieleśnia doświadczenie wapowania. Dodatkowo, smak zapewnia doskonałą spójność w odczuciu podczas wapowania.

Jak naładować Alchemy Vape Pen

Podczas ładowania należy stosować się do poniższych wskazówek:

 1. Odkręcić wkład z baterii
 2. Przykręcić ładowarkę USB do baterii.
 3. Port USB nie powinien być zbyt mocno przykręcony.
 4. Nie należy używać innej karty USB.
 5. Podłącz do portu USB:- Czerwone światło oznacza, że bateria jest w trakcie ładowania; zielone światło oznacza, że ładowanie zostało zakończone.
 6. Po całkowitym naładowaniu odłącz wtyczkę.

Do zestawu Alchemy Vape Pen dołączona jest ładowarka USB, która umożliwia ładowanie baterii poprzez podłączenie jej do urządzenia kompatybilnego z USB. Pełne naładowanie baterii trwa blisko 1 godzinę.

Po pełnym naładowaniu bateria nie powinna pozostawać dłużej niż zalecany czas. Podłączenie baterii do komputera, laptopa lub jakiegokolwiek adaptera jest skuteczne. Należy przestrzegać wskazówek dotyczących ładowania wskazanych w instrukcji obsługi, aby zapewnić ochronę żywotności baterii nawet podczas ładowania.

Czyszczenie i konserwacja pióra Alchemy Vape Pen

Od czasu do czasu Alchemy Vape Pen powinien być rozebrany na części, a każda część delikatnie i starannie wyczyszczona. Bateria powinna być zawsze utrzymywana w suchości, aby zapewnić, że bateria nie ulegnie zepsuciu. Obszar ustnika powinien być często wycierany, aby usunąć wszelkie zabrudzenia.

Pióro vape powinno być utrzymywane w czystości, aby zapewnić dobrą konserwację. Podczas czyszczenia pióra vape należy unikać wody, ponieważ może ona uszkodzić pióro, jeśli nie będzie się z nim ostrożnie obchodzić. Pióro można delikatnie przetrzeć suchą szmatką zanurzoną w środku do dezynfekcji rąk na bazie alkoholu, aby zapewnić czystszą konserwację.

Przetarcie pióra suchym kawałkiem szmatki pomaga w usuwaniu brudu lub rozlanego oleju. Podczas obchodzenia się z piórem Vape Pen Alchemy należy przestrzegać odpowiednich zasad przechowywania, aby zachować jego jakość i skuteczność przez cały okres użytkowania.

Baterie Alchemy powinny być używane wraz z wkładami w celu uzyskania najlepszych wrażeń.Niebieskie ustawienie ciepła na piórze vape daje najlepsze rezultaty.Bateria powinna być w pełni naładowana przed użyciem.Funkcja podgrzewania na piórze jest używana tylko wtedy, gdy jest to konieczne.Funkcja podgrzewania jest używana, aby pomóc ogrzać olej, gdy jest on zamarznięty.Nadużywanie funkcji podgrzewania może spowodować uszkodzenie wkładu.

Plusy i minusy

Plusy

 • Spory zbiornik
 • Niezawodna wydajność
 • Różnorodność opcji smakowych
 • Dyskretny i elegancki design
 • Koncentraty oleju Pyre, które maksymalizują haj
 • Dobra moc baterii
 • Mniejsze rozmiary sprawiają, że jest całkiem przenośny
 • Prosty i łatwy w obsłudze
 • Efektywna zmiana prędkości

Wady

 • Ciężcy użytkownicy mogą od czasu do czasu odczuwać bóle głowy

FAQs dla Alchemy Vape Pens

Czy Alchemy Vape Pen jest wart swojej ceny?

Produkty Alchemy Vaping można nabyć składając zamówienie za pośrednictwem oficjalnej strony Store Locator lub strony Weedmaps. Są to oficjalni dystrybutorzy legalnych produktów. Firma Alchemy znalazła sposób na uchwycenie pełnego spektrum kwiatu konopi i skoncentrowanie się na nim w celu opracowania własnych czystych FreshTerps.

Inne firmy próbują tworzyć swoje terpeny ze źródeł niepochodzących z konopi. Alchemy używa terpenów pochodzących w 100% z konopi, co czyni je jeszcze bardziej wyjątkowymi.

Jak mam przechowywać moje produkty Alchemy Vaping?

Jeśli początkowo zostawiłeś długopis na boku, ustnik powinien być skierowany do góry przez około godzinę, zanim będzie można go ponownie rozgrzać. To pozwoli olejkowi osiąść na dnie zbiornika. Następnie zrób 2-3 krótkie pyknięcia, które nasycą knot, zanim będziesz mógł cieszyć się doskonałym wapowaniem.

Produkty powinny być zawsze przechowywane w suchym i chłodnym miejscu. Pióro powinno być zawsze ustawione pionowo, aby uniknąć rozlania. Pióro nie powinno być pozostawione w miejscach o bardzo wysokiej lub bardzo niskiej temperaturze.

Produkty UPENDS

Uppen

Nieprzerwane wapowanie bez suchych trafień, poppingu, plucia i wycieków Cewka Etchip™ jest wyposażona w wyjątkową podstawę z lnu, która zapewnia stabilną, płynną kontrolę dostarczania liquidu, co znacznie zapobiega suchym trafieniom, poppingowi, pluciu i wyciekom.

Magnetyczne połączenie z autofocusem dla super wygody i komfortu Wbudowane magnesy bezpiecznie przyciągają strąk do właściwej pozycji, a szybka wibracja wskazuje, że jest on gotowy do użycia.

Podsumowanie

Pióro Alchemy Vape koncentruje się na dostarczaniu wysokiej jakości destylatów olejowych wyekstrahowanych z rośliny konopi. Czysta nauka - konopie w najlepszym wydaniu Evolab opracował sposób na wzmocnienie wszystkich rzeczy, które kochasz w konopiach, używając tylko naturalnych składników rośliny.

Możemy dodać terpeny pochodzące z konopi indyjskich, aby zwiększyć smak, podnieść poziom THC, aby był niebotyczny, i podnieść terapeutyczne CBD, aby pomagało ludziom bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. To trochę magii połączonej z dużą ilością nauki.

Ich produkt rozciąga granice nauki i technologii, aby zapewnić użytkownikowi najlepszą możliwą jakość produktów. Doświadczenie wapowania ukryte w vape pen jest poza wyobraźnią.